NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Są nowe taśmy Daniela Obajtka. „GW”: Dowód na jego kłamstwa ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

14.07.2020 Warszawa Konferencja prasowa PKN ORLEN S.A z udzialem premiera Mateusza Morawieckiego Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER n/z: Daniel Obajtek

East News, Andrzej Iwańczuk
 3 Marca 2021

Są nowe taśmy Daniela Obajtka. „GW”: Dowód na jego kłamstwa

Daniel Obajtek w ostatnim czasie stał się głównym bohaterem mediów za sprawą taśm opublikowanych przez „Gazetę Wyborczą”. Tym razem dziennik zaprezentował kolejną dawkę taśm Daniela Obajtka, w których na pierwszy plan wysuwa się Bernadetta Obajtek, żona jego kuzyna. Ma być to dowód na to, że w tamtym okresie Daniel Obajtek był wójtem Pcimia. Zaskakujący jest także brak działania ze strony prokuratury w tej sprawie. Dlaczego?

Z tego artykułu dowiesz się:

Co nowego znajduje się na taśmach Daniela Obajtka

Czy prokuratura zajęła się działaniem prezesa Orlenu

Kim jest Bernadetta Obajtek

Daniel Obajtek bohaterem nagrań

Kilka dni temu „Gazeta Wyborcza” opublikowała szereg nagrań, z których jasno wynika, że Daniel Obajtek miał wpływ na działanie spółki TT Plast w czasie, gdy był wójtem Pcimia. Łączenia tych dwóch stanowiska wprost zabrania ustawa o samorządzie terytorialnym. Co więcej, dziennik podkreśla, że Daniel Obajtek kilka lat temu miał świadomie skłamać przed sądem w tej sprawie.

Główną postacią najnowszych nagrań jest Bernadetta Obajtek, zwana przez współpracowników „Bernadką”. Daniel Obajtek miał cenić „Bernadkę” za znajomość rynku Elektroplastu. To spółka, w której pracowała żona jego kuzyna. Nowe taśmy pochodzą z 14 sierpnia 2009 r.

– Powiedz mi, Danielu, o dwie rzeczy chciałem się zapytać. Coś mi Bernadka mówiła, że Sławek idzie do Bierunia, nic nie wiem – mówił na nagraniu niejaki Szymon cytowany przez Onet. Obajtek odpowiada, że „zastanawia się z chłopakami”, a Szymon jest za to „od grubszych spraw”.

– Sam wiesz, jak to wygląda jechać tam na dzień, na dwa, jak tu mamy, k***a, tyle tematów – mówi Daniel Obajtek po czym dodaje: – No, Szymek, miałem z tobą na ten temat gadać w poniedziałek, ale co ja będę gadać, jak nie wiem, czy Sławek przyjmie tę ofertę. Jeżeli Sławek przyjmie ofertę, to będziemy gadać z tobą. Jeśli Sławek nie przyjmie oferty, to jest inna sprawa – mówi prezes Orlenu.

Onet przytacza także fragment nagrań z dn. 18 sierpnia 2009. Wówczas Szymon z „Bernadką” rozmawiali o możliwości zwrotu towaru przez klienta TT Plast. – Ja myślę, że to nie jest zła wola, tylko po prostu, no tłumaczyłem to Danielowi, jeżeli człowiek miał twardą rurę i nagle dostał miękką rurę, no to sobie pomyślał, że ma gorszą, nie? – stwierdził Szymon.

Daniel Obajtek i zarządzanie z tylnego fotela

Daniel Obajtek także zadzwonił do niego w tej sprawie na wstępie stwierdzając, że jest „w firmie”. Obecny prezes Orlenu stwierdził, że „wizualnie rura jak rura”, a kontrahenci „szukają ch**a do d**y”.

Po publikacji nagrań numer telefonu do Bernadetty Obajtek zniknął z witryn internetowych TT Plastu, a ona sama nie odpowiada na pytania dziennikarzy.

Daniel Obajtek może liczyć na wsparcie i obronę ze strony TVP. W materiale dotyczącym taśm prezesa Orlenu stwierdzono, że ten ma zdiagnozowany zespół Tourette’a. Choroba charakteryzuje się nerwowością, tikami oraz niekontrolowanym wypowiadaniem wulgaryzmów.

Polskie Stowarzyszenie Syndromu Tourette’a wydało oświadczenie w tej sprawie. „Jednoznacznie sprzeciwiamy się przedstawianiu osób z zespołem Tourette’a jako wulgarnych i niekulturalnych, a także ukazywania zwykłych przekleństw jako objawów choroby” – napisano w oświadczeniu.

Gdy władzę przejał PiS, Daniel Obajtek został prezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, nominację otrzymał z rąk Beaty Szydło. Dziennikarze Onetu dotarli do informacji, że za czasów Daniela Obajtka hojnie obdarowywane były te gminy, z którymi posiadał bliskie stosunki, np.: nieruchomości.

„GW” wzięła na tapet także znajomych Daniela Obajtka. Tutaj okazuje się, że kariery bliskich mu osób również szybko wystrzeliły w górę. Dziennik wylicza m.in.: koleżanka z pracy w gminie Pcim została prezesem Lotosu, a brat obecnego prezesa Orlenu, szefem regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: