NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Tragiczna śmierć czteromiesięcznej dziewczynki. Była leczona poprzez teleporady ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Choroba miała błyskawiczny i niesamowicie ciężki przebieg. Czteromiesięczne niemowlę zmarło krótko po przyjęciu do szpitala w Zabrzu. Wcześniej rodzice dziewczynki konsultowali się z lekarzami poprzez teleporady. Ci jednak nie zauważyli nic niepokojącego. Sprawą zajęła się już prokuratura.

MARSZ NIEPODLEGLOSCI

MARSZ NIEPODLEGLOSCI Foto: Aleksander Majdański / newspix.pl

O sprawie informuje Polsat News. Dziewczynka mocno gorączkowała i dosłownie gasła w oczach. Gdy stan dziecka się pogorszył się dramatycznie, rodzice w końcu wezwali karetkę pogotowia. Po przyjęciu do zabrzańskiego Szpitala Specjalistycznego lekarze nie mieli już wątpliwości. U dziecka rozpoznano objawy tzw. sepsy piorunującej.

Sepsa u małych dzieci ma błyskawiczny przebieg. Zakażenie szybko obejmuje cały organizm i zabija go. Lekarze podejrzewają, że sepsę wywołały meningokoki.

– W tym przypadku doszło do wstrząsu septycznego i niewydolności wielonarządowej, tak zwanej sepsy piorunującej, która rozwija się w ciągu kilku godzin – wyjaśniała Agata Pułtuska, rzecznik prasowa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, cytowana przez Polsat News. Podkreśliła, że początkowe objawy nie wskazywały wprost na sepsę.

Rodzice dziewczynki wcześniej konsultowali się z lekarzami poprzez teleporady. – Gorączki czy zaburzeń jelitowych nie kojarzymy z sepsą, tu tak się stało. Pełne objawy sepsy pojawiły się w ciągu kilku godzin. Są to przypadki rzadkie, ale pojawiają się i mają ciężki przebieg u osób z obniżoną odpornością – tłumaczyła Pułtuska.

Teleporady nadal są i mają się dobrze

Ministerstwo Zdrowia nie opublikowało jak dotąd nowelizacji rozporządzenia, zakazującej teleporad dla dzieci w wieku od 0-6 lat oraz dla seniorów powyżej 65. roku życia. W poniedziałek szef resortu Adam Niedzielski zapewniał, że niebawem zalecenie to wejdzie w życie.

– Mamy przygotowaną już trzecią wersję projektu. Prowadzimy ożywioną dyskusję ze środowiskiem lekarskim, szczególnie ze środowiskiem lekarzy rodzinnych. Mam nadzieję, że w poniedziałek lub wtorek ten projekt rozporządzenia zostanie podpisany – poinformowała minister.

(źródło: Polsat News)

CZERWONE

3 thoughts on “Tragiczna śmierć czteromiesięcznej dziewczynki. Była leczona poprzez teleporady ☀Autor Gabi☀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: