NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy”Corona Autotesty” w sklepach od soboty: ile kosztują, gdzie można je dostać?

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes

Kiedy i gdzie można kupić autotesty?


Autotesty będą dostępne w powszechnej sprzedaży od soboty. Aldi Nord i Süd już ogłosił, że klienci będą mogli uzyskać testy, które są produkowane w Niemczech, przy kasie.

Od wtorku, 9 marca, w ślady sieci ALDI, chce pójść także siec drogerii DM. Od przyszłego tygodnia testy będą dostępne również na półkach sklepowych w firmie Müller. W konkurencyjnym Rossmannie testy będzie można kupić od 17 marca.

Lidl, Rewe i Edeka również mają temat na ekranie, ale dokładny termin rozpoczęcia sprzedaży nie jest jeszcze ustalony.

Ponadto testy mają być również dostępne w aptekach.

Gdzie mam największe szanse na uzyskanie autotestów?

Oczekuje się, że wyniki autotestów będą wysokie, szczególnie na początku. Jak podaje „tagesschau.de”, Rossmann i dm już teraz ostrzegają o możliwych opóźnieniach w dostawach. Szybkie testy marki Boson Biotech są produkowane w Chinach, gdzie produkcja została wstrzymana na dwa tygodnie z powodu Chińskiego Nowego Roku.

Konsumenci mogą mieć większe szanse z aptekami. Niektórzy producenci, tacy jak Siemens Healthineers i Roche, powiedzieli portalowi „tagesschau.de”, że początkowo będą zaopatrywać tylko apteki.

Ile kosztują autotesty?

Paczka w Aldi ma kosztować 24,99 euro. Zawiera pięć pasków testowych do użytku domowego.

Dla porównania: szybki test na stacji diagnostycznej kosztuje często około 40 euro.

Nie ustalono jeszcze, ile będą kosztować pakiety testowe w DM, na przykład. Jednak firma już wcześniej zapowiadała, że chce sprzedawać testy jak najtaniej.

Ile opakowań mogę zabrać ze sobą podczas jednego zakupu?

W celu uniknięcia zakupów na chybił trafił, Aldi ogranicza dystrybucję self-testów do jednego opakowania na osobę.

Rossmann, na przykład, również chce postępować w podobny sposób. Tam ograniczą ilość wydawanych testow na gospodarstwo domowe do czterech. Należy założyć, że inni dostawcy również będą postępować w podobny sposób.

Jak duże bezpieczeństwo zapewniają szybkie testy?

Rząd federalny ogranicza, że szybkie testy dają wynik tylko na jeden dzień. A nawet wynik negatywny nie jest „carte blanche” do zaprzestania przestrzegania zasad odległości i maskowania. Instytut Roberta Kocha (RKI) oraz Instytut Paula Ehrlicha uważają, że szybkie testy są szczególnie przydatne w fazie, gdy osoby zakażone mają wysoką wiremię – tj. jeden do trzech dni przed wystąpieniem pierwszych objawów oraz w ciągu pierwszych siedmiu dni choroby. Osoby zakażone i bliskie kontakty mogą być następnie izolowane w sposób ukierunkowany. W każdym razie, testy laboratoryjne PCR są nadal uważane za „złoty standard”.

Czy jest wystarczająco dużo autotestów dla wszystkich?

W przypadku autotestów sześć produktów zostało już oficjalnie zatwierdzonych. Według Federalnego Ministerstwa Zdrowia, jest ono w kontakcie z producentami w celu zabezpieczenia kontyngentów do 208 milionów sztuk.

Zrodlo : http://www.gmx.de

 

5.50 avg. rating (64% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: