NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AKTUALIZACJA: Tragiczna śmierć Polaka w Meksyku. Wyniki sekcji zwłok trafiły z Meksyku do Polski☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Młodego mężczyznę opłakuje cała wieś. Codziennie modlą się za niego przy kapliczce koło domu kultury. Zostawiają też zapalone znicze
Młodego mężczyznę opłakuje cała wieś. Codziennie modlą się za niego przy kapliczce koło domu kultury. Zostawiają też zapalone znicze Robert Gąsiorek

Zamordowany w połowie lutego w Meksyku Polak, to 20-letni mieszkaniec Marcinkowic w gminie Radłów. Mężczyzna wyjechał tam do pracy. Według informacji Onetu, zamordowanemu mężczyźnie wycięto organy wewnętrzne.

Mieszkańcy Marcinkowic od kilku dni spotykają się pod kapliczką Matki Boskiej, w pobliżu miejscowego domu kultury. Odmawiają koronkę do Serca Jezusowego w intencji 20-letniego mieszkańca wioski. Pozostawiają też zapalone znicze.

– Modlimy się za niego, ale też w intencji jego rodziny, aby przetrwali ten ciężki czas – mówi nam jedna z mieszkanek podtarnowskiej wioski. – Wszyscy jesteśmy zszokowani, w ogóle nie dociera do nas to, co się stało – dodaje.

Tragiczna śmierć mieszkańca Marcinkowic w Meksyku

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, 20-latek z Marcinkowic pracował w jednej z bocheńskich firm. Wyjeżdżał na zagraniczne delegacje do krajów europejskich. W połowie lutego, z dwoma innymi osobami, poleciał tym razem do pracy w Meksyku.

W pierwszym dniu pobytu w tym kraju doszło do tragedii. Mieszkaniec podtarnowskiej miejscowości został znaleziony martwy, a jeden z jego kolegów jest ciężko ranny.

Brak jak dotąd jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny. Pojawiają się jedynie nieoficjalne doniesienia, jakoby 20-latek miał skręcony kark. Portal Onet informuje, że obaj poszkodowani mężczyźni mieli mieć wycięte narządy wewnętrzne.

Sprawą zajmą się śledczy z Prokuratury Okręgowej w Krakowie

Informację o tragicznych doniesieniach z Meksyku potwierdziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

– Sprawa, jest znana polskiej służbie konsularnej i dotyczy trzech obywateli polskich. Ambasada RP w Meksyku po uzyskaniu informacji o zdarzeniu niezwłocznie podjęła stosowne działania. Konsul RP jest w stałym kontakcie z członkami rodzin poszkodowanych, pracodawcą oraz miejscową prokuraturą, która bada okoliczności sprawy. Jeden z poszkodowanych zmarł. Drugi został hospitalizowany, a stan jego zdrowia poprawia się. Natomiast trzeci z naszych obywateli powrócił już do Polski – przekazało ministerstwo.

Przedstawiciele resortu nie ujawniają jednak szczegółowych okoliczności śmierci Polaka.

Zabójstwem w Meksyku zajmują się również śledczy z Polski. Początkowo trafiła ona do Prokuratury Rejonowej w Bochni. Minister Zbigniew Ziobro zdecydował jednak o przekazaniu sprawy Prokuraturze Okręgowej w Krakowie.

„Poleciłem, by śledztwem w sprawie zabójstwa młodego Polaka w Meksyku i usiłowaniem zabójstwa drugiego naszego rodaka, zajęła się Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy” – poinformował na Twitterze szef resortu sprawiedliwości.

Prokuratorzy z Krakowa prowadzą intensywne czynności

Prokuratura Okręgowa w Krakowie przekazała, że od wczoraj (25.02) sprawą zajmuje się kilku prokuratorów wydziału śledczego. Sprawę początkowo prowadzono w Bochni w sprawie śmiertelnego wypadku w trakcie delegacji służbowej, do którego doszło w Meksyku z 13 na 14 lutego 2021 roku.

– Ale nie wyklucza to przyjęcie innej kwalifikacji prawnej czynu, będącej wynikiem ustalanego przebiegu zdarzeń – informuje Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Dodaje, że śledczy prowadzą intensywne czynności w sprawie.

– Przesłuchują świadków i zbierają dokumentację, aby jak najszybciej zabezpieczyć materiały dotyczące postępowania – podkreśla rzecznik prasowy krakowskiej prokuratury.

Wyniki sekcji zwłok trafiły z Meksyku do Polski

Onet podał, że do śledczych trafiły już z Meksyku wyniki sekcji zwłok 20-latka. Według informacji przekazanych portalowi przez pełnomocnika rodziny ofiary, dokument wskazuje, że przyczyną śmieci młodego mieszkańca Marcinkowic było uduszenie.

W wynikach sekcji zwłok nie ma informacji o wycięciu narządów wewnętrznych.

Ciało 20-latka wciąż znajduje się w Meksyku. Sprowadzeniem zwłok do Polski ma zająć się firma, w której pracował 20-latek.

dziennikzachodni

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: