NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7292 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Szokujący nekrolog Krawczyka!! Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ROK 2021 – 31 LAT WOLNOŚCI ?? – SPRAWDŹ KIM JESTEŚ DZIŚ POLAKU !! MAŁY TEST

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

MASZ ODWAGĘ SAM PRZED SOBĄ SPRAWDZIĆ KIM DZIŚ JESTEŚ ?

odpowiedz sobie uczciwie ..

PYTANIA DO OSÓB MIESZKAJĄCYCH W POLSCE , DOROSŁYCH LUB UWAŻAJĄCYCH SIĘ ZA DOROSŁE.

1 – CZY POSIADAJĄC ZAWÓD, WYKSZTAŁCENIE LUB JAKIEŚ UMIEJĘTNOŚCI
JESTEŚ W STANIE ZA MIESIĘCZNE WYNAGRODZENIE UTRZYMAĆ SAM /A SIEBIE T/J MIESZKAĆ SAMODZIELNIE PONOSZĄC REGULARNIE WSZYSTKIE KOSZTA ZWIĄZANE Z EKSPLOATACJĄ MIESZKANIA.

2- CZY BĘDĄC ZATRUDNIONYM JESTEŚ W STANIE ZAŁOŻYĆ RODZINĘ I JĄ UTRZYMAĆ NA POZIOMIE NIE WYMAGAJĄCYM ZADŁUŻANIA SIĘ.

3 – CZY JESTEŚ W STANIE ŻYWIĆ SIĘ PRODUKTAMI O KTÓRYCH WIESZ ŻE SĄ PEŁNOWARTOŚCIOWE I NIE SZKODLIWE DLA ZDROWIA.

4 – CZY STAĆ CIĘ NA WYJAZD RAZ W ROKU NA 21 DNI DO PROFESJONALNIE PROWADZONEGO OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO

5 – CZY STAĆ CIĘ W MOMENCIE UŚWIADOMIENIA SOBIE ŻE TWÓJ PRACODAWCA CIĘ OSZUKUJE , OKRADA I WYKORZYSTUJE NA PORZUCENIE TEJ PRACY NATYCHMIAST I CZY JESTEŚ W STANIE PONOSIĆ PRZEZ 90 DNI BEZ OSZCZĘDZANIA KOSZTA SWEGO UTRZYMANIA W OKRESIE POSZUKIWANIA NOWEJ PRACY

6 – CZY JESTEŚ W STANIE FINANSOWO PODOŁAĆ WYDATKOWI ZWIĄZANEMU Z CHĘCIĄ WZIĘCIA UDZIAŁU W PROTEŚCIE OBYWATELSKIM
W WARSZAWIE KTÓRY WYMAGAŁ BY WYDATKU NIE POWODUJĄCEGO USZCZERBKU ODCZUWALNEGO W SWOIM BUDŻECIE MIESIĘCZNYM

N.P PRZEJAZD TAM I Z POWROTEM 1 DNIOWE WYŻYWIENIE + 1 NOCLEG.

===========================

sam znasz prawdziwe odpowiedzi wiec sobie POWIEDZ PRAWDĘ W OCZY BEZ ŚWIADKÓW …..

i wyciągnij wnioski

JEŚLI WIĘKSZOŚĆ ODPOWIEDZI WYJDZIE CI NA NIE – JESTEŚ NIEWOLNIKIEM

JEŚLI NA TAK TO W PORZĄDKU .

ps. pytanie nr. 5 i 6 jest w zasadzie decydujące …

==============

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

15 thoughts on “ROK 2021 – 31 LAT WOLNOŚCI ?? – SPRAWDŹ KIM JESTEŚ DZIŚ POLAKU !! MAŁY TEST

 1. Europejczycy śmieją się do rozpuku z Polaków którzy są w Polsce na eksponowanych stanowiskach , prezydent burmistrz i noszą się dumnie jak pawie bo zarabiają 3000 euro….

  Zdajecie sobie sprawę, jak biedni w Europie jesteśmy? Mam wrażenie, że wielu polityków nie dostrzega faktu, ile osób w Polsce klepie biedę i że jest ona naprawdę problemem nr 1 w kraju, no, może na równi i w korelacji z bezrobociem. I nie chodzi tu tylko o najuboższe rodziny – bieda jest obecna także u tzw. klasy średniej.
  – bieda deprymuje wiele specyficznych dla nas i przypisywanych Polakom zachowań społecznych
  – bieda wpływa na poziom i rodzaj przestępczości w kraju (ostatnio opisywano przypadki, że markety tracą, bo coraz więcej emerytów kradnie drobne rzeczy tłumacząc się zapominaniem o zapłaceniu)
  – bieda powoduje frustracje społeczne
  – bieda utrzymuje się w wielu warstwach społecznych, nawet ci z pozoru średnio zamożni oszczędzają, np. jeżdżąc czasem autobusem robią to na gapę po trasach lokalnej dzielnicy miasta

  Efekty? Tylko kilka przykładów:
  – w polskich autobusach jeździ pełno biedoty, transport publiczny w dużych miastach jak Warszawa jest uważany jako rozwiązanie dla biednych (stąd korki, bo nie jesteśmy Brukselą, gdzie komunikacja)
  – na polskich drogach pełno gratów, aut, których wstydziliby się za granicą
  – w Polsce wszystko inaczej kosztuje np. jedna z linii lotniczych ostatnio wyrażała zdziwienie, że podniesienie opłat dodatkowych o parę euro odstraszyło tylko Polaków; błędy tego typu doprowadziły niejedną zagraniczną firmę do zdziwienia i bankructwa
  – Polacy (nie wszyscy) uchodzą za chamów – są chamscy w miejscach publicznych, co moim zdaniem wiąże się z frustracją na tle biedy
  – Polacy uchodzą za brudasów, dla oszczędności np. wyrzucają śmieci do lasu – to efekt nie tylko tradycji, braku świadomości ekologicznej, a często oszczędności (tak samo ci, co kradną drewno z lasu na opał)

  Mój przykład niech będzie dowodem – mam własne mieszkanie kupione z oszczędności (większości Polaków nawet na to nie stać i nigdy na to nie zarobią lub zadłużą się po czubek głowy, bo ceny mieszkań są chore w stosunku do średnich zarobków! a mieszkanie należy do potrzeb podstawowych i jest gwarantem spokoju, wynajmowanie lokalu powoduje wiele złości itp.), stać mnie na „markowe” ubrania …ale już oszczędzam na jedzeniu (szkodzę zdrowiu jedząc zupki chińskie), środki higieniczne itp. kupuję hurtowo w jednej z sieci dla hurtowników bo szkoda mi tych 10 złotych, które stracę w innym sklepie…krótko mówiąc też jestem dziadem skłonnym przejechać pół miasta dla zaoszczędzenia paru złotych. Jeżdżę autobusem, nie dlatego, że wygodnie i ekologicznie – szkoda mi pieniędzy na paliwo. Bieda ma powiązania z naszą poPRL-owską sytuacją gospodarczą – jesteśmy biednym narodem. Toteż przedsiębiorcom trudniej robić biznes, bo ludzie targują się o każdy grosz.

  Porównanie: znajomi handlują w internecie zbędnymi rzeczami wartymi parę złotych dla oszczędności. To co oferują na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych rozchodzi się w Polsce. Choć Niemiec może to kupić dzięki nim taniej – znajomi dziwią się, że Niemiec nie ogląda ogłoszeń, nie wysyła nawet pytań, tylko płaci drożej jadąc po to do sklepu. I to jedna z różnic – bo Niemiec nie liczy się z paroma groszami, tak ważnymi dla większości Polaków.

 2. Niemcy tez mogą mieć ten cud gospodarczy u siebie wystarczy zagłodzić naród tak jak to zrobiono w Polsce z ludźmi, wystarczy niemcom obciąc wynagrodzenia do 1/5, świadczenia, bezrobotne, i niech większość, z nich chodzi bez zębów jak Polacy, i wyglądają tak zniszczeni jak Polski robotnik, w gumofilcach, bez zębów, który na wczasach był 30 lat temu za PRLu, i będą mieli Niemcy nasz polski dobrobyt.

  1. TAK – TYLKO ŻE TAM RZĄD RZĄDZI DLA DOBRA NIEMCÓW -ot tacy jacyś pojebani są WYBIERAJĄ SOBIE WYOBRAŹ PAN LUDZI KTÓRYM ZALEŻY ABY NIEMCOM BYŁO DOBRZE I WYGODNIE I JESZCZE ABY TAKI NIEMIEC DUMNY MÓGŁ BYĆ ŻE JEST NIEMCEM

   TAKIE TO SĄ GNOJE

   1. Polska nie jest krajem dla starszych ludzi. Dla młodych zresztą też. W dwóch prestiżowych rankingach: przygotowanym przez ONZ Global Age Watch (GAW) i opracowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne Human Capital Index (HCI), nasz kraj plasuje się w okolicach Sri Lanki i Urugwaju.
    Tadżykistan, Wietnam i Białoruś – tu emerytom żyje się lepiej niż w Polsce!

    http://forumemjot.wordpress.com/2013/12/05/polska-tu-sie-nie-da-zyc-latwiej-umrzec-co-ta-holota-zrobila-z-polski-w-okresie-transformacj-artykuly-o-polskiej-nedzy/#more-24867

 3. Tak….budują autostrady za które karzą płacić. Faktycznie świetne. Niech pomyślą jak zapewnić ludziom godziwe życie, a nie na wysypisku śmieci.

 4. i do tego wszystkiego w obliczu gigantycznych problemów egzystencjonalnych ponad 70% obywateli

  WYCHODZI TAKI ĆWOK PRZED KAMERY I PO PROSTU PIERDOLI JAK NAJEBANY ..

  Prezydent ocenił w noworocznym orędziu wyemitowanym w I programie Telewizji Polskiej, że symbolem rozwoju Polski są “powstające nie bez trudności, drogi i autostrady”.
  Na naszych oczach Polska wyrównuje cywilizacyjne zaniedbania, nowymi drogami coraz lepiej łączy się ze światem. Dlatego chciałbym, abyśmy nadali imię – +Autostrada Wolności+, tej, która już dzisiaj prowadzi z Warszawy na Zachód. A później, by druga autostrada z Gdańska do granicy południowej przyjęła piękne imię +Solidarności+. Bo skrzyżowanie tej historycznej, ale i tej międzyludzkiej, rodzinnej i narodowej solidarności z wolnością, to najsilniejsze i najpiękniejsze źródło polskiej energii, polskich sukcesów i polskich nadziei” – zaznaczył Komorowski.

  Prezydent zachęcał wszystkich także do wspólnej refleksji i wspólnego świętowania 25-lecia polskiej wolności. ”

  Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/raport/autostrady/budowa-autostrad-w-polsce/news/zamiast-a2-i-a1-autostrada-wolnosci-i-autostrada,1977930?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  1. gdybym ja napisał tu takiego arta .
   I ZAPROPONOWAŁ NA POWAŻNIE TAKIE – PROBLEMY JAK NAZWA JAKIEJŚ DROGI

   TO BYŚCIE MNIE ZJEBALI JAK CZUBA – 🙂

   ALE GDY TO MÓWI JAKIŚ SLEPY DZIECIORÓB – TO UWAŻACIE ŻE JEST O.K

   ot tak z wami jest ….

   1. Faktycznie , Polska to kraj przygłupów dla przygłupów

    prezydent – idiota

    premier złodziej

    i banda przydupasów w obu kancelariach nie lepsza

    Naprawdę zastanawiam się sam jak to możliwe że oni nadal rządzą tym krajem .

    Przepraszam za przygłupów ale nic logicznego mi nie przychodzi do głowy dlaczego tak jest , ich czyny są ogólnie znane i nic z tym nikt nie robi , wiec chyba tylko choroba psychiczna , jakaś zbiorowa jest przyczyną tego stanu rzeczy …

    1. JESZCZE DZIŚ DLA WAS W POLSCE SZOKUJĄCY MATERIAŁ O NADCHOIDZĄCYCH WYBORACH SAMORZĄDOWYCH W POLSCE

     CZY WÓJT BURMISTRZ PREZYDENT MIASTA

     🙂 NP. OPOLA ,SZCZECINA , POZNANIA CZY WROCŁAWIA MOŻE BYĆ

     NIEMCEM URODZONYM W NIEMCZECH I TAM MIESZKAJĄCYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     DOZNACIE MAŁEGO SZOKU

     ===========================

     CZY POLAK MIESZKAJĄCY W WIELKIEJ BRYTANII MOZE KANDYDOWAĆ

     NA STANOWISKO BURMISTRZA W DOWOLNYM MIESCIE W G.B !!!!!!!!!!!

     POLAK KTÓRY 1 TEMU PRZYJECHAŁ NA ZMYWAK

     TAK !!!!!!!!!!

     MOŻE WIĘC NIEMIEC ????/ 🙂 ZGADNIJ 🙂

     wieczorem obszernie i ciekawie !!!!!!

     1. art . bedzie dotyczył tylko obszaru tak zwanych landów pod czasową administracją polska 😉
      A PO POLSKU ZIEMIE WYZYSKANE JAK MAWIAŁ PAWLAK 🙂

      1. CHWILKĘ SIĘ ZASTANOWIŁEM I TEN ART. POWINIEN BYĆ POPRZEDZONY ARTEM WPROWADZAJĄCYCM W TEMAT

       P.T” CO MYŚLI O TUSKU PRZECIĘTNY NIEMIEC – TO ŻUL ”

       TAK W NIEMCZECH SĄ TEŻ LUDZIE TACY JAK TU KOMENTUJĄCY INTERESUJĄCY SIĘ POLITYKĄ I W ROZMOWACH MÓWIĄ JASNO TUSK TO ŻUL jest nam was Polacy szkoda ten żul jest nam potrzebny jeszcze…
       ALE NAGRODY WIELKIEJ ZA USŁUGI DLA NIEMIECKIEJ POLITYKI NIE OTRZYMA W STOSOWNYM MOMENCIE ZOSTANIE ZMARGINALIZOWANY I USUNIĘTY W CIEŃ i nikt z niemieckich polityków nie będzie szukał z nim jakich kolwiek kontaktów ……..
       z głodu nie umrze ale pozostanie osobą o której się poprostu nie mówi bo nie wypada …

  2. Użytkownik „dodo” napisał, że „nareszcie mamy męża stanu”. – I jaki mądry ten mąż. I jak dba o nas Polaków, abyśmy nie pomylili żadnej z dwóch autostrad. Bo np. w takich Niemczech jest ich ponad 2 tysiące to nazwanie ich nie jest możliwe – biedaki. Ale pomysł mi się podoba. Proponuję jednakowoż inne nazwy : A1- »OFE« i A-2 »ZUS« a mniej więcej w środku pomnik, bo jest ich mało. Pomnik zbiorowy: Milera, Kaczyńskich, Macierewicza, Arułkowicza, Komorowskiego i innych mędrców. I też go nazwać – „Autorom Polskiej Nędzy- Wieczna Infamia – Polacy”.

   „Xyz” napisał, że proponuje „nazwę dla autostrady: autostrada wolności korupcyjnej i złodziejskiej”. „Anik” uznał, że „bardziej trafna nazwa autostrady z Warszawy na Zachód to »Za chlebem«.

   Dodał, że „nazwa »Wolności« też jest trafiona”, bo „tam jest wolność”. Użytkownik „57-2’*,623” dodał, że „na skrzyżowaniu autostrad trzeba zrobić rondo imienia Straconych Szans”.

   Na Twitterze użytkownicy krytycznie wypowiedzieli się o pomyśle prezydenta. „Autostrady powinny nazywać się od południa – »Zależności od kościoła«, a od zachodu – »Emigracyjna«” – czytamy jeden z komentarzy.

   „W Niemczech mają autostrady szybkości, my mamy autostradę wolności” – napisał inny użytkownik. Inna osoba napisała, że „ten fragment autostrady A1 do Gdańska ma już nazwę – Amber”. „Opłata 17,60 za ok. 80 km” – napisał na Twitterze.

   Blogerka Kataryna napisała na swoim profilu na Twitterze: „żebyśmy nie czytali »Pijany kierowca zabił na Wolności pięcioosobową rodzinę«”. I dodała: „»Nieprawidłowości przy budowie Wolności«, »Wolność za droga dla przeciętnego Polaka«, »Kulczyk podnosi opłaty za Wolność« – już się cieszę”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: