NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy został uznany winnym zarzutów korupcyjnych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Były prezydent Francji, Sarkozy, przybył do sądu, aby usłyszeć wyrok. /AFP/Anne-Christine Poujoulat

Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy został uznany za winnego zarzutów korupcyjnych.

Po otrzymaniu wyroku trzech lat więzienia w zawieszeniu na dwa lata, zapowiedział on zamiar złożenia apelacji.

W przełomowym orzeczeniu – po raz pierwszy w powojennej Francji były prezydent stanął przed sądem na rozprawie – Sarkozy i jego dwaj współoskarżeni zostali uznani za winnych.

Sarkozy, który był prezydentem Francji od 2007 do 2012 roku, został skazany wraz ze swoim prawnikiem za próbę przekupienia sędziego Gilberta Aziberta, oferując mu wysokie stanowisko w Monako w zamian za poufne informacje.

Informacje te dotyczyły śledztwa w sprawie zarzutów, że Sarkozy przyjął nielegalne płatności od dziedziczki L’Oreal Liliane Bettencourt za swoją kampanię prezydencką w 2007 roku.

Sarkozy został oczyszczony z zarzutów w tej sprawie, ale stanął przed sądem pod zarzutem korupcji w związku z próbą przekupstwa.

Odkryto, że Sarkozy miał tajną linię telefoniczną, której używał tylko do kontaktu z Azibertem i prawnikiem byłego przywódcy, Thierrym Herzogiem. Śledczy „podsłuchiwali” tę linię telefoniczną.

Herzog i Azibert również zostali uznani za winnych i otrzymali taki sam wyrok.

„Te wykroczenia (…) podważają zaufanie publiczne i (…) wymagają stanowczej reakcji karnej” – powiedział sędzia rozpatrujący sprawę podczas ogłaszania wyroku.

Nie wiadomo, czy Sarkozy rzeczywiście trafi do więzienia, mimo że wyrok wynosi rok.

Spodziewana jest długa procedura apelacyjna, a nawet jeśli ta próba się nie powiedzie, to zamiast za kratkami, Sarkozy będzie mógł odbywać karę w domu z zawieszką na kostce.

 

Sarkozy ponownie stanie przed sądem

66-letni były republikański prezydent będzie ponownie sądzony w tym miesiącu w związku z zarzutami, że kierownictwo firmy public relations tworzyło fałszywe faktury, aby ukryć nadmierne wydatki na jego nieudaną reelekcję w 2012 roku.

W styczniu prokuratorzy rozpoczęli śledztwo w sprawie domniemanego wywierania wpływu przez Sarkozy’ego na jego działalność doradczą w Rosji.

Toczy się również śledztwo w sprawie jego kampanii prezydenckiej w 2007 roku i zarzutów, że była ona wspierana przez darowiznę w wysokości prawie 60 mln dolarów od rządu Kadafiego w Libii.

Jedynym precedensem dla wyroku skazującego wydanego w Paryżu był proces poprzednika Sarkozy’ego, Jacques’a Chiraca.

Jednak Chirac nie był obecny w sądzie na swoim procesie z powodu złego stanu zdrowia.

Chirac otrzymał wyrok dwóch lat w zawieszeniu za załatwianie fikcyjnych posad dla politycznych sojuszników, gdy był merem stolicy Francji.

Aktualizacja 02:39, 02-Mar-2021
Patrick Atack i Ross Cullen

newseu.cgtn.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: