NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

20. rocznica Big Brothera. TVN zarobił nawet 50 mln zł, uczestnicy zostawali posłami ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Mija 20 lat od pierwszego odcinka "Big Brothera"

Youtube/BigBrotherWielkiBrat
 1 Marca 2021

Za kilka dni minie 20. rocznica debiutu „Big Brothera”. Był to pierwszy reality-show w Polsce. Program cieszył się ogromną popularnością i zarobił dla TVN miliony. Jego uczestnicy zostali później aktorami, prezenterami, a nawet… posłami.

Z tego artykułu dowiesz się:

20 lat temu wystartował w Polsce „Big Brother”

Jaka była oglądalność programu i ile zarobił dla TVN

Kto z uczestników programu trafił do Sejmu

20 lat od premiery „Big Brothera”

„Wielki Brat patrzy”, „Wielki Brat jest pod wrażeniem”, „Gulczas, a jak myślisz?” – dziś może trudno w to uwierzyć, ale 20 lat temu słowa te weszły do codziennego języka. Wszystko za sprawą ogromnej popularności „Big Brothera”, pierwszego reality-show w Polsce, którego pierwszy odcinek został nadany 4 marca 2001 roku w telewizji TVN

Program został wyprodukowany na licencji holenderskiej Endemol-Neovision. To właśnie w Holandii „Big Brother” pojawił się po raz pierwszy, jeszcze w latach ’90. Formuła dziś wydaje się banalna – oglądamy uczestników mieszkających we wspólnym domu i wykonujących polecenia tajemniczego Wielkiego Brata, którego nie widzimy, a jedynie słyszymy.

Niemniej jednak format był wówczas świeży, Polacy nie byli przyzwyczajeni do podglądania na ekranie zwykłych ludzi. Owi ludzie szybko zaskarbili sobie sympatię widzów. Wyniki oglądalności jasno wskazywały, że pierwszy reality-show nad Wisłą chwycił – finał I edycji obejrzało 10 mln widzów.

„Big Brother” – mówiąc kolokwialnie – „poniósł” TVN, telewizję, która pojawiła się cztery lata wcześniej. Dzięki temu programowi wzrosło zainteresowanie nową stacją i co istotne, zaczął się na niej wzorować konkurencyjny – obecny od lat – Polsat, który na szybko wyprodukował własny, mniej udany i dziś kompletnie zapomniany reality-show „Dwa światy”.

TVN, jak podawała powołując się na AGB Polska „Gazeta Wyborcza”, w czasie trzech miesięcy nadawania „Big Brothera” mógł zarobić ok. 107,8 mln zł. Dziennik zwracał jednak uwagę, że stacja udzielała reklamodawców wysokich rabatów. Według ekspertów wynosiły one ok. 50 proc. Uwzględniając ten stan rzeczy można zatem przypuszczać, że kierowana wówczas przez Mariusza Waltera telewizja zarobiła ok. 50 mln zł.

TVN zarobił, zyskał też gwiazdy, którymi zostali uczestnicy pierwszej edycji programu. Część z nich jak Manuela Michalak czy Małgorzata Meier prowadzili popularne wówczas programy nadawane przez stacje. Na fali zainteresowania uczestnikami, stacja wyprodukowała film „Gulczas, a jak myślisz?” (wyreżyserował go Jerzy Gruza, twórca m.in. „Czterdziestolatka”, czy „Wojny domowej”), w którym wystąpili niemal wszyscy mieszkańcy domu Wielkiego Brata.

– Udział w „Big Brotherze” był zaskakujący, intensywny, a dla mnie również przełomowy, ponieważ jedną z przesłanek, które mi przyświecały idąc do tego programu, była walka ze swoją chorobliwą nieśmiałością. I na tym polu odniosłem spory sukces – mówił mi dwa lata temu (rozmowa ukazała się w serwisie Life4style) uczestnik pierwszego „Big Brothera” Piotr Lato.

Lato po odejściu z programu (musiał opuścić dom Wielkiego Brata w związku ze złamaniem regulaminu) postawił na karierę muzyczną, współpracował ze Zbigniewem Hołdysem, a niedawno wydał debiutancki album. O tym jak wielką popularnością cieszył się reality-show świadczy fakt, że po jego opuszczeniu Lato nie mógł opędzić się od fanek, które przychodziły pod blok w którym mieszkał.

– Po programie mieszkałem chyba w trzech różnych miejscach, we wszystkich trzech spotykałem rozmaitych sympatyków programu. Wówczas nie było zresztą innej opcji. To w ogóle były bardzo fajne spotkania, rozmowy i zdarzało się, że niektóre kontakty przetrwały wiele lat. Spotykałem też sympatyków – powiedzmy – bardziej zaangażowanych (śmiech). Znajdowałem pod drzwiami kartki, listy, a czasami nawet prezenty, głównie od dzieciaków. Mam gdzieś walizkę pełną listów, która przetrwała kilka przeprowadzek. Jestem ciekaw co się u tych ludzi pozmieniało, jak teraz na to patrzą (śmiech). Ale umówmy się, to był szalony czas.

Ten program uderzył we wszystkich z dużą mocą, a do tego z zaskoczenia. Nie wiem czy ktoś, poza producentami, się tego spodziewał – wspominał Lato.

Uczestnicy „Big Brothera” w polityce

Lato próbował sił w muzyce, inni jak wspomniano postawili na karierę w telewizji. Dwóch uczestników debiutanckiego „Big Brothera” trafiło do… polityki.

Bezpośrednio po zakończeniu pierwszej edycji w wyborach parlamentarnych 2001 wystartował Sebastian Florek, dotychczas właściciel tartaku i gospodarstwa rolno-leśnego. Florek z sukcesem ubiegał się o mandat poselski z list święcącego wówczas triumfy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W Sejmie nie wykazywał się jednak zbyt dużą aktywnością, dzięki czemu przodował w wszelkiego rodzaju rankingach „najbardziej leniwych posłów”. W 2005 roku chciał ubiegać się o reelekcję startując z ramienia „Samoobrony”, ale ugrupowanie Andrzeja Leppera ostatecznie nie umieściło go na liście wyborczej i tym samym po czterech latach pożegnał się z parlamentem.

Lepiej wiodło się zwycięzcy pierwszego „Big Brothera”, Januszowi Dzięciołowi, który mandat poselski wywalczył w 2007 roku czyli kilka lat po zakończeniu programu. Wcześniej jednak przez pięć lat sympatyczny komendant Straży Miejskiej był radnym i wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Grudziądzu.

W przedterminowych wyborach parlamentarnych 2007 startował z list PO w okręgu toruńskim uzyskując blisko 20 tys. głosów. Wyborcy najwyraźniej docenili pracę Dzięcioła, skoro cztery lata później bez problemu uzyskał reelekcję. W wyborach parlamentarnych w 2015 roku zwycięzca „Big Brothera” nie ubiegał się o reelekcję. Dwa lata temu Dzięcioł zginął tragicznie wskutek wypadku na przejeździe kolejowym.

Kolejne sezony bez sukcesu

Cały czas piszemy o uczestnikach pierwszej edycji „Big Brothera”, gdyż to właśnie oni zapisali się w zbiorowej pamięci. Nie udało się to uczestnikom kolejnych edycji. Drugi sezon pojawił się już trzy miesiące po zakończeniu pierwszego, ale szybko się okazało, że nie budzi on już takich emocji jak debiut. Sukcesu nie odniosła również nadana wiosną 2002 roku trzecia edycja pod nazwą „Big Brother-Bitwa” po której TVN na 17 lat dał sobie spokój z formatem. Powrót programu w 2019 roku także okazał się niewypałem.

– Z zasadą, iż pierwsze jest NAJ nie da się specjalnie walczyć. To po prostu kwestia ludzkich emocji i przywiązywania się do pewnych rzeczy czy zjawisk – tak nieudane reaktywacje programu podsumował w wywiadzie dla Life4style Piotr Lato.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: