NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Od koronawirusa do projektu „Untact”: zorganizowany zanik kontaktu międzyludzkiego ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Świat szaleństwa, który chcą nam narzucić czeladnicy globalistycznego czarownika, nie skończył nas zaskakiwać, niepokoić i domagać się zdecydowanego oporu.

Koronawirus jest pretekstem do legitymizacji przyspieszenia planu opracowanego w najdrobniejszych szczegółach, co cynicznie potwierdza manifest Wielkiego Resetowania podpisany przez Klausa Schwaba, szefa Światowego Forum Ekonomicznego.

Świat post-covid wygląda jak film science-fiction. Coraz bardziej totalitarny świat, w którym cyfryzacja, a co za tym idzie robot, nabierają coraz większego znaczenia, a jednocześnie następuje odczłowieczenie społeczeństwa.

A teraz, wśród tego projektu Nowego Porządku Świata, jest jeszcze jedna nowa koncepcja: „Untact”. Bez kontaktu. W ten sposób bez kontaktu z ludźmi. Korea Południowa jest liderem w projekcie firmy „Untact”. Tu znowu koronawirus jest pretekstem do przyspieszenia. Ponieważ drugi człowiek jest przedstawiany jako potencjalnie niebezpieczny wektor wirusa, zgodnie z futurystyczną wizją wywołującą lęk konieczne jest wchodzenie w bezpośredni kontakt z jak najmniejszą liczbą innych ludzi.

Skąd plan władz Korei Południowej zorganizowania codziennego życia jutra „bez kontaktu”. Słowo „nietknięte” pojawia się 47 razy w 136-stronicowym pakiecie stymulacyjnym przedstawionym przez władze Korei Południowej w celu ożywienia gospodarki ich kraju. Plan przedstawiony w lipcu 2020 r. Podziwiaj, jak szybko takie teorie pojawiają się zaledwie kilka miesięcy po wiadomościach o pandemii Covid-19. Na szczęście taki plan opiera się na międzynarodowych koncernach i nowych technologiach.

Dlatego Korea Południowa zainwestuje ponad 40 miliardów euro, aby zachęcić firmy do opracowywania robotów, pojazdów autonomicznych, dronów, szpitali opartych na sztucznej inteligencji i wszelkich innych technologiach, które mogą ograniczyć kontakt z ludźmi.

W rzeczywistości Korea Południowa nie czekała, aż koronawirus rozpocznie tę rewolucję „Untact”. Ten kraj jest jednym z najbardziej połączonych na świecie i spędza znaczną część swojego czasu za ekranem. Słowo „nietknięty” nie jest również nowe w Korei Południowej. Koronawirus po prostu umożliwił podniesienie go do rangi projektu społecznego rządu.

Rozwój 5G, robotyzacji i sztucznej inteligencji musi, zgodnie z warunkami pakietu stymulacyjnego Korei Południowej , zmienić każdy aspekt naszego istnienia.

Restauracje zostaną zastąpione sieciami restauracji bez personelu, w których roboty przygotowują zamówienie i serwują je do stołu.

Edukacja na odległość stanie się normą.

18 szpitali wyposażonych w ultra-rozwiniętą sztuczną inteligencję będzie preferować opiekę zdalną.

Większość sklepów zniknie na rzecz handlu internetowego. Wiele dostaw będzie realizowanych za pomocą dronów.

Dyskusje online z profesjonalnymi rozmówcami staną się normą.

Zachęca się, aby linki z przyjaciółmi i rodziną przestały istnieć, chyba że za pośrednictwem wstawionych ekranów.

Wypoczynek (słuchanie koncertu, zwiedzanie wystawy itp.) Odbywać się będzie praktycznie przed ekranem.

„Inteligentne miasta” będą się rozwijać bez „kontaktu z ludźmi” jako podstawowej zasady.

W wywiadzie dla gazety Le Figaro Park Yang-woo, Koreański Minister Kultury, Sportu i Turystyki, powiedział, że konieczne jest  „ tworzenie kultury bez kontaktu”. „Musimy stworzyć nowe życie, które obejmuje mniej kontaktów twarzą w twarz . Nazwaliśmy to kulturą „nietkniętą”, która będzie wspierana przez czwartą rewolucję przemysłową, w tym nowe technologie, takie jak sztuczna inteligencja i 5G ”.

Prawdę mówiąc, ta „nietknięta” firma promowana przez rząd Korei Południowej dokładnie odpowiada opisowi post-covidowego świata dokonanemu przez Klausa Schwaba na zlecenie Światowego Forum Ekonomicznego pod tytułem Wielki Reset .

Witamy w nowym wspaniałym świecie …

strategika.fr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: