NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DR MARIANO AMICI: POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO SZCZEPIONEK GENOWYCH ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Doktor

Mariano Amici

Lekarz, chirurg, absolwent medycyny na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie oraz licznych specjalizacji, m.in. w chirurgii układu pokarmowego, kriochirurgii.

Jego ponad 30 letnia kariera lekarza medycyny ogólnej obejmuje ponad 15 lat doświadczenia na pogotowiu ratunkowym i chirurgii doraźnej. Aktywnie działa w organizacji “Tysiąc Lekarzy dla Konstytucji”, znanej włoskiej organizacji (współpracującej z “Pogotowiem Prawników dla Konstytucji” – przyp. tłum.) walczącej o rzetelne informowanie obywateli i pacjentów o chorobie Covid-19, z powodu której tak drastycznie ograniczono we Włoszech podstawowe prawa obywatelskie.

Odważnie i rzetelnie informuje o skutkach rzekomych szczepionek na wirus Sars-Cov-2. Ponadto jako jeden z pierwszych autorytetów oficjalnie podważył sens stosowania testów PCR jako narzędzia diagnostycznego przy monitorowaniu zachorowań wywołanych wirusem. Razem z innymi znanymi autorytetami medycznymi, niezmiennie pozostaje przy stanowisku, że obostrzenia, dystansowanie społeczne, masowe przymusowe szczepienia są działaniami pozbawionymi logiki i etyki lekarskiej.

źródła: www.ogginotizie.info/attualita/dr-mariano-amici-ho-vinto-il-ricorso…

www.marianoamici.com

Poważne niebezpieczeństwo szczepionek genowych przeciwko Covid-19

Środki do tej pory podjęte (w walce z wirusem Sars-Cov-2, przyp. tłum.) są częścią strategii mającej na celu sprawienie, aby szczepionka była postrzegana jako zbawienie dla ludzkości.

Jaka jest zaleta uogólnionej szczepionki przeciwko chorobie, której śmiertelność jest bliska 0,05%? To masowe szczepienie nie jest konieczne. Ponadto ryzyko związane ze szczepieniem może przeważać nad korzyściami. Najbardziej niepokojące jest to, że wiele krajów, w tym Włochy, twierdzi, że są gotowe do szczepień w nadchodzących tygodniach, podczas gdy prace nad rozwojem i oceną tych produktów, a także ich skuteczności i nieszkodliwości zostały znacząco przyspieszone. A ich bezpieczeństwo, jak do tej pory nie zostało publicznie potwierdzone.

Szczepionki, czy produkty inżynierii genetycznej?

Mieliśmy łatwy dostęp jedynie do tych informacji, które pochodziły mniej lub bardziej pośrednio od rzeczników prasowych producentów szczepionek, co sprawiło, że ich notowania na giełdach astronomicznie wzrosły! Najgorsze jest to, że pierwsze oferowane nam „szczepionki” nie są szczepionkami, ale produktami terapii genowej.

Będziemy aplikować poprzez zastrzyk kwasy nukleinowe, które spowodują, że nasze własne komórki będą wytwarzać części wirusa. Absolutnie nie znamy konsekwencji tego zastrzyku, ponieważ jest to pierwszy tego typu zastrzyk u ludzi. A co, jeśli komórki niektórych „zaszczepionych” wytwarzają zbyt wiele elementów wirusowych, powodując niekontrolowane reakcje w naszym organizmie?

Pierwsze terapie genowe będą dotyczyły RNA, ale są projekty z DNA. Zwykle w naszych komórkach wiadomość jest wysyłana z DNA do RNA, ale w pewnych okolicznościach jest odwrotnie. Zwłaszcza, że nasze ludzkie komórki zawierają tak zwane „endogenne” retrowirusy zintegrowane z DNA naszych chromosomów od początków naszego istnienia na tej planecie.

Te „udomowione” retrowirusy, które nas zamieszkują, są generalnie nieszkodliwe (w przeciwieństwie do HIV, na przykład retrowirusa AIDS), ale mogą wytwarzać enzym, odwrotną transkryptazę, zdolną do transkrypcji wstecznej, z RNA do DNA. Tak więc RNA obce dla naszego ciała i podane we wstrzyknięciu mogłoby kodować DNA, tak samo jak obce, które może następnie zintegrować się z naszymi chromosomami. Istnieje zatem realne ryzyko trwałej transformacji naszych genów.

Ludzkie GMO

Istnieje również możliwość, poprzez modyfikację kwasów nukleinowych komórek jajowych lub nasienia, przekazania tych modyfikacji genetycznych naszym dzieciom. Ludzie, którzy promują te terapie genowe, fałszywie nazywane „szczepionkami” są uczniami diabła. Traktują Włochów oraz innych obywateli świata, jak króliki doświadczalne. Nie chcemy stać się GMO (organizmami modyfikowanymi genetycznie), takimi jak pomidory czy transgeniczna kukurydza. Pracownik medyczny jednej z firm farmaceutycznych powiedział kilka dni temu, że liczy na efekt ochrony osobistej, ale nie należy zbytnio liczyć na wpływ szczepienia na transmisję wirusa, a tym samym na dynamikę epidemii.

To zakamuflowany przekaz, że nie chodzi o szczepionkę. Wstyd. Jestem jeszcze bardziej przerażony, ponieważ w zasadzie nie jestem przeciwny szczepionkom, ale twierdzę, że są szczepionki i “szczepionki”, a przed ich zastosowaniem należy zawsze rozważyć wszystkie za i przeciw. Musimy poinformować jak najwięcej ludzi o tym szczególnie zatrważającym przestępczym zamyśle!

Ludwik Pasteur zapewne przewraca się w grobie. Nauka, etyka lekarska, a przede wszystkim zdrowy rozsądek muszą w końcu przejąć kontrolę.

Mariano Amici, lekarz

Źródło: www.marianoamici.com/la-grave-pericolosita-dei-vaccini-genici-contro-il-covid

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: