NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent podpisał czternastą emeryturę. Emeryci mogą już czekać na pieniądze ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Czternasta emerytura podpisana przez prezydenta

pixabay.com/Peggy_Marco
8 Marca 2021

Prezydent podpisał czternastą emeryturę. Emeryci mogą już czekać na pieniądze

Czternasta emerytura oficjalnie dołącza do katalogu świadczeń senioralnych. Dzisiaj podpis pod ustawą wprowadzającą dodatek złożył prezydent Andrzej Duda. Emeryci mogą liczyć na pokaźny zastrzyk gotówki.

Z tego artykułu dowiesz się:

Kto dostanie dodatek w pełnej kwocie

Kiedy czternasta emerytura trafi do seniorów

Ile będzie kosztowała wypłata świadczenia

Czternasta emerytura z podpisem prezydenta

Czternasta emerytura to długo wyczekiwany dodatek dla seniorów. Prace nad ustawą gwarantującą świadczenie przerwała pandemia. Ostatecznie Sejm pochylił się nad dokumentem na początku tego roku. W poniedziałek 8 marca 2021 r. proces legislacyjny dobiegł końca – uroczysty podpis pod regulacją złożył dzisiaj prezydent Andrzej Duda i zarządził ogłoszenie aktu w Dzienniku Ustaw. Ceremonia odbyła się w Otwocku.

To dobra informacja dla 9,1 mln obywateli, którzy są uprawnieni do nadprogramowego świadczenia. Niestety, nie wszyscy otrzymają czternastą emeryturę w pełnej kwocie.

Czternasta emerytura – dla kogo i w jakiej wysokości?

Czternasta emerytura zasili portfele osób ubezpieczonych zarówno w ZUS, jak i w KRUS. Dodatek trafi także do obywateli, którzy podlegają pod zakłady emerytalne MSWiA i MON. Czternasta emerytura to świadczenie jednorazowe, które zostanie wypłacone z urzędu. Uprawnieni do świadczenia nie muszą składać żadnych dodatkowych wniosków.

Ustawa wskazuje, że czternasta emerytura wyniesie 1250,88 zł brutto. Wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed przekazał, że pełny dodatek trafi do ok. 94 proc. wszystkich uprawnionych. Co z pozostałymi? Na maksymalną kwotę czternastki mogą liczyć obywatele, którzy mieszczą się w progu dochodowym (2900 zł brutto). Świadczenie seniora, który rejestruje wyższy dochód w skali miesiąca, zostanie pomniejszone w oparciu o zasadę „złotówka za złotówkę”. Portal money.pl wskazuje, że takich osób jest ok. 1,2 mln.

Zgodnie z zasadami czternasta emerytura będzie podlegała pomniejszeniu o kwotę przekroczenia ponad 2900 zł brutto. Co to oznacza w praktyce? Dla przykładu obywatel z regularnym świadczeniem w wysokości 3000 zł otrzyma w ramach czternastki 1150,88 zł.

Jednak kryterium dochodowe sprawia, że niektórzy emeryci nie dostaną czternastki wcale. Na finansowe wsparcie od państwa nie mogą liczyć seniorzy, którzy pobierają regularną emeryturę w wysokości co najmniej 4150 zł. Resort rodziny i polityki społecznej wylicza, że takich osób jest w Polsce ok. 500 tys. Co więcej, czternasta emerytura nie zostanie wypłacona także obywatelom, którzy osiągnęli powszechny wiek emerytalny, ale w dalszym ciągu wykonują obowiązki zawodowe.

O równe traktowanie wszystkich seniorów, bez względu na wysokość emerytury, zabiegał Senat. Parlamentarzyści wnieśli poprawkę do sejmowego projektu ustawy, zgodnie z którą wszyscy uprawnieni do czternastki obywatele mieliby otrzymać 1250,88 zł brutto. Sejm ostatecznie odrzucił ten zapis.

Kiedy wypłata kolejnego dodatku dla seniorów?

Czternasta emerytura zostanie przekazana na ręce seniorów w listopadzie 2021 r. TVN24 donosi, że w wyjątkowych sytuacjach wypłata nastąpi w grudniu (w przypadku świadczeń i zasiłków przedemerytalnych) i w styczniu 2022 r. (w przypadku okresowo co kwartał wypłacanych świadczeń z ubezpieczenia społecznego rolników).

Z rządowych wyliczeń wynika, że wypłata czternastek pochłonie 11,4 mld zł. Dwa dodatkowe senioralne świadczenia – trzynasta i czternasta emerytura to wydatek rzędu 22 mld zł tylko w tym roku.

Co z kolejnymi dodatkami dla seniorów? W trakcie uroczystości podpisywania ustawy o ubiegłorocznych trzynastkach prezydent deklarował, że władza będzie nieustannie wspierała finansowo emerytów. – Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, daj Boże potem 15. emerytura, aż dojdziemy do tego, że podwyższymy państwu wszystkie świadczenia emerytalne w sposób bardzo znaczący – mówił Andrzej Duda. Natomiast w kampanii wyborczej poszedł o krok dalej i obiecywał Polakom aż 24 świadczenia dla emerytów. Zrealizowanie tej deklaracji jest jednak mało prawdopodobne.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: