NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szkoły w Wielkiej Brytanii przygotowują się do otwarcia drzwi, próbując wrócić do normalności

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przez ponad dwa miesiące w całej Wielkiej Brytanii place zabaw były ciche, a sale lekcyjne puste. Szkoły w tym kraju były otwarte tylko dla ograniczonej liczby uczniów, takich jak dzieci kluczowych pracowników.

Jednak od poniedziałku ich drzwi zostaną ponownie otwarte dla ogółu uczniów. Teraz do nauczycieli należy próba przywrócenia dzieci na właściwe tory nauki po prawie roku ogromnych zakłóceń.

Jon Moss jest dyrektorem szkoły i pracuje dla Gloucestershire Learning Alliance [GLA], która prowadzi siedem szkół. Mówi, że istnieją ogromne różnice w wpływie, jaki blokada miała na ich 2000 uczniów.

„Wysłaliśmy kwestionariusz do każdego dziecka w całym funduszu powierniczym, aby zrozumieć ich postrzeganie blokady,” powiedział.

„Jaką pomoc otrzymali w domu, jak się czuli w związku z nauką, czego najbardziej oczekiwali po powrocie do szkoły? Czego chcą, kiedy wrócą do szkoły?

„Naprawdę musimy usłyszeć ich głos. Kiedy już wrócą do szkoły, zostanie tylko 18 dni do przerwy wielkanocnej. Jak możemy maksymalnie wykorzystać te 18 dni szkolnych? I dla nas chodzi o to, aby zrozumieć osobę i ucznia, a nie ścigać się, aby nadrobić zaległości w edukacji i nauce.”

Dzieci kluczowych pracowników fizycznie uczęszczają do szkoły, zanim sale lekcyjne zostaną ponownie otwarte dla ogółu uczniów. /CGTN

W ciągu ostatnich kilku miesięcy szkoły w całym kraju zaczęły nauczać online – jest to metoda zrodzona z konieczności, która z czasem została udoskonalona. Jednak większość twierdzi, że nic nie pobije nauki twarzą w twarz.

Chociaż ponowne otwarcie szkół oznacza powrót do normalności, to jednak jeszcze przez jakiś czas wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. W szkołach średnich będą przeprowadzane masowe testy COVID-19, a nauczyciele będą nosić maski.

Zasady te nie obowiązują w szkołach podstawowych. Ale dla wszystkich uczniów nie będzie w tym roku żadnych egzaminów, a zamiast nich będą oceny nauczycieli.

Związki zawodowe wyraziły zaniepokojenie dodatkowym stresem, jaki będzie towarzyszył nauczycielom i uczniom, ale rząd podkreśla, że jest to najsprawiedliwsza opcja, a także obiecał dodatkowe wsparcie, aby pomóc dzieciom wracającym do szkoły.

„Pomaganie uczniom w nadrabianiu zaległości w nauce jest niezwykle istotne” – powiedział parlamentowi sekretarz edukacji Gavin Williamson. „Dlatego rząd zainwestował 1,7 miliarda funtów [2,35 mld dolarów], aby dać wsparcie ustawień edukacyjnych, aby pomóc pobudzić uczniów do nauki, w tym dodatkowe finansowanie, korepetycje, wczesne wsparcie językowe i szkoły letnie”.

Po roku niepodobnym do żadnego innego, nikt na pierwszej linii nauczania nie ma złudzeń co do wyzwania, przed którym teraz stoją.

„Musimy poświęcić czas w ciągu miesięcy, może kilku lat akademickich dla niektórych uczniów, aby naprawdę pomóc im zbudować wiedzę, której potrzebują, aby w pełni odzyskać zdrowie” – dodał Moss.

„Ale nie stawiamy ram czasowych i nie mówimy, że chcemy, aby wszystkie dzieci w szkołach GLA do Bożego Narodzenia w przyszłym roku były dokładnie tam, gdzie były jako uczący się … lub przed tym, gdzie były. Musimy zaakceptować, że poprawa sytuacji będzie inna dla każdego ucznia.”

Końcowe przygotowania są teraz w toku, aby szkoły były tak bezpieczne, jak to tylko możliwe przed ponownym otwarciem, a wszyscy mają teraz nadzieję, że nie będzie żadnych dalszych zamknięć.

https://newseu.cgtn.com/news/2021-03-06/UK-schools-prepare-to-reopen-in-attempt-to-return-to-normality–YpEETzuaMo/index.html

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: