NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koronawirusowe opaski do monitorowania ludzi gotowe do wdrożenia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Koronawirusowe opaski, które będą nakładane na nogi/nadgarstki ludzi mogą zalać rynek. Będą zakładane na osoby, które nie stosują się do dystansu

Zbiór „nowych” urządzeń noszonych na ciele generuje alerty dotyczące pacjentów szpitalnych, osób poddanych kwarantannie, osób w areszcie domowym oraz pracowników, którym brakuje dystansu społecznego.

FIRMY NADZORU na całym świecie oblizują usta w jedynej w swoim rodzaju okazji, aby zarobić na koronawirusie poprzez zmianę pozycji jednego z ich najbardziej inwazyjnych produktów: bransoletki śledzącej.

Monitory ciała są kojarzone z przestępczością i poczuciem winy w popularnej wyobraźni, akcesoriami oszustów z Wall Street w areszcie domowym i zwolnieniami warunkowymi stanowiącymi zagrożenie dla społeczeństwa. W przeciwieństwie do smartfonów, same w sobie urządzenia śledzące, przypięte na pasku urządzenia śledzące są wyraźnie zaprojektowane do mocowania do ciała i służą wyłącznie do zgłaszania lokalizacji użytkownika i interakcji jednej lub kilku stronom trzecim; nie odtwarzają podcastów ani nie mówią, ile kroków wykonałeś tego dnia, aby osłodzić nadzór.

Jednak klimat nieustannego bio-niepokoju utorował drogę do szerszej akceptacji technologii karceralnych, z falą firm próbujących sprzedawać akcesoria do śledzenia właścicielom firm pragnącym ponownie otworzyć się pod egidą odpowiedzialnego dystansu społecznego i rządom, które mają nadzieję utrzymać bliżej obserwuj ludzi poddanych kwarantannie.

„Platforma AiRISTA umożliwia pracodawcom ciągłe przesyłanie rejestrów bliskich spotkań do chmury korporacyjnej, dostarczając aktualną listę domniemanych osób naruszających zasady dystansowania się, które mogłyby służyć jako szczegółowy zapis interakcji społecznych w miejscu pracy”.

Weźmy AiRISTA Flow, firmę z Maryland, która pomaga korporacjom śledzić ich „aktywa”, oddychając lub nie. W komunikacie prasowym z 21 kwietnia firma ogłosiła, że ​​rozpocznie sprzedaż urządzeń śledzących Bluetooth i Wi-Fi, które będą noszone na nadgarstku pracownika jak Fitbit – lub na szyi jak dzwonek. „Kiedy ludzie zbliżają się do siebie przez pewien czas” – napisała firma w komunikacie prasowym – „urządzenie wydaje słyszalny dźwięk, a kontakt jest zapisywany w systemie oprogramowania AiRISTA Flow”. Ale śledzenie wykracza daleko poza słyszalne ćwierkanie: platforma AiRISTA umożliwia pracodawcom ciągłe przesyłanie rejestru bliskich spotkań do chmury korporacyjnej, dostarczając aktualną listę domniemanych sprawców naruszania dystansu społecznego, która mogłaby służyć jako szczegółowy zapis interakcji społecznych w miejscu pracy .

Marketingowy język firmy wyraźnie mówi o niewirusowych korzyściach płynących z śledzenia każdego ruchu pracowników: pomagając firmom „Lokalizować ludzi i rzeczy w czasie rzeczywistym” (obie te rzeczy są traktowane zamiennie), mogą spodziewać się „skrócenia nieplanowanych przestojów , ”„ Lepsze wskaźniki wykorzystania zasobów [i] mniejsze zapotrzebowanie na części zamienne ”.

„Kiedy ludzie zbliżają się do siebie w odległości sześciu stóp, urządzenie wydaje słyszalny dźwięk”.

W komunikacie prasowym opublikowanym zaledwie dzień po tym, jak AiRISTA Flow’s, bostońska firma Redpoint Positioning Corporation, kolejny gracz w branży śledzenia pracowników i obiektów nieożywionych, ogłosiła, że ​​korzysta z własnej „najnowocześniejszej technologii… używanej już przez wiodące firmy na całym świecie”. w logistyce osób trzecich, produkcji samochodów, eksploatacji kopalni ”i przepakowywanie ich w celu zachowania dystansu społecznego.

Podobnie jak AiRISTA, Redpoint oferuje firmom możliwość „znakowania” ich sprzętu i pracowników za pomocą ultraszerokopasmowych sygnałów radiowych, technologii pozycjonowania bezprzewodowego, dodanej niedawno do najbardziej zaawansowanych iPhone’ów. Redpoint chwalił się, ogłaszając, że może używać tych tagów do „śledzenia lokalizacji ludzi i sprzętu z niezwykle wysoką dokładnością, nawet w złożonych środowiskach przemysłowych”, teraz z rozszerzeniem specyficznym dla koronawirusa: „Jeśli parametry dystansu społecznego, takie jak W promieniu 1 lub 2 metrów są naruszane między pracownikami, alarm ze znacznikiem ostrzeże ich o zagrożeniu. ” Firma będzie również gromadzić historię interakcji pracowników: „Jeśli dojdzie do infekcji, dane historyczne z systemu pozwolą na bardzo dokładne śledzenie kontaktów, ponieważ zapisy mogą wskazywać osoby, które były blisko zarażonej strony”.

Rzecznik Redpoint nie odpowiedział na pytanie, czy firma ma jakieś zasady, które dyktują lub ograniczają sposób, w jaki jej technologia może być używana przez klientów.

Izraelski SuperCOM

Podczas gdy urządzenia śledzące AiRISTA i Redpoint jedynie przywołują estetykę państwa policyjnego w miejscu pracy, izraelski strój obserwacyjny SuperCom jest dosłownie przepakowywany jako technologia „rozwiązania” Covid-19, która wcześniej była stosowana w przypadku osób uwięzionych lub skazanych za przestępstwa. Firma ochroniarska ma klientów w 20 krajach, w tym w USA, i twierdzi, że ma wieloletnie doświadczenie w tym, co w komunikacie prasowym nazywa „projektami zabezpieczania granic”, takimi jak przejścia graniczne i zamknięcie w domu. Jest to ekspertyza dotycząca aresztów domowych, którą firma obecnie sprzedaje jako PureCare, opisaną na stronie internetowej SuperCom jako „najnowocześniejsze rozwiązanie do monitorowania kwarantanny i izolacji, aby pomóc rządowi w powstrzymywaniu i ograniczaniu zasięgu chorób zakaźnych” oraz , niewiarygodnie, jako „nieinwazyjny, przyjazny dla pacjenta system, który stale śledzi lokalizację pacjenta w budynkach, pojazdach i na zewnątrz”.

Prezes SuperCom Americas, Ordan Trabelsi, odmówił poinformowania The Intercept, gdzie bransoletki na kostki firmy są obecnie używane do egzekwowania kwarantanny, ale wskazał Amerykę Środkową jako lokalizację jednego wdrożenia pilotażowego i odniósł się do drugiego programu pilotażowego w innym, nieokreślonym regionie, w komunikat prasowy z 6 kwietnia ogłaszający „Technologię kwarantanny i śledzenia przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19)”. Firma ogłosiła oddzielnie, 27 kwietnia, że ​​rozpoczęła sprzedaż urządzeń śledzących dla więźniów wypuszczonych z nienazwanego „zakładu karnego w Stanach Zjednoczonych z powodu COVID-19”.

W tym samym komunikacie prasowym SuperCom twierdził, że obserwuje wzrost zainteresowania ze strony „agencji rządowych, które chcą ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19 wśród ich ogólnej populacji” i przewidywał „dodatkowy potencjalny popyt branży na usługi monitorowania elektronicznego pochodzący od uwięzionej populacji amerykańskiej. ”

Zrodlo : https://widzmistrz.pl/koronawirusowe-opaski-do-monitorowania-ludzi-wdrazane/?fbclid=IwAR3xa7LxxpVMDbVsFvhUjDT-i9SWEP8SYeNV1296wvK8QmCnkpbY3nQXJiM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: