NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7292 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Klub Madrytu, CLUB de MADRID

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Klub Madrytu

Club de Madrid jest niezależną organizacją non-profit, utworzona w celu promowania demokracji i zmiany w społeczności międzynarodowej. Składający się z 95 stałych członków, z których 64 to byli prezydenci, a 39 z nich byli premierami (niektórzy są obaj) [1] z 65 krajów, Club de Madrid jest największym na świecie forum byłych szefów państw i rządów.

Wśród jego głównych celów jest wzmocnienie instytucji demokratycznych i doradztwo w zakresie rozwiązywania konfliktów politycznych w dwóch kluczowych obszarach: demokratyczne przywództwo i rządy oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe i pokryzysowe.

Club de Madrid współpracuje z rządami, organizacjami międzyrządowymi, społeczeństwem obywatelskim, naukowcami i przedstawicielami świata biznesu, zachęcając do dialogu w celu wspierania zmian społecznych i politycznych. Club de Madrid poszukuje również skutecznych metod udzielania porad technicznych i zaleceń narodom, które podejmują kroki w celu ustanowienia demokracji.

http://www.clubmadrid.org/

Kompozycja 

W marcu 2014 r. Liczyło 95 pełnoprawnych członków, z których wszyscy byli poprzednimi urzędnikami państwowymi z pełnymi prawami do głosowania. Klub ma również członków instytucjonalnych i fundacje – te, które należą do organizacji prywatnych i publicznych, które mają podobne cele demokratyczne, w tym FRIDE , Fundacja Gorbaczowa Ameryki Północnej (GFNA), obaj pierwotni sponsorzy konferencji założycielskiej w 2001 roku, Rady Miasta Madrytu. , rząd regionalny Madrytu i rząd Hiszpanii . Ponadto jest sześciu członków honorowych (np. Kofi Annan , Aung San Suu Kyi ) i wielu stypendystów, którzy są ekspertami w dziedzinie przejścia na demokrację.

Klub ma swoją siedzibę w Madrycie (Hiszpania), chociaż spotkania odbywają się na całym świecie. Obecnie Vaira Vike-Freiberga , była prezydent Łotwy (1999–2007), jest prezesem organizacji, która ma dwóch wiceprezesów: Jenny Shipley (Nowa Zelandia) i Jorge Fernando Quiroga (Boliwia). Były prezes klubu madryckiego to Wim Kok (2009–2013).

Klub powstał z wydarzenia, które odbyło się w październiku 2001 r. W Madrycie, czterodniowej konferencji na temat demokratycznych przemian i konsolidacji (CDTC). Wydarzenie to zgromadziło 35 światowych liderów, ponad 100 cenionych naukowców i specjalistów ds. Polityki z Europy, obu Ameryk, Azji i Afryki, aby omówić pomysły i sposoby ich realizacji z obiektywnej i subiektywnej perspektywy. Podczas konferencji omówiono osiem głównych tematów:

 • Projekt konstytucyjny
 • Władza ustawodawcza i jej związek z władzą wykonawczą
 • Władza sądownicza i jej związek z władzą wykonawczą
 • Procedury antykorupcyjne
 • Rola sił zbrojnych i sił bezpieczeństwa
 • Reforma biurokracji państwowej
 • Wzmocnienie pluralizmu politycznego i społecznego oraz partii politycznych
 • Warunki ekonomiczne i społeczne

Struktura i organizacja 

Podstawowym atutem Club de Madrid jest jego członkostwo, w skład którego wchodzi 95 wybitnych byłych szefów państw i rządów demokratycznych krajów. Przewaga komparatywna Club de Madrid opiera się na następujących kluczowych atutach:

 • Osobiste doświadczenie i status jego członków
 • Dostęp do czołowych światowych ekspertów w dziedzinie demokracji
 • Specjalizacja w kwestiach przemian demokratycznych i konsolidacji
 • Praktyczne podejście do swoich działań, poprzez realizację projektów z wymiernymi efektami

Członkowie pełnoprawni są członkami Club de Madrid, którzy zapewniają osobiste i polityczne doświadczenie jako byli szefowie państw i rządów. Ich powołanie, na podstawie propozycji Rady Dyrektorów, jest zatwierdzane przez Walne Zgromadzenie.

Bezpośrednia wymiana informacji z obecnymi przywódcami krajów w procesie przemian demokratycznych na zasadzie peer-to-peer oraz zdolność Członka do przekazania właściwego komunikatu we właściwym czasie, to dwa główne atuty Club de Madrid. W tym sensie członkowie Club de Madrid mogą również pomóc skoncentrować bardzo potrzebną międzynarodową uwagę na krajach docelowych i wykorzystać pracę innych instytucji próbujących promować demokrację.

Członkowie Klubu są wspierani przez sieć światowej klasy ekspertów, którzy współpracują, oferując pomoc w zakresie szeregu kwestii związanych z reformami demokratycznymi. Club de Madrid składa się z czterech organów wykonawczych i doradczych:

 • Zgromadzenie Ogólne
 • Zarząd
 • Sekretariat Generalny
 • Komitet doradczy

Źródła finansowania 

Klub jest organizacją non-profit, a jego członkowie oferują swoje usługi na zasadach pro bono. Jest finansowany z darowizn, które są wykorzystywane do wspierania stałego sekretariatu i finansowania konkretnego projektu. Konta Klubu są corocznie audytowane przez organizację zewnętrzną.

Fundacja Club of Madrid (USA) 

Club of Madrid Foundation Inc. (COMFI) jest fundacją udzielającą dotacji, która ma status zwolnienia z podatku 501 (c) (3). Istnieje po to, aby pozyskiwać fundusze na działalność charytatywną i edukacyjną Klubu.

COMFI jest niezależne i nie jest kontrolowane przez sam Klub, ale wyłącznie przez czteroosobową Radę Dyrektorów, z których każdy mieszka w USA.

Członkowie 

Kilku członków Klubu odegrało wybitną rolę w postępowaniu dyplomatycznym i wojskowym mającym na celu zakończenie wojen w byłej Jugosławii w latach dziewięćdziesiątych :

https://en.wikipedia.org/wiki/Club_of_Madrid

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: