NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trening autogenny Schultza

The following two tabs change content below.

Ewunia2711

Trening Schultza…

Obok techniki relaksacyjnej Jacobsona muszę wspomnieć o drugiej uznanej technice relaksu (Trening Schultza), który także jest polecany przez psychoterapeutów, psychologów oraz psychiatrów na całym świecie. Metoda ta ma szerokie zastosowanie wspomagające przy np.: neurozach i zaburzeniach psychosomatycznych, dolegliwościach hormonalnych, w neurologii, foniatrii.
Obiektywne badania kliniczne (EEG, EKG) pokazują, iż metoda ta wpływa niesamowicie na łagodzenie, a nierzadko usuwa m.in. takie objawy chorobowe:

– nerwicowy częstoskurcz serca,
– choroba wrzodowa żołądka oraz dwunastnicy,
– stany lękowe (dławica)
– dusznica oskrzelowa,
– nerwice narządowe,
– przewlekłe bóle głowy np.: migrena,
– nadciśnienie tętnicze,
– nadczynność tarczycy,
– pokrzywka i świąd nerwicowy,
– ruchy przymusowe (tiki) i wymioty psychogenne.

Trening Schultza to nic innego jak wewnętrzna medytacja, nakierowana w szczególności na leczenie objawów psychosomatycznych, nerwic, oraz depresji czy stanów lękowych. W trakcie całego treningu człowiek sam rozluźnia swój układ nerwowy.

Jeśli będziesz regularnie wykonywać trening relaksacyjny pomoże Ci to uporać się z wszystkimi dolegliwościami wywołanymi stresem, ponieważ napięcie , które gromadzi się w naszym ciele będzie systematycznie opadać. To właśnie dzięki tym metodom człowiek uczu się reagować na trudne sytuacje w naszym życiu, ucz nas także spokoju równowagi emocjonalnej a także co najważniejsze uczy nas opanowania napięcia na bieżąco.

Poniżej wklejam link z treningiem. Powodzenia 🙂

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: