NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przeczuwał własną śmierć. Karol Kania napisał pożegnalny list ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kochałem życie i zawsze mi go było mało. Ruszam na eksplorację innego świata, nie martwcie się o mnie -to ostatnie słowa napisane przez Karola Kanię (†81l.) śląskiego milionera i przedsiębiorcę, który zginął w katastrofie prywatnego śmigłowca. W sobotę rodzina, najbliżsi, pracownicy i mieszkańcy Piasku koło Pszczyny pożegnali wyjątkowego człowieka. W trakcie uroczystości żałobnej odczytany został przejmujący list napisany przez Karola Kanię do żony, syna, synowych, wnuków oraz pracowników przyjaciół i klientów jego firmy.

Pogrzeb Karol Kani (†81l.) Śląski przedsiębiorca zginął w katastrofie śmigłowca. Napisał pożegnalny list do rodziny i przyjaciół oraz pracowników

Pogrzeb Karol Kani (†81l.) Śląski przedsiębiorca zginął w katastrofie śmigłowca. Napisał pożegnalny list do rodziny i przyjaciół oraz pracowników Foto: 

– Wybaczcie, że odszedłem bez pożegnania. Zawsze żyłem w biegu, kochałem ludzi niebo i wodę – zaczął swój list Karola Kania. Dzisiaj te słowa brzmią jak kronika zapowiedzianej śmierci. Karol Kania z racji wieku był przygotowany na śmierć. Ale wygrywał z nią pojedynek. W końcu anioł śmierci dopadł go zaledwie 300 metrów od własnego domu.

Karol Kania dziękował żonie Celinie (77l.) za dom, rodzinę i dzieci. Dodał, że była kobietą jego życia. Wspominał syna Macieja i jego narodziny. Dziękował wnukom, które były dla niego radością i dumą, dzięki którym czuł się wiecznie młodym.

W trakcie mszy wspominano początki życiowej drogi Karola Kani od pracy w kopalni, po pierwszą manufakturę pieczarek i wielki nowoczesny zakład, który zbudował własną pracą i uporem. Za miesiąc 19 marca Karol Kania obchodziłby 81 urodziny, we wrześniu 55 rocznicę ślubu, złote gody obchodził na pielgrzymce w Ziemi Świętej. Teraz wyruszył w samotną drogę.

Wszyscy zapamiętali go jako człowieka skromnego, tryskającego energią. Lubił żeglowanie, piesze wędrówki po górach, kochał Bieszczady i przyrodę. Piotr Majerczyk (50l.) słynny podhalański instrumentalista zaprzyjaźnił się z Karolem Kanią trzy lata temu.

– Chociaż dzieliło nas 30 lat i mógł być naszym ojcem, Karol nadawał ton. Mówił do mnie: młody nie lubię ludzi, którzy wiecznie narzekają, trzeba się cieszyć zyciem – wspomina Piotr Majerczyk. Pan Karol zapraszał go na polowania do swych posiadłości, jeździli razem na narty w Alpy. Piotr Majerczyk w trakcie spotkań przygrywał panu Karolowi, bo on kochał podhalańskie i śląskie szlagry.

W ub. roku wybrali się z żonami na wspólne wakacje łodzią po Chorwacji. Lecieli prywatnym samolotem Karola Kani, potem przesiedli się na łódź. – Na skuterze pan Karol wywijał fikołki jak dziecko – wspomina pan Piotr. Gdy na morzu żona pana Piotra dowiedziała się o tragicznej śmierci brata, Kaniowie potraktowali ją jak własną córkę. Za to jest im wdzięczna do końca życia.

Pan Piotr dodaje, że Karol Kania zawsze przygotowany był do wypraw i towarzyskich potkań. Smalec, kiełbaski, polędwiczki, ogórki kiszone, a dla gości cytrynówka własnej roboty.

Na ostatni wspólny weekend pod koniec lutego Piotr Majerczyk nie pojechał. Karol Kania zapraszał go na Mazury.

– Karol miał od miesiąca nowy śmigłowiec. Cieszył się, że zabierze 8 a nie 7 osób z rodziny, bo zawsze ktoś musiał zostać, brakowało jednego miejsca – opowiada muzyk. W poniedziałek 25 lutego Karol Kania wracał do domu na Śląsk. Zginął niemal pod domem.

– Będzie mi go brakować. Jaki przewrotny jest los. Za późno się urodziłem albo pan Karol za wcześnie… Jeszcze było tyle przed nami. Musiałem zagrać mu na pożegnanie.. Sumienie mi nie pozwoliło zrobić inaczej – dodaje pan Piotr.

Pogrzeb Karola Kani (†81l.)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Przeczuwał własną śmierć. Karol Kania napisał pożegnalny list ☀Autor Gabi☀

  1. „Firma KAROL KANIA I SYNOWIE jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie wytwórnią podłoża pod uprawę pieczarek.”
    „Zywnosc” w polsce lub dochody z niej, znow zmienia wlasciciela.
    S P. KAROL KANIA
    S.P. Andrzej Lepper .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: