NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7312 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
To spóźnienie może cię słono kosztować..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kryminolog o śmierci małej Hani. Nie przebiera w słowach. Mówi o zezwierzęceniu i zabobonie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Lucyna B. (30 l.) nie otoczyła swojej malutkiej córki właściwą opieką. Sama wymierzała jej straszne kary za „przewinienia” trzylatki. Pozwoliła także, by jej partner, Łukasz B. (26 l.), również znęcał się nad Hanią (†3 l.). – To zezwierzęcenie natury ludzkiej – przyznał w rozmowie z Fakt.pl prof. dr hab. Brunon Hołyst, znany kryminolog i rektor Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

Kryminolog o śmierci małej Hani. Nie przebiera w słowach. Mówi o zezwierzęceniu i zabobonie

Kryminolog o śmierci małej Hani. Nie przebiera w słowach. Mówi o zezwierzęceniu i zabobonie Foto: Facebook (2), Jerzy Dudek/Forum / BRAK

Trzyletnia Hania nie wytrzymała piekła, jakie zgotowali jej najbliżsi. Feralnej nocy z 19 na 20 lutego w Kłodzku (woj. dolnośląskie) Lucyna B. chciała „przykładnie ukarać” dziecko za to, że zmoczyło łóżko. 30-latka postawiła dziewczynkę na kilka minut pod lodowaty prysznic. Chwilę później trzylatka zaczęła słabnąć, wymiotować i tracić przytomność. Wezwano pogotowie ratunkowe. Niestety, na pomoc było już za późno. Hania zmarła.

Przyczyną śmierci trzylatki nie był ani szok termiczny, ani wyziębienie organizmu. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że dziewczynka zmarła na skutek wielonarządowych urazów jamy brzusznej. Według ustaleń śledczych to Łukasz B. kopnął leżące na podłodze dziecko. Nie był to pierwszy raz, kiedy para znęcała się nad Hanią. Trzylatka była już wcześniej bita po plecach i rękach oraz polewana zimną wodą.

Tragedia w Kłodzku. Kryminolog: zezwierzęcenie i zabobony

– Kobieta powinna otoczyć dziecko opieką, a nie zadawać mu niewyobrażalne cierpienie. To zezwierzęcenie natury ludzkiej. Tacy ludzie są pozbawieni atrybutu człowieczeństwa – wyższych uczuć – wskazał w rozmowie z Fakt.pl prof. Brunon Hołyst, pionier wiktymologii i suicydologii, rektor Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

Jak zaznaczył nasz rozmówca, dziecko w przypadku takich związków nierzadko staje się „przeszkodą w miłości”. – Zakłóca sen, powoduje kłopoty. Wtedy bandyta ucieka się do przemocy. Matka nie oponuje, też w to brnie, naśladuje brutalność – tłumaczył znany kryminolog.

Zdaniem prof. Hołysta polewanie dziecka lodowatą wodą to „straszna metoda, zabobonna, ze średniowiecza wzięta”. – Uciekanie się do karania takiego maleństwa, które nie zna jeszcze dobrze otaczającej go rzeczywistości, jest brutalne – podkreślił specjalista.

Przykład cierpienia i śmierci Hani nie jest odosobnionym przypadkiem. – Miałem do czynienia z wieloma podobnymi sprawami. I tak, kiedy dziecko płakało, było kneblowane, a nawet podtruwane tlenkiem węgla, by było spokojne – przekazał prof. Hołyst. – Państwo musi reagować na takie historie i surowo karać sprawców, bo dojdzie do apoteozy zbrodni – dodał nasz rozmówca.

Zarzuty dla oprawców Hani. Nikt nie zauważył cierpienia dziecka

Lucyna B. i jej partner usłyszeli zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im dożywocie. Oboje zostali aresztowani.

Kobieta, która ma zdiagnozowane upośledzenie w stopniu lekkim, nie widziała niczego złego w tym, by stosować na własnych dzieciach brutalne kary. Tak postępowano w domu dziecka, w którym się wychowywała, i 30-latka powielała ten schemat.

Rodzina była pod opieką kuratora i asystenta z opieki społecznej. Lucyna B. miała ograniczoną władzę rodzicielską nad najstarszą z córek (8 l.) i Hanią. Nikt jednak, pomimo niepokojących zgłoszeń od sąsiadów, nie dopatrzył się niczego niepokojącego i nie zdecydował się pozbawić okrutnej matki opieki nad dziećmi. Kosztem tego było życie bezbronnej Hani…

Kryminolog o śmierci małej Hani. Nie przebiera w słowach. Mówi o zezwierzęceniu i zabobonie

fakt,pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: