NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

GOLDMAN SACHS w USA w imieniu POLSKI sprzedaje Polskie Papiery dłużne..☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

CZAS zakończyć życie Bandyckiej Syjonistycznej III RP !

GOLDMAN SACHS w USA w imieniu POLSKI sprzedaje Polskie Papiery dłużne na sumę 400 mld usd min, oprocentowane na 5,125% rocznie z naliczaniem i wypłacania odsetek każdego roku dla właścicieli tych papierów dłużnych BANK OSZUST odpowiedzialny za Światowy Kryzys rządzi Polskim Majątkiem i sprzedaje Polskie Papiery dłużne !

GDZIE ZAPYTANIA w tej sprawie tzw. 11 posłów konfederacji …pytam się gdzie !!!

Obligacje o oprocentowaniu 5,125 USD o terminie wykupu w 2021 r. Lub Obligacje zostaną skonsolidowane i utworzą jedną serię z niespłaconą kwotą główną Rzeczypospolitej Polskiej w wysokości 1 000 000 000 USD w wysokości 5,125% Obligacji wyemitowanych w 2021 r. 21 kwietnia 2011 r. Lub istniejącymi Obligacjami. Obligacje będą w pełni zamienne z istniejącymi Obligacjami, a łączna kwota główna Obligacji wraz z istniejącymi Obligacjami wyniesie USD.
Obligacje będą oprocentowane w wysokości 5,125 procent rocznie. Odsetki od Obligacji są płatne 21 kwietnia i 21 października każdego roku, począwszy od 21 października 2011 r. Termin wykupu Obligacji przypada na 21 kwietnia 2021 r. Obligacje nie podlegają wykupowi przed terminem wykupu. Odsetki od Obligacji będą naliczane od dnia 21 kwietnia 2011 r., Tj. Daty wyemitowania istniejących Obligacji.
Obligacje będą miały równe prawo do spłaty ze wszystkimi innymi niepodporządkowanymi zobowiązaniami Rzeczypospolitej Polskiej, a pełna wiara i kredyt Rzeczypospolitej Polskiej zostaną zastawione do wymagalnej i terminowej spłaty całego kapitału i odsetek od Obligacji.
Obligacje, w tym istniejących Obligacji zawierają postanowienia dotyczące przyszłych modyfikacji ich warunki, które różnią się od tych stosowanych do Republiki wyemitowanych papierów wartościowych w Polsce, które zostały uprzednio zarejestrowanych w US Securities and Exchange Commission innej niż 5  1 / 4 procent Dłużnych zapadających 2014 wydany w październiku 2003 roku, 5 procent Uwagi wynikające 2015 wydanym we wrześniu 2005 roku, 6  3 / 8 procent Uwagi wynikające 2019 wydany w lipcu 2009 roku i 3  7 / 8procent Obligacje wymagalne w 2015 r. wyemitowane w lipcu 2010 r. Opis tych rezerw znajduje się na str. 59–61 załączonego Prospektu. Zgodnie z tymi postanowieniami Rzeczpospolita Polska może zmienić płatność i inne kluczowe postanowienia Obligacji, w tym wysokość kapitału i oprocentowanie, za zgodą mniejszą niż wszyscy posiadacze Obligacji.
Złożono wniosek o notowanie i handel Obligacjami na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Luksemburgu. W niniejszym suplemencie do prospektu odniesienia do „rynku regulowanego” oznaczają rynek regulowany w rozumieniu dyrektywy 2004/39 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady.
(1)
Dodatkowo narosłe odsetki w łącznej wysokości USD lub USD za kwotę główną Obligacji o wartości 1000 USD od 21 kwietnia 2011 r. (Data wyemitowania istniejących Obligacji) do 2011 r., Ale z wyłączeniem, 2011 r. (Data, w której Subemitenci spodziewać się dostarczenia Notatek).
Komisja Papierów Wartościowych i Giełd oraz stanowe organy nadzoru papierów wartościowych nie zatwierdziły ani nie odrzuciły tych papierów wartościowych ani nie ustaliły, czy niniejszy suplement do prospektu emisyjnego lub towarzyszący mu prospekt jest zgodny z prawdą lub kompletny. Wszelkie przeciwne oświadczenia stanowią przestępstwo.
 
Subemitenci oferują Obligacje na różnych warunkach. Subemitenci spodziewają się dostarczenia Obligacji nabywcom około 2011 r. Lub około tego roku, za pośrednictwem środków księgowych The Depository Trust Company, Euroclear lub Clearstream, Luksemburg.
 
   
CITI
GOLDMAN SACHS INTERNATIONAL
RBS
 

www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012711000182/a11-79_424b5.htm 

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: