NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Szwajcarii GAVI Alliance (Global Alliance for Vaccines and Immunization) może robić, co tylko zechce. Wykluczone jest ściganie i aresztowanie ich przedstawicieli, w tym na przykład Billa Gatesa. Powód: obszerne porozumienie umowne ze Szwajcarską Radą Federalną z 2009 roku.

Członkowie GAVI to rządy krajów uprzemysłowionych i rozwijających się, WHO, UNICEF, Bank Światowy, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, organizacje pozarządowe, producenci szczepionek z krajów uprzemysłowionych i rozwijających się, a także instytucje medyczne i badawcze dawcy. Sojusz powstał 29 stycznia 2000 r. Na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w celu przeciwdziałania stagnacji, a w niektórych przypadkach nawet spadkowi, wskaźników szczepień w najbiedniejszych krajach świata od późnych lat 90.

23 czerwca 2009 roku została zawarta umowa regulująca status prawny GAVI w Szwajcarii pomiędzy Szwajcarską Radą Federalną a GAVI. Weszła w życie retrospektywnie 1 stycznia 2009 r.

W umowie stwierdza się: „W trakcie swojej działalności GAVI Alliance korzysta z immunitetu jurysdykcyjnego i egzekucyjnego, z wyjątkiem: a) jeżeli wyłączenie to zostało wyraźnie uchylone w indywidualnych przypadkach przez Dyrektora Wykonawczego lub osobę przez niego wyznaczoną; b) w przypadku powództwa o odpowiedzialność cywilną wytoczonego przeciwko GAVI Alliance z tytułu szkody wyrządzonej przez pojazd mechaniczny należący lub eksploatowany na rachunek GAVI Alliance; c) w przypadku orzeczenia sądowego nakazującego zajęcie pensji, pensji i innych uposażeń, które Sojusz GAVI jest winien jednemu ze swoich funkcjonariuszy; d) w przypadku roszczenia wzajemnego, które jest bezpośrednio związane z roszczeniem głównym wniesionym przez GAVI Alliance; oraz e) w przypadku wykonania orzeczenia arbitrażowego,

Artykuł 29, o którym mowa, reguluje poddanie GAVI prywatnemu postępowaniu arbitrażowemu, w którym każda ze stron wyznacza jednego członka i zwykle uzgadnia trzeciego członka. Sąd ustala własną procedurę; nie ma kontroli zewnętrznej.

Osoby reprezentujące Allianz, w tym Bill Gates, również są wycofani z władz:

„Z zastrzeżeniem art. 20 niniejszej umowy, dyrektor wykonawczy lub, jeżeli nie jest w stanie tego uczynić, jego zastępca i wyżsi urzędnicy korzystają z przywilejów, immunitetów i udogodnień przyznanych przedstawicielom dyplomatycznym zgodnie z prawem międzynarodowym i praktyką.”

To samo dotyczy Rady Powierniczej, urzędników służby cywilnej i innych osób działających na rzecz GAVI.

Jedynym wyjątkiem (art. 20) są sprawy z zakresu odpowiedzialności za pojazdy silnikowe: „Osoby nie korzystają z wyłączenia spod jurysdykcji, jeżeli zostanie wniesione przeciwko nim roszczenie z tytułu odpowiedzialności z powodu szkody wyrządzonej przez należący do nich pojazd lub przez niego prowadzony, lub jeżeli przepisy ruchu drogowego są naruszone przez rząd federalny, pod warunkiem, że grozi to grzywną ”.

Ponadto GAVI może działać na swoich terenach bez ryzyka dostępu organów ścigania lub innych szwajcarskich władz: „Budynki lub części budynków i przyległe tereny, które są wykorzystywane przez GAVI Alliance do własnych celów, są nienaruszalne niezależnie od przeważającej własności . Żaden przedstawiciel władz szwajcarskich nie może tam wejść bez wyraźnej zgody Dyrektora Wykonawczego GAVI Alliance lub osoby przez niego wyznaczonej. Archiwa sojuszu GAVI oraz wszystkie dokumenty i nośniki danych należące do niego lub będące w jego posiadaniu są nienaruszalne zawsze i wszędzie. ”

Egzekucja z nieruchomości stanowiących własność GAVI jest jak najbardziej niemożliwa: „Budynki lub ich części, grunty przyległe i aktywa będące własnością GAVI Alliance lub wykorzystywane przez nią na jego cele są niezależne od ich lokalizacji, a ich właściciel jest zwolniony z: a ) wszelkie formy rekwizycji, konfiskaty lub wywłaszczenia; b) wszelkie formy wykluczenia, inne oficjalne środki przymusu lub środki poprzedzające orzeczenie, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w ust. 1. „

Ponadto Allianz jest w Szwajcarii w dużej mierze zwolniony z podatku.

Jednak w art. 21 w umowie wyraźnie zaznaczono: „Przywileje i immunitety przewidziane w niniejszej umowie nie są przyznawane w celu osiągnięcia korzyści osobistych dla beneficjentów. Są one przyznawane wyłącznie w celu zapewnienia swobodnego prowadzenia działalności Sojuszu GAVI i pełnej niezależności jego funkcjonariuszy w trakcie ich pracy na rzecz Sojuszu GAVI w każdych okolicznościach. ”

https://2020news.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: