NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Immunitet prawny i aktywa państwowe jako.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Immunitet prawny i aktywa państwowe jako zabezpieczenie: rządy Ameryki Łacińskiej „ zmuszone do okupu ” przez firmę Pfizer podczas rozmów w sprawie szczepionek, mówi raport

Immunitet prawny i aktywa państwowe jako zabezpieczenie: rządy Ameryki Łacińskiej `` zmuszone do okupu '' przez firmę Pfizer podczas rozmów w sprawie szczepionek, mówi raport
Szereg krajów Ameryki Łacińskiej doświadczyło podobno niezwykle agresywnej taktyki negocjacyjnej amerykańskiego giganta farmaceutycznego Pfizer, który jako gwarancję zażądał pełnego zwolnienia z wszelkich roszczeń cywilnych i majątku państwowego.

Wątpliwa taktyka negocjacyjna giganta farmaceutycznego została podkreślona w nowym raporcie brytyjskiego Biura Dziennikarstwa Śledczego (BIJ). Urzędnicy z Argentyny, a także z innego nieokreślonego kraju Ameryki Łacińskiej, rozmawiali z punktem sprzedaży, opisując podejście firmy Pfizer do negocjacji jako „zastraszanie na wysokim szczeblu”, które sprawiało, że rządy czuły się „zmuszane do okupu”.

Argentyna była jednym z pierwszych krajów, które rozpoczęły negocjacje z firmą. Rozmowy rozpoczęły się w czerwcu ubiegłego roku, ale ostatecznie zakończyły się fiaskiem, ponieważ żądania Pfizera stawały się coraz mniej rozsądne, powiedział urzędnik BIJ.

„Argentyna mogłaby zrekompensować niekorzystne skutki szczepionki, ale nie, jeśli Pfizer popełni błąd”, powiedział urzędnik cytowany przez BIJ. „Na przykład, co by się stało, gdyby Pfizer nieumyślnie przerwał przeziębienie szczepionki… a obywatel chce go pozwać? Zapłata za błąd Pfizera byłaby niesprawiedliwa dla Argentyny ”.Gigant farmaceutyczny asertywnie zażądał dodatkowych klauzul, które uczyniłyby go odpornym na wszelkie roszczenia cywilne, które obywatele mogliby zgłaszać w związku z efektami ubocznymi otrzymania szczepionki Pfizer. Podczas gdy nowa ustawa regulująca proces szczepień została przyjęta w październiku, firma nadal była niezadowolona z jej brzmienia, ponieważ nie udzieliła pełnego immunitetu firmom farmaceutycznym, a raczej zezwoliła na zmianę jurysdykcji ustaloną z góry w umowie. Ostatecznie Pfizer zażądał od rządu „nowego prawa” , powiedział w grudniu ówczesny minister zdrowia Gonzalez Garcia, opisując żądania jako „nieco nie do przyjęcia”.

Następnie firma wezwała Argentynę do wykupienia międzynarodowego ubezpieczenia, aby opłacić potencjalne przyszłe sprawy przeciwko producentowi, a ostatecznie zażądała, aby w grudniu złożyła ona nieokreślone aktywa państwowe jako zabezpieczenie.

„Zaproponowaliśmy, że zapłacimy z góry miliony dawek, zaakceptowaliśmy to międzynarodowe ubezpieczenie, ale ostatnia prośba była nietypowa: Pfizer zażądał, aby suwerenne aktywa Argentyny również były częścią wsparcia prawnego” – powiedział urzędnik.

Było to żądanie skrajne, które słyszałem tylko wtedy, gdy trzeba było negocjować dług zagraniczny, ale zarówno w tym przypadku, jak iw tym, natychmiast je odrzuciliśmy.

Argentyna nie jest krajem Ameryki Łacińskiej tylko, że w obliczu tych taktyk – Brazylia poszedł publicznej pod koniec stycznia z jego potępienia „niewłaściwych” negocjacji. Według ministerstwa zdrowia, Pfizer zażądał odszkodowania od spraw cywilnych i wezwał rząd do utworzenia funduszu gwarancyjnego zdeponowanego na zagranicznym rachunku bankowym. Brazylię poproszono również o wniesienie aktywów jako zabezpieczenia.

„Pfizer i BioNTech są mocno zaangażowane we współpracę z rządami i innymi odpowiednimi interesariuszami, aby zapewnić sprawiedliwy i niedrogi dostęp do naszej szczepionki Covid-19 ludziom na całym świecie” – stwierdził farmaceutyczny gigant.Firma Pfizer, do której zgłosił się BIJ, nie rozwinęła swoich praktyk negocjacyjnych, twierdząc, że już „przydzieliła dawki krajom o niskim i średnim dochodzie po cenie nienastawionej na zysk”. Firma odmówiła również komentarza w sprawie trwających prywatnych negocjacji.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: