NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wszystko w rękach Holendrów. Zadecydują, czy Stonoga trafi do Polski ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zbigniew Stonoga

TOMASZ RADZIK/East News
7 Marca 2021

Wszystko w rękach Holendrów. Zadecydują, czy Stonoga trafi do Polski

Zbigniew Stonoga od lat zmaga się z poważnymi zarzutami i jest poszukiwany sześcioma listami gończymi, w tym Europejskim Nakazem Aresztowania. Prokuratura Krajowa przekazała, że wszystkie zawiadomienia zostały skierowane do holenderskiego sądu. To od niego zależy, czy podejrzany będzie odpowiadał za przestępstwa przed polskimi organami sprawiedliwości.

Z tego artykułu dowiesz się:Kim jest Zbigniew Stonoga

Jakich przestępstw się dopuścił

Ile wyroków jak dotąd usłyszał

Zbigniew Stonoga znów w tarapatach

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i działacz polityczno-społeczny, który zasłynął z publikacji akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w 2014 r. Biznesmen dał się poznać szerszej publiczności za sprawą mediów społecznościowych, a jego materiały są często wykorzystywane jako remixy.

Jednak Zbigniew Stonoga ma na swoim koncie również poważne zarzuty, których jest łącznie aż 190. Sześć międzynarodowych listów gończych, łącznie z Europejskim Nakazem Aresztowania, zostało skierowanych do holenderskiego sądu. PAP ustaliła, że to właśnie ten organ zadecyduje o ewentualnym wydaniu podejrzanego, aby odpowiadał w Polsce za przestępstwa, których się dopuścił.

Długa lista przestępstw Zbigniewa Stonogi

Zbigniew Stonoga jest ściągany przez wiele regionalnych oddziałów prokuratury. Portal bankier.pl donosi, że placówka w Lublinie zarzuca mu przywłaszczenie ponad 927 tys. zł, które trafiły do Fundacji im. Zbigniewa Stonogi na cele charytatywne. Lubelska prokuratura prowadzi także postępowanie w sprawie przywłaszczenia 217 tys. zł, które darczyńcy oddali na poczet działania fundacji. Zdaniem śledczych Zbigniew Stonoga przeznaczył te pieniądze na żetony do gry w warszawskim kasynie.

Co więcej, Zbigniew Stonoga miał przejąć także 14 tys. zł oraz „podejmować czynności, które mogły znacznie utrudnić stwierdzenie przestępnego pochodzenia korzyści uzyskanych z popełnienia czynu zabronionego”. Zdaniem Prokuratury Krajowej przedsiębiorca dopuścił się tego czynu w warunkach recydywy.

Zbigniew Stonoga znalazł się także na celowniku stołecznej prokuratury. Oddział Warszawa-Praga zarzuca mu przywłaszczenie prawie 4,5 mln zł, które pochodziły z wpłat osób zainteresowanych nabyciem udziałów w dwóch spółkach. Ta sama prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie przestępstw skarbowych i wyłudzeń VAT na łączną kwotę ponad 2 mln zł. Co więcej, śledczy podejrzewają, że próbował wyłudzić zwrot VAT w kwocie 4 mln zł i kierował usiłowaniem wyłudzenia na kolejne 700 tys. zł.

Zbigniew Stonoga miał także angażować się w pranie brudnych pieniędzy. Na koncie biznesmena jest także zarzut niekorzystnego rozporządzania mieniem dwóch osób. W grę wchodzi ok. 532 tys. zł.

Działaniom przedsiębiorcy przygląda się również Sąd Okręgowy w Krakowie, który zarzuca mu popełnienie 15 przestępstw. Zdaniem krakowskiego oddziału Zbigniew Stonoga wyrządził szkodę w kwocie ok. 42 mln zł w mieniu, prał brudne pieniądze i dopuścił się oszustw podatkowych rzędu 2 mln zł.

Dział Prasowy Prokuratury Krajowej przekazuje, że między 2000 r. a 2020 r. zapadło 28 wyroków skazujących biznesmena. Ostatnie decyzje podjęto w sierpniu i we wrześniu ubiegłego roku w Ostrowi Mazowieckiej, Warszawie i Zawierciu. Są to wyroki nieprawomocne, na podstawie których Zbigniew Stonoga został skazany na karę pozbawienia wolności, odpowiednio na 2 lata 6 miesięcy, 1 rok 8 miesięcy oraz 8 miesięcy.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: