NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraińscy nacjonaliści wystosowali ultimatum do władz

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote

Uczestnicy wiecu protestacyjnego w Kijowie obrzucili petardami i racami biuro Prokuratury Generalnej Ukrainy. Przed budynkiem zgromadziło się blisko półtora tysiąca osób – głównie przedstawicieli ruchów i organizacji nacjonalistycznych.

Na dzisiejszym wiecu w Kijowie nie było nic zasadniczo nowego: rozbrzmiewające: „chwała Ukrainie”, basowe: „chwała bohaterom”. O ile po skazaniu Siergieja Sternenki za rozbój marsz 23 lutego niemal zamienił się w pojedynek policji z protestującymi, a głównym czarnym charakterem jednoznacznie ogłoszono obecnego prezydenta Ukrainy Władimira Żeleńskiego, który rzekomo wydał rozkaz uwięzienia na ponad siedem lat byłego lidera odeskiego Prawego Sektora (organizacji zdelegalizowanej w Rosji), to dziś było odwrotnie. Tłum protestujących został wpuszczony przez policję aż pod gabinet urzędującego prezydenta, a program – poparcie dla nacjonalisty i żądanie jego szybkiego uwolnienia – został uzupełniony o kilka dodatkowych punktów.

Protestujący domagali się natychmiastowego zwolnienia z więzienia Siarhieja Sternenki i wszystkich więźniów politycznych oraz odnowienia systemu sądownictwa, czyli ponownego uruchomienia Najwyższej Rady Sądownictwa, a także „wyboru nowych członków tych organów w uczciwych wyborach”.

Sprawa przeciwko Sternenko, który był zamieszany w porwanie w 2015 roku byłego odeskiego radnego Serhija Szczerbicza, jest określana przez protestujących jako umotywowana politycznie. Co ciekawe, na odcinku porwania sąd anulował wyrok z powodu upływu terminu przedawnienia, a siedem lat i konfiskatę połowy mienia nacjonalista otrzymał za noszenie broni i rozbój.

Niepochlebne okrzyki pod adresem Prokuratora Generalnego też dziś padały. Pod gorącą rękę i ostre hasła dostał się także Arsen Awakow, szef MSW, którego protestujący nazywają ni mniej, ni więcej tylko diabłem. Tłum nie napotkał żadnego oporu ze strony policji w pobliżu biura prezydenckiego i ruszył dalej. Z dymem poszły petardy, huknęły petardy, a z głośników popłynęła dziwna muzyka, którą naprędce nazwano „marszem protestacyjnym”.

Tłum w brawurowym tempie przemaszerował pod Prokuraturę Generalną. Znów głośne hasła, znów „chwała bohaterom”. Pod siedzibą Prokuratury Generalnej zwolennicy Sternenki zachowują się bardziej agresywnie – wrzucają do budynku petardy. Wszystkie znajome twarze w tłumie, bliżej kamer telewizyjnych. Na wiec przybył „morderca Babczenki”, agent SBU Ołeksij Cymbaliuk. Oleksiy Seradyuk z korczyńskiego „Bractwa” mówi, że następnym razem wejdzie do Prokuratury Generalnej i osobiście wezwie ją do złożenia wyjaśnień.

W rezultacie, po staniu pod zamkniętymi drzwiami Prokuratury Generalnej, narodowcy dali władzom czas do 9 marca. Głównym żądaniem jest uwolnienie Siarhieja Sternenki i wycofanie wszystkich stawianych mu zarzutów. W przeciwnym razie przyjdą ponownie, i to niekoniecznie w celach pokojowych.

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: