NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Unia Europejska domaga się cyfrowego zielonego paszportu ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W niedawnej przeszłości była to teoria spiskowa, oczerniana przez powszechne sumienie moralne i dobre myślenie Covidian, która nie miała ostrych słów, aby demonizować tych, którzy odważyli się zastawić zobowiązanie do szczepień, porwane przez zielony paszport, sezam za powrót do „normalności”. życie”.

Dziś teoria spiskowa staje się rzeczywistością: Unia Europejska chce narzucić cyfrowy zielony paszport o nazwie Digital Green Pass na wyjazdy służbowe lub wakacyjne, w imię „bezpieczeństwa wszystkich”. To wyraźnie oznacza, że ​​szczepionka będzie obowiązkowa, aby móc podróżować.

Projekt, który stawia wiele przeszkód, biorąc pod uwagę wielu sceptyków we Francji, Niemczech, a także we Włoszech, którzy już zadeklarowali, że nie otrzymają zastrzyku serum. Co się z nimi stanie? A kto zagwarantuje poufność danych medycznych? Jest jeszcze jeden obiektywny problem: nie wszystkie kraje dysponują jeszcze wystarczającymi dawkami. Oczywiście w najbliższych miesiącach spodziewane są dostawy milionów dawek, ale szczepienie każdego wymaga czasu. „Przygotuj się na masową kampanię”, apeluje do Unii Europejskiej, która marzy o jak najszybszym paszporcie cyfrowym.

„Propozycja zostanie przedstawiona do marca” – zapowiedziała Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej. „W tym miesiącu przedstawimy propozycję legislacyjną dotyczącą przepustki cyfrowej. Celem jest zaświadczenie, że osoby zostały zaszczepione lub określenie wyników badań osób, które nie mogły zostać zaszczepione. „System” będzie szanował ochronę, bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych, ochronę danych, bezpieczeństwo i prywatność ”- zapewnia przewodniczący Komisji Europejskiej na Twitterze, zapowiadając krytyczne głosy.

„ Covid na zieloną przepustkę ułatwi życie Europejczykom. Celem jest stopniowe umożliwienie im bezpiecznego przemieszczania się po UE lub za granicą, w celach zawodowych lub turystycznych ”- podkreśliła.

Ten zielony paszport „będzie wnioskiem legislacyjnym. Dlatego nie będzie to opcjonalne, ale będzie miało wartość instrumentu prawnego opartego na traktatach o swobodnym przepływie. Po przedstawieniu przywódcom na szczycie 25 marca, na tej podstawie zostaną podjęte działania w celu zorganizowania prawdziwej mobilności ”- dodał wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Margaritis Schinas. Rzecznik Komisji Europejskiej Eric Mamer wyjaśnił, że władza wykonawcza pracuje nad propozycją prawną mającą na celu „ułatwienie swobodnego i bezpiecznego przemieszczania się w UE”.

Celem jest, aby karnet obowiązywał za trzy miesiące lub latem. „Paszport będzie obejmował podróże między jedną granicą a drugą, ale nie to, co można zrobić z laissez-passer w państwie członkowskim” – powiedział rzecznik.

Aby uniknąć „dyskryminacji”, do tej pory zaszczepiono tylko 5% Europejczyków, ten zielony paszport będzie również zawierał wyniki wszelkich testów lub skuteczną odporność po chorobie zakaźnej. Karta szczepień będzie oparta na świadectwach szczepień lekarskich, na które państwa członkowskie już wyraziły zgodę. Wytyczne dotyczące danych, które będą zawierały, zostały już zatwierdzone w styczniu, a prace techniczne potrwają teraz trzy miesiące. Przewodniczący Komisji Europejskiej podkreślił znaczenie „wypracowania europejskiego podejścia” do systemu paszportów szczepień. „Jeśli nam się nie uda,

A więc obowiązkowe szczepienia dla wszystkich, teoria spiskowa? Ponieważ jest w porządku, a następnie przekręca słowa we wszystkich kierunkach, ten projekt cyfrowego zielonego paszportu ma na celu odwrócenie obowiązku szczepień w pracy i podróżowaniu. Z biegiem miesięcy jest bardzo prawdopodobne, że ta karnet Covidian stanie się równie obowiązkowa, aby chodzić do restauracji, do kina, na siłownię, dlaczego nie w sklepach, na uniwersytetach i innych miejscach publicznych … A to nie jest po prostu kolejna „teoria spiskowa”, która ma duże szanse na realizację.

Francesca de Villasmundo

strategika.fr

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: