SIEDEM PUŁAPEK KTÓRYM ULEGAMY A STANOWIĄ ONE RÓWNIEŻ NARZĄDZIE ZNIEWOLENIA
Ostatnie wpisy M-forum av live J/C (zobacz wszystkie)
- LATAJĄCE TANKOWCE I PONAD 100 SAMOLOTÓW MYŚLIWSKICH PRZEKAZANE NA UKRAINĘ - 13 kwietnia 2021
- ZADANIE SPECJALNE NA WYPADEK WOJNY – Rosyjski okręt podwodny przetnie globalną komunikację? - 13 kwietnia 2021
- DR PAWEŁ BASIUKIEWICZ: W POLSACIE – ZAKOŃCZYĆ NATYCHMIAST TĄ ŻENUJĄCĄ AKCJE LOCKDOWN ! - 13 kwietnia 2021
- Czy Twoje dane są zagrożone po ostatnim wycieku z Facebooka! SPRAWDŹ ! - 13 kwietnia 2021
- TYSIĄCE NIEMCÓW WYPOCZYWA NA MAJORCE WYDAJĄC TYSIĄCE EURO Z NADMIARU GOTÓWKI COWIDOWEJ - 13 kwietnia 2021
Czy życie bez kryzysów nie byłoby piękne? Niestety, nasz umysł działa tak, że jesteśmy skazani na kłopoty. Oto siedem jego grzechów głównych
1 DYSONANS POZNAWCZY
To potężna siła, która kształtuje w dużym stopniu nasze zachowania. Bardzo nie lubimy, gdy rzeczywistość nie zgadza się z naszymi przekonaniami To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, STRONY kliknij w przycisk Kup teraz.Formularz zamówienia
Nazwa Przelew Dostęp do treści 30.50 PLN
ważne to własnie jest to złoże o którym pisały media z 2 miesiace temu
zawierające oprucz miedzi około 100 do 150 ton złota !!!!
było w necie poszukajcie
NIE BEDĘ PISAŁ ŻEBY WAS NIE WKURWIAĆ NA NOC
==================================
INTERIA.PL:
Fakty
„Wprost”: Resort oddał złoże miedzi warte miliard dolarów
Sprawa przekazania złóż miedzi znalazła się pod lupą ABW. Agencja zbada dlaczego Ministerstwo Środowiska oddało w niejasnych okolicznościach obcemu kapitałowi złoże warte miliard dolarów – dowiedział się tygodnik „Wprost”.
Sprawę bada Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Znajdujące się pod powierzchnią Głogowa złoże Bytom Odrzański trafiło w ręce kanadyjskiej firmy reprezentowanej przez byłego prezesa KGHM.
Bytom Odrzański zawiera 8 milionów ton miedzi wartej od 700 milionów do ponad miliarda dolarów.
W kwietniu 2012 roku miedziowy kombinat złożył w resorcie środowiska wniosek o koncesję na poszukiwanie złóż. Ministerstwo długo nie dawało jednak odpowiedzi, mimo że prośba powinna być rozpatrzona w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy.
Rozprawa administracyjna nie przyniosła rozstrzygnięcia
Tymczasem w sierpniu konkurencyjny wniosek złożyła firma Leszno Copper. Spółkę kontroluje kanadyjski fundusz Lumina Capital Limited Partnership. Zarejestrowana jest w Luksemburgu, a jej dyrektorem generalnym jest Stanisław Speczik, do 2004 roku prezes KGHM, wcześniej między innymi dyrektor naczelny Państwowego Instytutu Geologicznego, a obecnie członek jego Rady Naukowej.
Z dokumentów złożonych w resorcie, do których dotarł „Wprost”, wynika, że Leszno Copper chciało poszukiwać miedzi dokładnie na tej samej działce co KGHM. Oba wnioski leżały w szufladach ministerstwa do grudnia 2012 roku.
Zarządzona w resorcie rozprawa administracyjna nie przyniosła rozstrzygnięcia. Następnie resort zdecydował się więc zasięgnąć opinii Komisji Zasobów Kopalin. Komisja jednoznacznie rekomendowała wybór KGHM-u. Pomimo tego, resort pod koniec stycznia tego roku wydał decyzję korzystną dla Kanadyjczyków. Władze KGHM postanowiły powiadomić o sprawie ABW. Zarzut? Działanie na szkodę interesu państwa przy wydaniu koncesji.