NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trzymaj się mocno! Będą produkować mięso z „próbek tkanek” celebrytów. Będzie można wybrać kiełbasę z Lady Gaga…☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Firma BiteLabs produkuje „wyśmienite rzemieślnicze salami z mięsa wyhodowanego w laboratorium z próbek tkanek celebrytów.

„Obecnie produkcja mięsa in vitro jest bliska urzeczywistnienia, oferując wysoce kontrolowaną produkcję mięsa bez okrucieństwa wobec zwierząt, marnotrawstwa i wpływu rolnictwa przemysłowego na środowisko” – mówi firma.

Wszystko zaczyna się od ludzkich komórek miosatelitarnych, które BiteLabs uzyskuje poprzez biopsję z ciał celebrytów. Komórki te są rodzajem komórek macierzystych znalezionych w dorosłej tkance mięśniowej, która naprawia i przywraca uszkodzone mięśnie.

„Izolacja próbki tych komórek zapewnia podstawę, z której może wyrosnąć tyle mięsa, ile potrzeba”.

Tkanka celebryty jest mieszana ze sztuczną krwią, aby wyprodukować salami…

Aby wyprodukować masowo mięso celebrytów, komórki miosatelitarne muszą rozmnażać się w pożywce wzrostowej. To podłoże „działa jak rodzaj sztucznej „krwi”.

Komórki te muszą nie tylko się rozmnażać, ale także przekształcić w rzeczywistą tkankę mięśniową, co wymaga, aby były „przyczepione do podłoża cukrowego”.

„To nie tylko zapewnia strukturę wzrostu mięśni, ale także tworzy kanały dla pożywki wzrostowej, przez którą przepływa, podobnie jak żyły”.

„W tym momencie proces wzrostu przeniósł się do bioreaktorów, gdzie kierunkowa stymulacja mięśni sprawia, że ​​dojrzewają i stają się silniejsze”.

Gdy mikstura jest „w pełni wyrośnięta”, kawałki mięśni są ekstrahowane, łączone i mielone „do pożądanej konsystencji”. Następnie jest przekształcany w salami wraz z przyprawami, tłuszczami i olejami dodanymi do smaku.

„Mielone mięso jest nadziewane do osłonki i poddawane końcowej przyprawie”, mówi z dumą BiteLabs. „Następnie suszymy, postarzamy i utwardzamy nasze salami w tradycyjnym środowisku o niskiej temperaturze przed zapakowaniem ich do dystrybucji”.

Celebryci, z którymi BiteLabs chce dołączyć do swojej linii salami, to: James Franco, Jennifer Lawrence, Kanye West i Ellen Degeneres.

„Kogo jeszcze chcesz zjeść?” firma pyta. „Tweetuj na nich z hashtagiem #EatCelebrityMeat”.

Z punktu widzenia środowiska salami celebrytów jest bardziej „zielone” niż prawdziwe mięso, twierdzi BiteLabs, ponieważ „wymaga mniej niż 1% ziemi potrzebnej do tradycyjnego rolnictwa”.

Ponieważ około 70 procent ziem uprawnych na świecie jest obecnie wykorzystywanych do hodowli zwierząt na mięso, można to drastycznie zmniejszyć, wydobywając siłę życiową z Toma Hanksa lub Lady Gagi i przekształcając ją w przyjemną letnią kiełbasę. W każdym razie jest to uważane za normalne dla BiteLabs.

„Dzisiejsza produkcja mięsa jest po prostu niezrównoważona”, twierdzi firma, dodając, że „jeśli nie nastąpi radykalna zmiana, cena mięsa w końcu wymknie się spod kontroli. Przyszłość to mięso wyhodowane w laboratorium”.

źródło: naturalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: