NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemieckie miasto wzywa Berlin do przejęcia strat Greensill Bank

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

FRANKFURT (Reuters) – Niemieckie miasto Osnabrueck obawia się, że straci 14 milionów euro (17 milionów dolarów) zainwestowanych w Greensill Bank po tym, jak krajowy regulator finansowy ostrzegł w tym tygodniu o „nieuchronnym ryzyku” dla pożyczkodawcy.

Switzerland's GAM closes fund linked to Greensill Capital | Reuters

Osnabrueck jest trzecią niemiecką gminą, która ujawniła w tym tygodniu, że ma do czynienia z możliwymi stratami z banku z siedzibą w Bremie, a lokalny urzędnik finansowy zażądał, aby niemiecki rząd wkroczył do akcji.

„Wzywam rząd federalny do przejęcia tych strat poniesionych przez gminy” – powiedział Thomas Fillep w oświadczeniu.

Rzecznik Greensill Capital odmówił komentarza na temat Osnabrueck i podobnych inwestorów z Greensill Bank, lub kwoty niezabezpieczonych funduszy kredytodawcy posiada.

Niemiecki regulator BaFin ostrzegł w środę o ryzyku, że Greensill Bank stanie się nadmiernie zadłużony i nałożył moratorium na dokonywanie zbycia lub płatności.

Posunięcie BaFin było kolejnym ciosem dla właściciela banku, Greensill Capital, który powiedział we wtorek, że prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży dużej części swojej działalności po utracie poparcia dwóch szwajcarskich menedżerów aktywów.

Założony przez Lexa Greensilla, byłego bankiera Citigroup i Morgan Stanley, Greensill Capital jest największym pozabankowym dostawcą finansowania łańcucha dostaw. Twierdzi, że jego podejście oparte na technologii zapewniło 143 miliardy dolarów finansowania w 2019 roku w ramach 10 milionów klientów i dostawców.

Niemiecki system ochrony depozytów chroni osoby fizyczne, ale nie inwestorów instytucjonalnych. Greensill Bank ma około 500 milionów euro w niezabezpieczonych funduszach, takich jak te z Osnabrueck i innych miast, powiedziała osoba zaznajomiona ze sprawą.

Podobnie jak niemieckie miasta Monheim am Rhein i Bad Duerrheim, które ogłosiły podobne obawy dotyczące Greensill Bank, Osnabrueck został przyciągnięty do pożyczkodawcy, ponieważ pomógł im uniknąć płacenia ujemnych stóp procentowych od depozytów gdzie indziej.

Osnabrueck, który ma 170 000 mieszkańców, wybrał Greensill Bank, ponieważ jego bardzo dobry rating kredytowy oznaczał, że miasto mogło założyć, iż jest to bardzo bezpieczna inwestycja, powiedział Fillep, lokalny urzędnik.

Fillep skrytykował BaFin za niepoinformowanie miasta, gdy w zeszłym roku pojawiły się wątpliwości dotyczące banku, mówiąc, że Osnabrueck zmniejszyłby swoje zaangażowanie, gdyby był tego świadomy.

BaFin powiedział w oświadczeniu, że w 2020 roku działał zdecydowanie w sprawie Greensill Bank, podejmując różne działania egzekucyjne, w tym instalację specjalnego monitora. Jednak BaFin powiedział, że poinformowanie opinii publicznej naruszyłoby przepisy dotyczące poufności.

Niemieckie ministerstwo finansów odmówiło komentarza. Niemiecka agencja ratingowa Scope nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o komentarz.

Komisja finansów parlamentu umieściła sprawę Greensill Bank w porządku dziennym posiedzenia, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Osnabrueck zaczął inwestować w lokaty terminowe w Greensill Bank w zeszłym roku i obecnie posiada prawie 14 mln euro z terminem zapadalności od kwietnia 2021 do marca 2022 roku. Ostatnia inwestycja wyniosła 11,5 mln euro w listopadzie.

Osnabrueck próbował wycofać fundusze po obniżeniu ratingu kredytowego, ale nie był w stanie, miasto powiedziało.

(1 dolar = 0,8382 euro)

http://www.reuters.com

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: