NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ponad 9 godzin trwała wczorajsza konferencja niemieckiego rządu. Podczas obrad podjęto ważne decyzje odnośnie obostrzeń w Niemczech.

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Ponad 9 godzin trwała wczorajsza konferencja niemieckiego rządu. Podczas obrad podjęto ważne decyzje odnośnie obostrzeń w Niemczech. Zgodnie z nimi księgarnie, kwiaciarnie i targi ogrodnicze mogą zostać ponownie otwarte już w poniedziałek. Dalej sytuacja się nieco komplikuje: Oto co postanowiono!

Lockdown w Niemczech przedłużony do 28 marca

Lockdown w Niemczech został przedłużony do 28 marca, ale decyzja federalno-landowego spotkania przewiduje również pierwsze poluzowania. Rządy federalne i krajów związkowych zwracają uwagę, że nowe czynniki zmieniły sytuację pandemiczną. Oznacza to, że choć liczba nowych zakażeń rośnie, istnieją skuteczniejsze środki walki z nimi – więcej szczepionek oraz szybkie i samodzielne testy na koronawirusa.

Nowością w tych rezolucjach jest silne powiązanie kroków otwarcia z współczynnikiem zachorowań na koronawirusa. Oznacza to, że w sytuacji zwiększonej ilości zarażeń koronawirusem w Niemczech, poluzowania mogą zostać cofnięte.

Z iloma osobami można się spotkać?

Od poniedziałku dozwolone będą spotkania z maksymalnie pięcioma osobami z dwóch różnych gospodarstw domowych. Pary są traktowane jako jedno gospodarstwo domowe. Dzieci w wieku 14 lat i młodsze nie będą brane pod uwagę. Wcześniej można było zaprosić tylko jedną osobę z innego gospodarstwa domowego.

W regionach, w których siedmiodniowa zachorowalność jest mniejsza niż 35 nowych zakażeń na 100 000 mieszkańców, może to zostać rozszerzone do maksymalnie dziesięciu osób, a nawet trzech gospodarstw domowych. Dzieci do 14 roku nie są brane pod uwagę.

Jeśli siedmiodniowa zachorowalność na 100 000 mieszkańców wzrośnie do ponad 100 przez trzy dni z rzędu, zastosowanie mają stare, surowsze zasady.

Pięć etapów wychodzenia z lockdownu w Niemczech

Pierwszy etap wychodzenia z lockdownu w Niemczech

Pierwszy krok otwarcia został już częściowo zrealizowany. W kilku krajach związkowych szkoły podstawowe i przedszkola zostały otwarte przynajmniej z ograniczeniami, a od początku tygodnia w całym kraju pracują ponownie fryzjerzy.

Drugi etap wychodzenia z lockdownu w Niemczech

Sklepy, kwiaciarnie i targi ogrodnicze mogą zostać otwarte w całych Niemczech w najbliższy poniedziałek. Jest jednak jeden warunek, mianowicie liczba klientów musi być ograniczona. Konkretnie oznacza to jednego klienta na dziesięć metrów kwadratowych dla pierwszych 800 metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży i kolejnego na każde kolejne 20 metrów kwadratowych. Niektóre kraje związkowe poczyniły już w tym względzie postępy.

Otwarte mogą zostać również zamknięte do tej pory firmy oferujące usługi związane z pielęgnacją ciała oraz szkoły nauki jazdy i latania. Warunek: Jeśli nie może być noszona na stałe maska, należy codziennie przeprowadzać szybki test i opracować koncepcję testowania dla personelu.

Trzeci etap wychodzenia z lockdownu w Niemczech

W sytuacji kiedy siedmiodniowa zachorowalność będzie utrzymywała się na stałym poziomie poniżej 50 nowych zakażeń na 100 000 mieszkańców w danym regionie lub kraju związkowym, możliwe jest dalsze złagodzenie przepisów: Sprzedawcy detaliczni będą mogli wówczas otworzyć sklepy z limitem jednego klienta na dziesięć metrów kwadratowych w przypadku pierwszych 800 metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży i jednego na każde dodatkowe 20 metrów kwadratowych.

Muzea, galerie, ogrody zoologiczne i botaniczne oraz miejsca pamięci również będą wtedy mogły zostać otwarte, a sporty bezkontaktowe będą dozwolone na zewnątrz w małych grupach (do dziesięciu osób).

Jeśli siedmiodniowa zachorowalność będzie stabilna lub spadnie poniżej 100 nowych zakażeń na 100 000 mieszkańców, detaliści będą mogli otwierać sklepy z ustalonymi terminami zakupów. Tzw. oferty zakupów na umówioną godzinę (“click and meet”) przewidują, że jeden klient na każde 40 metrów kwadratowych powierzchni handlowej może dokonać zakupów w określonym czasie po zarejestrowaniu się.

Muzea, galerie, ogrody zoologiczne i botaniczne oraz miejsca pamięci będzie można odwiedzać pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji terminu. Sporty indywidualne będą dozwolone dla maksymalnie pięciu osób z dwóch gospodarstw domowych, a sporty w grupach do 20 dzieci do lat 14 będą również dozwolone na otwartych obiektach sportowych. Jeśli siedmiodniowa zachorowalność wzrośnie powyżej 100, zastosowanie będą miały stare przepisy, czyli te obowiązujące do 7 marca.

Czwarty etap wychodzenia z lockdownu w Niemczech

Jeśli siedmiodniowy wskaźnik zachorowalności nie pogorszy się przez 14 dni od trzeciego etapu otwarcia w danym kraju związkowym lub regionie i utrzyma się na poziomie poniżej 50, nastąpi kolejne złagodzenie przepisów: wtedy będą mogły zostać otwarte restauracje na świeżym powietrzu, teatry, sale koncertowe, opery i kina.

Sporty bezkontaktowe będą wtedy dozwolone również w pomieszczeniach zamkniętych, a sporty kontaktowe na zewnątrz.

Jeśli siedmiodniowa zachorowalność utrzyma się poniżej 100, będzie można zaplanować dalsze poluzowania 14 dni po trzecim kroku otwarcia: Będzie wtedy można pójść do teatru lub kina tylko z aktualnym negatywnym wynikiem szybkiego testu na koronawirusa.

Otwarcie zewnętrznego handlu gastronomicznego będzie możliwe dla gości z rezerwacją terminu. Oprócz tego, aby móc siedzieć przy jednym stoliku z osobami z kilku gospodarstw domowych będzie trzeba przedłożyć aktualny negatywny wynik testu na koronawirusa.

Sporty bezkontaktowe będą możliwe w pomieszczeniach zamkniętych, a sporty kontaktowe na zewnątrz, pod warunkiem, że każdy wykonał szybki test na koronawirusa. Jeśli liczba zachorowań ponownie wzrośnie powyżej 100, zastosowanie będą miały stare zasady.

Piąty etap wychodzenia z lockdownu w Niemczech

Jeśli siedmiodniowy wskaźnik zachorowalności pozostanie stabilny poniżej 50 przez dwa tygodnie, mogą pojawić się kolejne otwarcia. W tej sytuacji będą mogły się odbywać imprezy na świeżym powietrzu z udziałem do 50 osób oraz będzie można uprawiać sporty kontaktowe w pomieszczeniach.

Jeśli dany kraj związkowy lub region będzie miał  stabilną lub malejącą siedmiodniową zapadalność poniżej 100 nowych zakażeń na 100 000 ludności, będzie można otworzyć handel detaliczny z limitami 14 dni po czwartym kroku otwarcia w skali kraju lub regionu. Dozwolone będą również bezkontaktowe sporty halowe i kontaktowe sporty na świeżym powietrzu.

Jaką rolę odgrywają szybkie testy na koronawirusa?

Kluczowe znaczenie dla rozluźnienia ma powszechne stosowanie szybkich testów na koronawirusa. Każdy powinien być uprawniony do jednego bezpłatnego szybkiego testu na koronawirusa w tygodniu. We wcześniejszej wersji rozważano jeszcze zaoferowanie dwóch bezpłatnych szybkich testów tygodniowo.

Od 8 marca koszty będą pokrywane przez rząd federalny. Testy będą dostępne w miejskich centrach testowych, ale także w gabinetach lekarskich. Systematyczne testy mają być również oferowane w sektorze przedsiębiorstw, jak również w szkołach i ośrodkach opieki dziennej.

Zgodnie z rezolucją, kraje związkowe mają zapewnić, że personel szkół i placówek opieki nad dziećmi, jak również wszyscy uczniowie, otrzymają co najmniej jeden bezpłatny szybki test w każdym tygodniu uczęszczania do szkoły. “W miarę możliwości należy dostarczyć zaświadczenie o wyniku badania.” Rząd federalny planuje skonsultować się z przemysłem w tym tygodniu na temat testowania w przedsiębiorstwach.

Jest niejasne, ile testów są rzeczywiście dostępne i zostały zamówione. Strategia testowania ma być wdrażana stopniowo do początku kwietnia. Minister zdrowia Jens Spahn został skrytykowany za wcześniejszą obietnicę przeprowadzenia testów.

Co ze szczepionkami?

Do końca bieżącego tygodnia kalendarzowego ponad 11 milionów dawek szczepionek powinno zostać dostarczonych do poszczególnych krajów związkowych. Zgodnie z uchwałą, dziennie będzie wykonywanych do 200 tys. szczepień.

Rządy federalny i krajów związkowych zgodziły się, że lekarze ogólni powinni wkrótce również móc szczepić. Minister zdrowia Jens Spahn chce w przyszłym tygodniu rozpocząć fazę pilotażową. Na przełomie marca i kwietnia do akcji szczepień mają zostać włączeni lekarze rodzinni.

Co dalej?

O otwarciu hoteli, możliwości podróżowania i rozluźnieniu w branży gastronomicznej będzie mowa na kolejnym szczycie 22 marca.

źródło: www.tagesschau.de

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: