NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7320 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA i UE zgadzają się na zamrożenie ceł w sporze o samoloty, zwracając uwagę na Chiny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BRUKSELA/WASZYNGTON (Reuters) – Unia Europejska i Stany Zjednoczone zgodziły się w piątek zawiesić cła nałożone na miliardy dolarów importu w 16-letnim sporze o dotacje na samoloty i powiedziały, że każde długoterminowe rozwiązanie będzie musiało zająć się chińską konkurencją.

U.S., EU agree tariff freeze in aircraft dispute, says EU's Von der Leyen

Obie strony powiedziały we wspólnym oświadczeniu, że czteromiesięczne zawieszenie obejmie wszystkie amerykańskie taryfy na 7,5 mld dolarów importu z UE i wszystkie cła UE na 4 mld dolarów amerykańskich produktów, które wynikały z długotrwałych spraw Światowej Organizacji Handlu o dotacje dla producentów samolotów Airbus i Boeing.

Zmniejszy to obciążenie dla przemysłu i pracowników oraz skoncentruje wysiłki na rozwiązaniu konfliktu – czytamy w oświadczeniu.

Oprócz skutecznych środków wsparcia i egzekwowania prawa, kluczowe elementy rozwiązania obejmowałyby „zajęcie się praktykami zakłócającymi handel i wyzwaniami stawianymi przez nowe podmioty z gospodarek nierynkowych, takich jak Chiny”, powiedział.

Zawieszenie nastąpiło po rozmowie telefonicznej między prezydentem USA Joe Bidenem a przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, poinformowali urzędnicy.

Biały Dom powiedział, że Biden podkreślił swoje poparcie dla UE i swoje zaangażowanie w ożywienie partnerstwa USA-UE, podczas gdy Von der Leyen opisała porozumienie jako doskonałą wiadomość dla przedsiębiorstw po obu stronach Atlantyku i bardzo pozytywny sygnał dla współpracy gospodarczej w nadchodzących latach.

Szef unijnego resortu handlu Valdis Dombrovskis okrzyknął reset w relacjach UE z jej największym i najważniejszym gospodarczo partnerem.

„Usunięcie tych taryf to korzyść dla obu stron, w czasie, gdy pandemia szkodzi naszym pracownikom i naszym gospodarkom” – powiedział.

Amerykańskie taryfy obejmują unijne samoloty i części do samolotów, wino i dżem z Francji i Niemiec, hiszpańskie oliwki, niemiecką kawę, śrubokręty i inne narzędzia, a także likiery, sery i wieprzowinę z całej UE.

Wśród towarów objętych taryfami celnymi UE znajdują się amerykańskie samoloty i części do nich, a także tytoń, orzechy, słodkie ziemniaki, rum, wódka, sprzęt gimnastyczny, stoły do gry w kasynie, traktory i maszyny używane w budownictwie, tzw. łopaty.

Zawieszenie wejdzie w życie po opublikowaniu oficjalnych komunikatów, co ma nastąpić w najbliższych dniach.

Zawieszenie ceł pomoże Boeingowi, ponieważ firma wznawia dostawy swoich 737 MAX w Europie po 22-miesięcznym uziemieniu bezpieczeństwa zakończonym w styczniu.

„Z zadowoleniem przyjmujemy ten krok ze strony UE i rządu USA i mamy nadzieję, że pozwoli on na produktywne negocjacje, aby ostatecznie rozwiązać ten spór i zapewnić równe szanse dla tej branży” – powiedział rzecznik Boeinga Bryan Watt w przesłanym pocztą elektroniczną oświadczeniu.

The Distilled Spirits Council of the United States powiedział, że zawieszenie taryf jest „obiecującym przełomem”, ale dodał, że był „niezwykle rozczarowany”, że 25% taryfy celnej UE na amerykańską whisky, największy amerykański eksport spirytusu, pozostanie w mocy jako część oddzielnego sporu handlowego o amerykańskich taryfach na stal i aluminium.

„Cieszę się z powodu naszych francuskich winiarzy” – napisał francuski minister finansów Bruno Le Maire w tweecie. „Kontynuujmy drogę współpracy, aby znaleźć ostateczne porozumienie. W tych czasach kryzysu musi być czas na pojednanie”.

Piątkowe porozumienie między Brukselą a Waszyngtonem odzwierciedla czteromiesięczne zawieszenie ceł uzgodnione w czwartek przez Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię.

Biden i von der Leyen podczas rozmowy telefonicznej rozmawiali również o pandemii COVID-19, przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym i wzmacnianiu demokracji, a także o Chinach, Rosji, Białorusi, Ukrainie i Bałkanach Zachodnich.
https://www.reuters.com/article/us-usa-trade-eu/u-s-eu-agree-tariff-freeze-in-aircraft-dispute-eye-china-idUSKBN2AX22A

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: