NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Austria ! Po śmierci pacjentki wstrzymano szczepienia dla całej partii AstraZeneca z numerem seryjnym: ABV 5300

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

16.03.2021

Austria

Po śmierci pacjentki wstrzymano szczepienia dla całej partii AstraZeneca z numerem seryjnym: ABV 5300 

Przynajmniej dwa śmiertelne przypadki zachorowań spowodowały wstrzymanie szczepień szczepionką firmy AstraZeneca. Magazyn „Heute” dowiedział się, że dotyczy to partii ABV 5300.

Śmierć 49-letniej kobiety i poważna choroba 30-letniego kolegi mają teraz bezpośrednie konsekwencje dla procesu szczepień w Austrii. Jak udało się dowiedzieć „Heute” w niedzielę wieczorem, partia ABV 5300 szczepionki Covid firmy AstraZeneca nie będzie już na razie szczepiona. Tłem tego są dwa przypadki możliwych ofiar szczepień, które zostały upublicznione w weekend i które niepokoją Austrię.

Obecnie trwa dochodzenie

Jak poinformowano, 49-letnia pielęgniarka zmarła w wiedeńskim AKH po otrzymaniu dawki szczepionki firmy Astrazeneca w Zwettl (Dolna Austria). Zaledwie kilka godzin po tej przerażającej wiadomości, „Heute” ujawniło, że inny pracownik szpitala (30), który został zaszczepiony dawką z tej samej partii (ABV 5300), również zmaga się z ciężkimi powikłaniami. Młoda kobieta z rozległymi zaburzeniami krzepnięcia krwi jest obecnie leczona stacjonarnie. Zarządzono sekcję zwłok ofiary. Do tej pory nie ma żadnych przesłanek wskazujących na związek przyczynowy pomiędzy szczepionką Corona a śmiercią kobiety.

Jako środek zapobiegawczy AGES reaguje teraz wstrzymaniem szczepień! Osoby odpowiedzialne w tych krajach zostały poinformowane o „czasowym wstrzymaniu stosowania serii ABV 5300 szczepionki AstraZeneca”

Ponadto w komunikacie napisano: „Dawki szczepionek z tej partii nie powinny być tymczasowo stosowane do czasu uzyskania wyników dochodzenia”. Wszystkie ampułki ABV 5300 są obecnie badane przez Federalny Urząd ds. Bezpieczeństwa w Opiece Zdrowotnej (BASG) we współpracy z Agencją Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności (AGES). Ile ich jest? Informator „Heute”: „Przypuszczam, że chodzi o tysiące osób w całej Austrii, z których większość jest już zaszczepiona”.

Sebastian Kurz: ” Sam sie chetnie zaszczepie z AstraZeneca”.

Kurz ufa AstraZeneca

Czy ludzie, którym podano szczepionkę z dotkniętej dostawy będą teraz poinformowani, było na razie otwarte. AstraZeneca znalazła się w centrum uwagi opinii publicznej dopiero w piątek na konferencji prasowej w Federalnym Urzędzie Kanclerskim. Po zaleceniu Krajowej Komisji ds. Szczepień, że szczepionka ta może być podawana również osobom powyżej 65 roku życia, Sebastian Kurz wyraził zadowolenie: „”W obecnym stanie rzeczy możemy założyć, że każdy 65-latek otrzyma szczepionkę jeszcze w kwietniu””. Według kanclerza, wszelki sceptycyzm był „bezpodstawny”. Dodał: „Cieszę się kiedy sam zaszczepie się AstraZeneca, aby pokazać, że ufam tej szczepionce”.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

artykul : https://www.heute.at/s/nach-todesfall-impfstopp-fuer-ganze-astrazenca-charge-100131372?fbclid=IwAR3IljQ0FwOSy-9www280oO2VWcltZ-M5oPMZJaiVNaLemYNjwj62gblh7M

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: