NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech

10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Autor tekstu : Dariusz Nejman /Post on Facebook 1.3.2021
Raport Komitetu ds. Produktów Leczniczych dla Ludzi Europejskiej Agencji Leków w sprawie szczepionki Comirnaty BNT162b2 firmy Pfizer / Biontech ujawnia że w szczepionce tej użyto nanocząsteczk lipidów. Powłoki nanocząstek lipidowych potrzebne są do wprowadzenia RNA do komórek.Po połączeniu komórki gospodarza same wytwarzają białko koronawirusa, dzięki czemu układ odpornościowy może wytworzyć przeciwciała przeciwko wirusowi.
Raport zwrócił uwagę na liczne niejasności dotyczące jakości szczepionki i procesów produkcji. W sumie raport wyraził sprzeciw wobec 29 punktów i sformułował 23 zalecenia dotyczące poprawy jakości szczepionki.
W szczepionkach Pfizer/BioNtech stwierdzono liczne zanieczyszczenia., których istnienie potwierdził sam Pfizer. Zanieczyszczenie DNA ma miejsce, gdy DNA, które służy jako matryca do produkcji RNA, nie jest całkowicie rozbite. Linearyzowane DNA integruje się z genomem komórki gospodarza ( transfekcja stabilna ), jest to szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży i dzieci, ponieważ tam proces podziału komórek jest znacznie szybszy i intensywniejszy niż u dorosłych ludzi.
Takie zanieczyszczenie umożliwia włączanie i wyłączanie genów, otwiera drogę do procesów nowotworowych. Jak pisałem, to ludobójstwo jest zaprogramowane z zegarkiem w ręku, więc masowe zachorowania na raka nie wystąpią od razu.
Jak dotąd eksperymenty z nanocząsteczkami lipidowymi były przeprowadzane tylko na szczurach i myszach. W czasie eksperymentów nanocząsteczki lipidów uszkadzały DNA gryzoni, wywoływały u nich raka płuc. Miało to miejsce wtedy gdy dotarły do ​​płuc drogą inhalacji. To samo stwierdzono w przypadku innych narządów gdzie nanocząsteczki docierały od nich przez krwiobieg.
Nanocząsteczki lipidów przenoszone we krwi prowadzą do zakrzepicy lub hemolizy.
To by wyjaśniało eksplozję zgonów w Lombardii, gdzie masowo u zmarłych wystąpiły silne duszności. Takie przypuszczenia snuła wybitna nanopatolog dr Antonietta Gatti wskazując na istnienie dodatkowego czynnika wywołującego zakrzepicę lub hemolizę. Przypomnę że dr Gatti kategorycznie odmówiono pobrania próbek w celu przeprowadzenia nano sekcji tkanek i komórek zmarłych w Lombardii.
Z powyższych powodów Niemiecki Komitet Do Walki z Koronawirusem zalecił natychmiastowe wycofanie szczepionki Pfizer/BioNtech .
Tuż przed „trzecią fala zachorowań Polska była intensywnie obsypywana chemtrails. Trudno jest powiedzieć jaka jest skuteczność immisji do organizmów lipidowych nanocząsteczek przez inhalację z chemtrails. Można przypuszczać, że wystarczająca do nagłego wzrostu objawów grypopochodnych ( duszności , kaszel ). Nie jest wykluczone ze spraje zawierają inne nanocząsteczki wywołujące podobne objawy. Oczywiście jesteśmy w sezonie grypowym, więc przeniesienie zakażeń grypy do statystyki COVID jest dziecinnie proste, co daje już legitymację do szczepień.
10.00 avg. rating (94% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: