NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Skarga o stwierdzenie nieważności dopuszczenia do obrotu szczepionki BioNTech*Trybunal Europejski

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Skarga o stwierdzenie nieważności dopuszczenia do obrotu szczepionki BioNTech.

Trybunał Europejski


Prawny strzał w dziesiątkę dla producentów szczepionek. Wczoraj adwokat Renate Holzeisen z Bolzano złożyła w Trybunale Europejskim skargę o stwierdzenie nieważności na podstawie art. 263 TFUE decyzji wykonawczej Komisji Europejskiej dotyczącej scentralizowanego zatwierdzenia szczepionki „Comirnaty” wraz z wnioskiem o postępowanie w trybie przyspieszonym. Dziś rano kancelaria Trybunału Europejskiego nadała sprawie numer T-96/21.

Podstawa: Obywatele UE, którzy znajdują się na pierwszym planie strategii Komisji Europejskiej dotyczącej szczepień Covid – głównie pracownicy służby zdrowia i opieki – są osobiście i bezpośrednio dotknięci swoim podstawowym prawem do wysokiego poziomu ochrony zdrowia, do nietykalności fizycznej i do ochrony zdrowia, ponieważ są ewidentnie narażeni na ogromną presję w kierunku obowiązkowych szczepień. Jednocześnie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu dla eksperymentalnych szczepionek Covid zostały przyznane centralnie przez Komisję UE – bez konieczności podejmowania dalszych procesów decyzyjnych w państwach członkowskich. To, że Komisja Europejska nieustannie naciska na kraje członkowskie, aby zwiększały liczbę szczepień, wynika także bezpośrednio z publikacji komunikatów Komisji Europejskiej.

Dla lepszego zrozumienia przez osoby niebędące prawnikami: skarga o stwierdzenie nieważności jest jednym ze środków prawnych, które można wnieść do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Skarżący wnosi o stwierdzenie nieważności aktu przyjętego przez instytucję, organ lub agencję Unii Europejskiej.

Obecny pozew koncentruje się na szczepionce Covid-19 mRNA „Comirnaty” wyprodukowanej przez BioNTech, firmę biotechnologiczną z siedzibą – nomen est omen – „An der Goldgrube” w Moguncji, Niemcy. „Corminaty” to pierwsza w UE substancja oparta na mRNA, która została centralnie warunkowo zatwierdzona przez Komisję Europejską jako szczepionka Covid. Jak to działa, jest to odpowiednik genetycznie opartej interwencji i ma „absolutnie nic wspólnego z konwencjonalnymi szczepionkami”, zgodnie z oświadczeniem roszczenia.” W rzeczywistości, aktywny składnik jest równoważny do leku terapii genowej, powiedział. „Dwie pozostałe substancje zatwierdzone jako szczepionki przez Modernę i AstraZeneca mają również charakter eksperymentalny” – czytamy w pozwie, który udostępnia Reitschuster.de. Analogiczne pozwy zostaną wkrótce złożone również przeciwko ich zatwierdzeniu.

Powodami jest 36 mieszkańców Południowego Tyrolu, z których wszyscy pracują w sektorze zdrowia lub opieki i są poddawani coraz częstszym obowiązkowym szczepieniom. Presja jest ogromna i sięga od społecznej presji moralizatorskiej po nakaz konsekwencji w ramach prawa pracy. Według Holzeisena, agresja przeciwko tym, którzy nie chcą poddać się tym eksperymentalnym „szczepionkom” osiągnęła ostatnio szczyt we Włoszech, kiedy to wirusolog domowy i sądowy włoskiego rządu (efektywnie włoski odpowiednik Drostena), dosłownie wezwał do „zestrzelenia” przeciwników szczepionki Covid i zamknięcia, które potrwa jeszcze co najmniej dwa do trzech miesięcy. „Już dawno przekroczyliśmy granice tego, co jest tolerowane” – ostrzega jurysta, który jest również dopuszczony do najwyższych sądów Włoch.

„Co do meritum, naruszenia obowiązującego prawa UE w zakresie dopuszczania produktów leczniczych są tak poważne” – ocenia prawnik Holzeisen – „że musi to prowadzić do natychmiastowego zawieszenia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, jeśli Wspólnota Europejska nadal traktuje w miarę poważnie prawa podstawowe zapisane w swoich traktatach i Karcie Praw Podstawowych, które mają być zagwarantowane obywatelom UE”.

Skarga o stwierdzenie nieważności rozpoczyna się od wskazania powodów, dla których 36 skarżących jest uprawnionych do wniesienia skargi. Holzeisen jest przekonany, że tak właśnie jest – i spodziewa się, że teraz dojdzie nawet do pozwów ze strony innych państw członkowskich UE: „Przymus szczepień zastosowany wobec osób odmawiających eksperymentalnej szczepionki Covid, która w swoim sposobie działania odpowiada genetycznie uwarunkowanej interwencji, jest równoznaczny z sytuacją ptasiej wolności.”

Autor : Christian Euler

Zrodlo: http://www.reitschuster.de

tlumaczenie : http://www.deepl.com/translator

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: