NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

UE musi być zjednoczona w sprawie rosyjskich i chińskich szczepionek COVID-19: Francuski minister

PARIS (Reuters) – Francuski minister rządu wezwał w piątek kraje UE, aby nie używały rosyjskich lub chińskich szczepionek COVID-19, dopóki nie zostaną one zatwierdzone przez organ regulacyjny ds. leków, ostrzegając przed zagrożeniem dla jedności bloku i zdrowia publicznego.

French minister Beaune: EU must be united over Russian, Chinese vaccines

Po nieudanym początku kampanii szczepień w Unii Europejskiej, która pozostawiła blok w tyle za innymi krajami, takimi jak Wielka Brytania, niektóre państwa członkowskie w Europie Środkowej już kupiły lub rozważają zakup rosyjskich lub chińskich szczepionek.

Zapytany, czy każde państwo członkowskie UE robi teraz po prostu „co chce”, minister spraw europejskich Clement Beaune powiedział radiu RTL: „Jeśli miałyby wybrać chińską i/lub rosyjską szczepionkę, myślę, że byłoby to dość poważne”.

„Stanowiłoby to problem w kontekście naszej solidarności i stanowiłoby problem zagrożenia dla zdrowia, ponieważ rosyjska szczepionka nie jest jeszcze dopuszczona do obrotu w Europie” – powiedział.

UE do tej pory zajmowała się zamówieniami na szczepionki centralnie, poprzez wykonawczą Komisję Europejską.

Ale Sputnik V został zatwierdzony lub jest oceniany pod kątem zatwierdzenia na Węgrzech, Słowacji i w Czechach.

Węgry już rozpoczęły szczepienia ludzi szczepionkami Sinopharm i Sputnik V, a Polska dyskutowała nad zakupem chińskiej szczepionki.

Europejski regulator rynku leków (EMA) powiedział w czwartek, że rozpoczął przegląd rosyjskiej szczepionki Sputnik V. Ale nawet jeśli zostanie ona zatwierdzona, Komisja Europejska nie ma obowiązku włączenia jej do naszego portfolio.

Do tej pory Europa zatwierdziła szczepionki firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca/Oxford, podczas gdy trwają przeglądy dla kandydatów CureVac i Novavax.

EMA ma wydać werdykt w sprawie szczepionki jednostrzałowej firmy J&J 11 marca.

Węgry były pierwszym krajem UE, który w styczniu wydał zgodę na stosowanie rosyjskiej szczepionki, Słowacja zamówiła jej dostawę, a premier Czech Andrej Babis powiedział, że jego kraj może zacząć stosować Sputnika V.

Włoski region Lazio powiedział, że będzie starał się o 1 milion dawek Sputnika V, jeśli zostanie zatwierdzony przez EMA, podczas gdy rząd maleńkiej niezależnej enklawy San Marino powiedział, że rozpoczął stosowanie rosyjskiej szczepionki w tym tygodniu.

Polski prezydent Andrzej Duda rozmawiał również z chińskim przywódcą Xi Jinpingiem o zakupie chińskiej szczepionki COVID-19. Niektórzy w Rosji reklamują Sputnik V jako potencjalny „most” między Rosją a Europą. Komisja Europejska twierdzi, że na razie nie są prowadzone żadne rozmowy na temat zakupu rosyjskiej szczepionki Sputnik V.

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-eu-france/eu-must-be-united-over-russian-chinese-covid-19-vaccines-french-minister-idUSKBN2AX0NF

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: