NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Skandal z synem Bidena: ze striptizerkami i bezdomnymi zagrożeniem bezpieczeństwa w USA ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Szwedzkie media ujawniły teraz nowe wybryki Huntera Bidena , najmłodszego syna prezydenta USA Joe Bidena. Kilkakrotnie został przyłapany na przemycaniu striptizera i bezdomnego Afroamerykanów tylnymi drzwiami do ściśle strzeżonego, ekskluzywnego szwedzkiego domu w Waszyngtonie, z naruszeniem aktualnych przepisów bezpieczeństwa. Wynajął tam pakiet biurowy. Dzierżawa zakończyła się po roku.

Zagrożenie dla bezpieczeństwa

W budynku znajdują się ambasady Szwecji i Islandii. Jest monitorowany przez całą dobę. Odpowiedzialny jest szwedzki zarząd budownictwa państwowego, tj. Organ. W lutym 2017 roku do kompleksu budynków wprowadziła się firma Hunter Biden. Kwartalny czynsz: 50 000 USD.

Dzierżawa miała trwać tylko rok i była bardzo napięta z powodu wybryków Huntera, które szwedzkie władze zaklasyfikowały jako „zagrożenie bezpieczeństwa”. Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu się wielokrotnie przemycał „gości” tylnym wejściem do biura po zamknięciu biura . Zgodnie z przepisami bezpieczeństwa wszyscy odwiedzający muszą przejść przez główne wejście i przez wykrywacze metali. Hunter zignorował to, pomimo wielokrotnych ostrzeżeń e-mailowych.

Pliki do usuwania ojcostwa

Wśród „gości” Huntera był Lundon Roberts, trener koszykówki swoich córek i córki Baracka Obamy. Roberts pracował w klubie ze striptizem, zaszedł w ciążę, twierdził, że to dziecko Huntera i pozwał go o uznanie. Hunter także „potajemnie” wprowadził do budynku bezdomnego Afroamerykankę.

Z powodu kolejnego ostrzeżenia oskarżył administrację o rasizm i zagroził prawnikowi. Dobrze zna tę kobietę, zna też swoją rodzinę, po prostu chciał jej pomóc – powiedział. W końcu ogłoszono, że zostanie wydalony. Biden wyprzedził go, wcześniej wypowiedział dzierżawę, był winien zaległy czynsz, ale zapłacił później. Skandal dotarł do opinii publicznej poprzez e-maile, które wyciekły. Kilka szwedzkich mediów donosi o tym.

Drugi klucz dla rodziny Biden i Chińczyków

Hunter wysłał również e – mail do kierownictwa budynku z prośbą o duplikat klucza dla swojego ojca Joe , macochy Jill, jego wuja Jima i chińskiego biznesmena, który jest badany pod kątem korupcji – rzekomo bezskutecznie. Dochodzenia FBI przeciwko Hunterowi Bidenowi trwają od 2018 roku z powodu jego interesów z Chinami, w szczególności z powodu naruszenia przepisów podatkowych i o praniu pieniędzy.

Śledztwo zostało zawieszone na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi w listopadzie ubiegłego roku, aby nie wpłynąć na wybory – a następnie wznowione. Hunter zostaje oskarżony o próbę czerpania zysków z urzędu swojego ojca jako wiceprezydenta pod rządami poprzednika Trumpa Baracka Obamy.

wochenblick

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: