NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ponad 20 000 amerykańskich organizacji narażonych na ataki przez dziurę w Microsofcie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (Reuters) – Ponad 20.000 organizacji amerykańskich zostały naruszone przez backdoora zainstalowanego przez niedawno załatane dziury w oprogramowaniu poczty elektronicznej Microsoft Corp, osoba zaznajomiona z odpowiedzią rządu USA powiedział w piątek.

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE2TALLR&jwsource=em

Włamanie dotarło już do większej liczby miejsc niż cały skażony kod pobrany z SolarWinds Corp, firmy będącej sercem innego masowego włamania ujawnionego w grudniu.

Najnowsze włamanie spowodowało, że kanały zdalnego dostępu zostały rozproszone wśród unii kredytowych, władz miejskich i małych firm, jak wynika z danych pochodzących z amerykańskiego śledztwa.

Dziesiątki tysięcy organizacji w Azji i Europie są również dotknięte, rejestry pokazują.

Włamania trwają pomimo awaryjnych poprawek wydanych przez Microsoft we wtorek.

Microsoft, który początkowo powiedział, że hacki składały się z „ograniczonych i ukierunkowanych ataków”, odmówił komentarza na temat skali problemu w piątek, ale powiedział, że pracował z agencjami rządowymi i firm bezpieczeństwa, aby zapewnić pomoc dla klientów.

Dodała, że „dotknięci klienci powinni skontaktować się z naszymi zespołami wsparcia w celu uzyskania dodatkowej pomocy i zasobów.”

Jedno ze skanowań podłączonych urządzeń pokazało, że tylko 10% z tych podatnych na ataki zainstalowało łatki do piątku, choć liczba ta rosła.

Ponieważ zainstalowanie poprawki nie pozbywa się tylnych drzwi, amerykańscy urzędnicy ścigają się, aby dowiedzieć się, jak powiadomić wszystkie ofiary i poprowadzić je w ich polowaniu.

Wszystkie poszkodowane osoby korzystają z webowych wersji klienta poczty Outlook i hostują je na własnych maszynach, zamiast polegać na dostawcach usług w chmurze. To mogło oszczędzić wiele z największych firm i federalnych agencji rządowych, rekordy sugerują.

Federalna Agencja Bezpieczeństwa Cybernetycznego i Infrastruktury nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.

FILE PHOTO: Logo Microsoft jest widoczne na budynku biurowym w Nowym Jorku 28 lipca 2015 r. REUTERS/Mike Segar
Wcześniej w piątek sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki powiedziała dziennikarzom, że luki znalezione w powszechnie używanych serwerach Exchange Microsoftu są „znaczące” i „mogą mieć daleko idące skutki”.

„Jesteśmy zaniepokojeni, że istnieje duża liczba ofiar” – powiedziała Psaki.

Microsoft i osoba pracująca z amerykańską odpowiedzią obwiniały początkową falę ataków na aktora wspieranego przez chiński rząd. Rzecznik chińskiego rządu powiedział, że kraj ten nie stał za włamaniami.

Co zaczęło się jako kontrolowany atak pod koniec ubiegłego roku przeciwko kilku klasycznym celom szpiegowskim wzrosła w zeszłym miesiącu do szerokiej kampanii. Urzędnicy ds. bezpieczeństwa powiedzieli, że sugeruje to, że jeśli Chiny nie zmieniły taktyki, druga grupa mogła zostać zaangażowana.

Więcej ataków są oczekiwane od innych hakerów, jak kod używany do przejęcia kontroli nad serwerami pocztowymi rozprzestrzenia.

Hakerzy tylko używane tylne drzwi do ponownego wejścia i poruszania się po zainfekowanych sieci w niewielkim odsetku przypadków, prawdopodobnie mniej niż 1 na 10, osoba pracująca z rządem powiedział.

„Kilkuset facetów wykorzystuje je tak szybko, jak tylko mogą”, kradnąc dane i instalując inne sposoby, aby powrócić później, powiedział.

Początkowa droga ataku została odkryta przez wybitnego tajwańskiego badacza cybernetycznego Cheng-Da Tsai, który powiedział, że zgłosił wadę do Microsoftu w styczniu. Powiedział we wpisie na blogu, że bada, czy informacje wyciekły.

Nie odpowiedział na prośby o dalszy komentarz.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: