NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: „pierwsze dawki szczepionki J&J w USA wysyłane w niedzielę wieczorem!!!!” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 WASZYNGTON – Prawie 4 miliony dawek najnowszej szczepionki COVID-19 zostanie wysłanych w niedzielę wieczorem i zacznie być dostarczane do stanów w celu zastrzyków od wtorku.

Biały Dom powiedział, że cały zapas nowo zatwierdzonej pojedynczej dawki szczepionki Johnson & Johnson zostanie natychmiast wydany. J&J dostarczy około 16 milionów więcej dawek do końca marca i łącznie 100 milionów do końca czerwca, ale dystrybucja zostanie opóźniona.

Chociaż nowy zastrzyk jest łatwiejszy do podania i wymaga tylko jednej dawki, podawanie nie zmienia planów dystrybucji.

Biały Dom zachęca Amerykanów do przyjęcia pierwszej dostępnej im dawki, niezależnie od producenta.

WYBUCH WIRUSA:

– Oszustwa to przytłaczająca liczba programów bezrobocia związanych z pandemią. Jednodawkowy zastrzyk J&J został oczyszczony, dając USA trzecią szczepionkę COVID-19 do użycia. Eksperci w dziedzinie zdrowia wzywają papieża Franciszka do przemyślenia swojej marcowej podróży do Iraku, mówiąc, że może to stać się wielkim wydarzeniem o charakterze superspowszechniającym się dla wirusa. Spadek popytu na testy COVID-19 może narazić USA na niebezpieczeństwo. Zespół Bidena przygotowuje szersze środki ekonomiczne po usunięciu wirusa.

OTO CO JESZCZE SIĘ DZIEJE:

WASZYNGTON – Amerykański panel doradczy zatwierdził nową jednodawkową szczepionkę COVID-19 firmy Johnson & Johnson jako trzecią opcję wzmocnienia narodowych wysiłków przeciwko pandemii koronawirusa.

Doradcy Centers for Disease Control and Prevention zagłosowali przeważającą większością głosów za zaleceniem szczepionki dorosłym w wieku 18 lat i starszym. Orzeczenie nastąpiło po awaryjnym zatwierdzeniu szczepionki przez amerykańskie organy regulacyjne dzień wcześniej.

Członkowie grupy podkreślili, że wszystkie trzy szczepionki dostępne obecnie w USA są wysoce chroniące przed najgorszymi skutkami wirusa, w tym hospitalizacją i śmiercią.

J&J planuje wysłać kilka milionów dawek szczepionek do stanów w nadchodzącym tygodniu, dostarczając łącznie 20 milionów zastrzyków do końca marca. Urzędnicy służby zdrowia chcą mieć łatwiejszą w użyciu szczepionkę przeciwko COVID-19, która zabiła ponad 511 000 Amerykanów i nadal mutuje w niepokojący sposób.

Zalecenia CDC nie są wiążące dla rządów stanowych ani lekarzy, ale są powszechnie przestrzegane przez środowisko medyczne. Ten sam panel CDC poprzednio zalecał stosowanie dwóch szczepionek firmy Pfizer i Moderna dopuszczonych w grudniu.

SALT LAKE CITY – Utah odwołuje około 7200 spotkań zaszczepionych przeciwko koronawirusowi po błędzie w witrynie rejestracyjnej stanowego departamentu zdrowia, który pozwolił osobom bez warunków kwalifikujących na rejestrację do zastrzyków.

Rzecznik Departamentu Tom Hudachko powiedział w oświadczeniu, że błąd pozwolił mieszkańcom, którzy nie mają 65 lat lub więcej, lub którzy nie mają podstawowej choroby, zarejestrować się.

Salt Lake Tribune poinformował w niedzielę, że te spotkania są odwoływane.

Osoby, które spełniają warunki stanowe, mogą dotrzymywać terminów szczepień na stronie Vaccinate.utah.gov. Do szczepień kwalifikują się również nauczyciele szkół publicznych i osoby udzielające pierwszej pomocy.

Utah do tej pory podał ponad 680 000 dawek szczepionek i szacuje, że 10% z 3,2 mln jego populacji zostało w pełni zaszczepionych.

ATENY, Grecja – Greckie władze zdrowotne ogłosiły, że 70 specjalistycznych oddziałów intensywnej terapii zostanie dodanych do szpitali w Atenach, ponieważ wysoki wskaźnik hospitalizacji prawie zapełnił dostępne.

Okolice Aten wraz z kilkoma innymi w całym kraju są zamknięte do 8 marca, a większość sklepów jest zamknięta, szkoły uczą się na odległość i do 21:00. godzina policyjna, ale wielu ekspertów mówi o przedłużeniu tego o co najmniej kolejny tydzień.

W niedzielę władze ogłosiły 1269 nowych przypadków COVID-19, wraz z 36 zgonami. Daje to liczbę potwierdzonych przypadków od początku pandemii do 191100, z 6504 zgonami. Na oddziałach intensywnej opieki medycznej korzysta 391 pacjentów, co jest blisko rekordowego poziomu.

RIO DE JANEIRO – stolica Brazylii weszła w dwutygodniową blokadę, dołączając do kilku stanów w podejmowaniu działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się COVID-19, gdy łóżka intensywnej terapii zaczynają wypełniać niektóre ważne miasta.

Co najmniej osiem brazylijskich stanów przyjęło godzinę policyjną w ciągu ostatniego tygodnia ze względu na wzrost liczby przypadków i zgonów spowodowanych COVID-19. Czwartek był najbardziej śmiercionośnym dniem w Brazylii od początku pandemii – potwierdzono 1541 zgonów z powodu wirusa. Do tej pory łącznie zginęło 254 000 osób.

Brasilia Gov. Ibaneis Rocha wydał dekret o całkowitym zamknięciu barów, restauracji, centrów handlowych i szkół do 15 marca oraz zakazał zgromadzeń ludzi. Sprzedaż napojów alkoholowych została zakazana po godzinie 20:00.

Według lokalnego ministerstwa zdrowia w dystrykcie federalnym 85% łóżek szpitalnych było zajętych w niedzielę.

Prezydent Jair Bolsonaro ponownie skrytykował takie środki, mówiąc na swoim koncie na Twitterze: „Ludzie chcą pracować”. Zagroził w piątek, że przerwie federalną pomoc w przypadku pandemii dla stanów uciekających się do blokad.___

RZYM – Podczas gdy liczba nowych przypadków COVID-19 na północy Włoch rośnie, Sardynia zyskała pożądany status „białej strefy”, umożliwiając wieczorne posiłki i picie w restauracjach i kawiarniach oraz ponowne otwarcie po miesiącach zamknięcia siłowni, kin i teatrów .

Na początku tego roku włoski rząd dodał status „białej strefy” do swojego systemu oznaczonego kolorami ograniczeń dla firm i szkół, przy czym oznaczenie „czerwonej strefy” oznacza najsurowsze środki.

Od poniedziałku region Sardynii, z częstością mniejszą niż 50 przypadków na 100 000 mieszkańców, będzie mógł zapewnić najwięcej swobód, ponieważ druga fala zakażeń koronawirusem zeszłej jesieni skłoniła rząd do zaostrzenia ograniczeń w całym kraju po złagodzeniu ich latem .

Raport Ministerstwa Zdrowia z trzeciego tygodnia lutego pokazuje, że w całym kraju zapadalność wyniosła 145 przypadków na 100 000 mieszkańców, a kilka regionów miało znacznie wyższą zapadalność.

Śródziemnomorska wyspa Sardynia jest popularnym miejscem wypoczynku. Zeszłego lata tłumy w nadmorskich dyskotekach i klubach były wymieniane jako czynnik przyczyniający się do wzrostu liczby przypadków we Włoszech w ostatnich miesiącach 2020 roku.

___

TEHRAN, Iran – Iran przekroczył liczbę 60000 znanych zgonów związanych z koronawirusem, najnowszy ponury kamień milowy dla najbardziej dotkniętego krajem na Bliskim Wschodzie.

Ministerstwo Zdrowia zgłosiło 93 nowe zgony z powodu COVID-19 w niedzielę i ponad 8000 nowych zakażeń, zwiększając całkowitą liczbę zakażeń o 1,63 miliona.

Po ponad roku pandemii liczba zgonów z powodu COVID-19 ostatnio spadła w Iranie, ponieważ wprowadzono ograniczenia ruchu w stolicy, w tym zakazy podróży między miastami, nakaz maskowania i zamykanie szkół.

W niedzielę rząd zakazał przybywających podróżnych z listy 32 krajów, w tym Wielkiej Brytanii i innych stanów w Afryce i Ameryce Łacińskiej, z powodu obaw przed nowymi wariantami wirusa.

Przez cały rok Iran zmagał się z gwałtownymi wzrostami, które czasami przytłaczały jego system opieki zdrowotnej, ponieważ władze sprzeciwiały się całkowitemu zablokowaniu, aby uratować gospodarkę sparaliżowaną sankcjami USA.

Irańska akcja szczepień niedawno się rozpoczęła, a rosyjska szczepionka Sputnik V została podana pracownikom służby zdrowia w tym miesiącu. W weekend do Iranu dotarło dodatkowe 250 000 dawek chińskiej firmy farmaceutycznej Sinopharm.

Kraj przyspiesza również wysiłki w celu wyprodukowania szczepionki domowej, rozpoczynając w niedzielę próby z drugą szczepionką na ludziach.___

BERLIN – Niemiecka agencja kontroli chorób dodaje region Mozeli do swojej listy obszarów o wysokim wskaźniku przypadków różnych przypadków koronawirusa, co oznacza, że ​​podróżujący stamtąd napotkają dodatkowe przeszkody podczas przekraczania granicy do sąsiednich Niemiec.

Instytut Roberta Kocha podał w niedzielę, że ograniczenia wejdą w życie 2 marca o północy, stawiając Mozelę na równi z krajami takimi jak Czechy, Portugalia i Wielka Brytania.

Podróżni z tych obszarów muszą przedstawić niedawny negatywny test na koronawirusa przed przekroczeniem granicy niemieckiej. Środek prawdopodobnie dotknie wiele osób, które mieszkają po jednej stronie granicy, a pracują po drugiej.

Region Mozeli w północno-wschodniej Francji obejmuje miasto Metz i graniczy z niemieckimi krajami związkowymi Saara i Nadrenii-Palatynatem.

Clement Beaune, francuski minister ds. Europejskich, powiedział, że Francja żałuje tej decyzji i prowadzi negocjacje z Niemcami w celu złagodzenia środków dla 16 000 mieszkańców Mozeli, którzy pracują za granicą.___

LONDYN – rząd Wielkiej Brytanii twierdzi, że rodziny z dziećmi w szkole otrzymają bezpłatne domowe testy na koronawirusa w ramach planów ponownego otwarcia szkół od 8 marca.

Dzieci będą miały zapewnione bezpłatne testy dwa razy w tygodniu, niezależnie od tego, czy ktoś ma objawy, poinformowali w niedzielę urzędnicy. Testy będą również oferowane osobom dorosłym pracującym ze szkołami, w tym kierowcom autobusów.

Sekretarz ds. Edukacji Gavin Williamson powiedział, że testowanie członków rodziny zapewni „kolejny poziom zapewnienia rodzicom i nauczycielom, że szkoły są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe”. Szkoły w Anglii są zamknięte od stycznia, z wyjątkiem dzieci kluczowych pracowników.

Wielka Brytania również wyprzedza swój program szczepień, z prawie 20 milionami osób w Wielkiej Brytanii, które otrzymały teraz pierwszą szczepionkę. Około 2 miliony ludzi w wieku od 60 do 63 lat w Anglii zacznie otrzymywać zaproszenia na rezerwację zdjęć od poniedziałku. Rząd zamierza zaoferować wszystkim dorosłym pierwszą szczepionkę do końca lipca.

Wielka Brytania ma najgorszą liczbę śmiertelnych wirusów w Europie, wynoszącą prawie 123 000._

BUDAPESZT – premier Węgier otrzymał w niedzielę szczepionkę COVID-19 opracowaną w Chinach, ponieważ jego kraj chce zwiększyć liczbę szczepień za pomocą szczepionek opracowanych w krajach wschodnich.

Premier Viktor Orban zamieścił na Facebooku zdjęcia, na których został zaszczepiony szczepionką Sinopharm. Węgry w zeszłym tygodniu były pierwszym krajem w Unii Europejskiej, który zaczął stosować chińską szczepionkę.

Węgierski rząd odniósł się krytycznie do tempa programu szczepień UE i zakupił szczepionki z Rosji i Chin, aby zwiększyć zamówienia.

„Szczepionki zarezerwowane przez UE po prostu nie docierają i docierają wolniej, niż przewidywano. Gdybyśmy nie mieli szczepionek rosyjskich i chińskich, bylibyśmy w poważnych tarapatach ”- powiedział Orban podczas wywiadu radiowego w piątek.

Wcześniej powiedział, że zdecyduje się otrzymać szczepionkę Sinopharm, ponieważ najbardziej jej ufał.

RZYM – Eksperci od chorób zakaźnych wyrażają zaniepokojenie zbliżającą się podróżą papieża Franciszka do Iraku, biorąc pod uwagę gwałtowny wzrost liczby zakażeń koronawirusem, kruchość systemu opieki zdrowotnej i nieuniknione prawdopodobieństwo, że Irakijczycy będą tłoczyć się, aby go zobaczyć.

Nikt nie chce powiedzieć Franciszkowi, żeby to odwołał, a rząd iracki jest zainteresowany wykazaniem się względną stabilnością, witając pierwszego papieża w miejscu narodzin Abrahama. Oczekuje się, że podróż w dniach 5–8 marca zapewni bardzo potrzebny duchowy impuls dla oblężonych chrześcijan w Iraku.

Jednak z czysto epidemiologicznego punktu widzenia podróż papieska do Iraku w czasie globalnej pandemii nie jest wskazana, twierdzą eksperci ds. Zdrowia.

„Po prostu nie uważam, że to dobry pomysł” – powiedział dr Navid Madani z Dana-Farber Cancer Institute w Harvard Medical School. „Może to potencjalnie prowadzić do niebezpiecznych lub rozprzestrzeniających się zagrożeń”.

Ich obawy zostały wzmocnione niedzielną wiadomością, że ambasador Watykanu w Iraku, główna osoba biorąca udział w wyprawie, uzyskał pozytywny wynik na obecność COVID-19 i izoluje się. Ambasada stwierdziła, że ​​objawy abp. Mitji Leskovara były łagodne i nadal przygotowywał się do wizyty Franciszka.

Poza jego przypadkiem eksperci zauważają, że wojny, kryzysy gospodarcze i exodus irackich specjalistów zrujnowały system szpitalny kraju, podczas gdy badania pokazują, że większość nowych zakażeń COVID-19 w Iraku to wysoce zaraźliwy wariant zidentyfikowany po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii._

ANKARA, Turcja – Podróżując po drogach pokrytych lodem i śniegiem, zespoły szczepień jeżdżą do odizolowanych górskich wiosek w Turcji, podczas gdy rząd stara się zaszczepić 60% ludności kraju przeciwko koronawirusowi w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Po wielu staraniach, pracownicy medyczni przybyli w piątek, aby zaszczepić starszych mieszkańców Gumuslu, małej osady 350 osób w centralnej prowincji Sivas, położonej 140 mil (230 kilometrów) od stolicy prowincji.

„Przyjazd tutaj jest trudnym wyzwaniem” – powiedział dr Rustem Hasbek, szef Sivas Health Services. „Geografia jest trudna, klimat jest ciężki, jak widać”.

Turcja wypuściła chińską szczepionkę Sinovac 14 stycznia i do tej pory wydała 8,2 miliona dawek. Ankara zamówiła również 4,5 miliona dawek szczepionki Pfizer-BioNTech.

Minister zdrowia Fahrettin Koca powiedział, że Turcja zamierza zaszczepić 52,5 miliona ludzi do końca maja.

HELSINKI – Policja w Danii poinformowała, że ​​osiem osób zostało aresztowanych po demonstracji przeciwko blokadom z 1200 uczestnikami w centrum Kopenhagi, stolicy Danii.

W sobotę demonstracja przebiegła w większości pokojowo, ale zatrzymani są podejrzani o brutalne zachowanie wobec policji lub naruszenie przepisów dotyczących fajerwerków, poinformowała policja. Uczestnicy zgromadzili się na placu przed kopenhaskim ratuszem.

Zlot został zorganizowany przez grupę określającą się jako „Men in Black Denmark”. Była to pierwsza demonstracja w Kopenhadze od zeszłego tygodnia duńskiego rządu, że rozszerzył kilka ograniczeń antykoronawirusowych.___

BANGKOK – Tajlandia rozpoczęła swoje pierwsze szczepienia w niedzielę, kiedy 200 urzędników służby zdrowia otrzymało szczepionkę Sinovac z Chin.

Minister zdrowia i wicepremier Anutin Charnvirakul po raz pierwszy dostał zastrzyk w szpitalu niedaleko Bangkoku, a następnie wiceminister zdrowia i inni wyżsi urzędnicy.

Premier Prayuth Chan-ocha, który uczestniczył w ceremonii szczepień, powiedział, że opinia publiczna powinna mieć zaufanie do bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki, ponieważ została zatwierdzona przez władze w Tajlandii i innych krajach.

Prayuth nie otrzymał szczepionki w niedzielę, ponieważ jest starszy niż zalecany wiek Sinovaca, czyli 18-59 lat. Prayuth ma 66 lat.

Tajlandia otrzymała w środę pierwsze 200 000 dawek szczepionki Sinovac. Stanowią one część planu rządowego, który do tej pory zabezpieczył 2 miliony dawek od Sinovac i 61 milionów dawek od AstraZeneca.

W Tajlandii odnotowano ponad 25 000 potwierdzonych przypadków i 83 zgony z powodu COVID-19.___

WASZYNGTON – Stany Zjednoczone mają teraz trzecią szczepionkę zapobiegającą COVID-19.

Food and Drug Administration w sobotę zatwierdził zastrzyk Johnson & Johnson, który działa tylko z jedną dawką zamiast dwóch.

Eksperci w dziedzinie zdrowia z niecierpliwością czekali na jedyną w swoim rodzaju możliwość przyspieszenia szczepień. Wirus zabił już ponad 510 000 ludzi w USA i mutuje w coraz bardziej niepokojący sposób.

FDA stwierdziła, że ​​szczepionka J&J zapewnia silną ochronę przed tym, co najważniejsze: poważną chorobą, hospitalizacjami i śmiercią. Jedna dawka w 85% chroniła przed najcięższą chorobą COVID-19 w szeroko zakrojonym badaniu obejmującym trzy kontynenty.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: