NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Technologia laserowa odkrywa tajemniczą historię brytyjskiego wzgórza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Krawędź angielskich wzgórz Chiltern kryje w sobie tysiące lat historii.

Ten pofałdowany krajobraz, kredowa skarpa leżąca około 30 kilometrów na północny zachód od Londynu i górująca nad rozległą doliną poniżej, jest rajem dla archeologów. Na tym obszarze znajduje się więcej fortów z epoki żelaza ukrytych w lasach i na szczytach wzgórz niż gdziekolwiek indziej w południowej Anglii.

W jednym z największych badań tego typu w Wielkiej Brytanii, zespół z Beacons of the Past przeskanował 1400 km kwadratowych Chilterns w najdrobniejszych szczegółach, przy użyciu najnowszej technologii laserowej.

„Latamy urządzeniem zwanym LIDAR, które zasadniczo uderza w ziemię milionami strzałów laserowych, a każdy z tych punktów laserowych tworzy bardzo, bardzo dokładny pomiar” – mówi Wendy Morrison, archeolog prowadząca projekt. „Jesteśmy więc w stanie stworzyć trójwymiarowy model ziemi”.

Te obrazy LIDAR mogą przenikać przez drzewa i inne przeszkody, ujawniając wyraźnie zdefiniowane linie ukryte pod nimi. Dzięki szczegółowej analizie skanów, Beacons of the Past odkryło w zeszłym roku nieznany wcześniej fort na wzgórzu z epoki żelaza i dowiaduje się coraz więcej o tym, jak ludzie żyli tysiące lat temu.

„Jedną z najbardziej fantastycznych rzeczy w wynikach LIDAR-u jest to, że nie tylko pokazał nam prehistoryczne zabytki, ale pokazał nam wszystkie rodzaje archeologii, które podejrzewaliśmy, że mogą tam być, ale nie w takiej gęstości, jaką widzimy” – mówi Morrison.

Nowe dane pokazują również rzymskie systemy rolne, wskazując, że w tej epoce na tym obszarze było więcej życia niż kiedyś sądzono.

Morrison wyjaśnia, jak LIDAR ujawnił „setki i setki pól uprawnych i rzymskich osiedli, co oznacza, że to miejsce było po prostu wypełnione ludźmi w tym czasie.” Archeolodzy uważają, że ta aktywność jest wyraźnym znakiem, że ludzie byli przyciągani do obszaru bogatego w zasoby naturalne.

 

Demokratyzacja archeologii

Zespół stworzył bazę danych z nowymi zdjęciami online, do której każdy może się zarejestrować, aby uzyskać dostęp – zarówno archeolog amator, jak i dziecko w wieku szkolnym ciekawe przeszłości.

„Do tej pory zarejestrowało się u nas ponad 6000 wolontariuszy, którzy zajmują się archeologią w zaciszu własnego domu, w czasach, gdy nie możemy wyruszyć w teren” – mówi Morrison.

„Uwielbiam te rzeczy, a możliwość zaangażowania wszystkich, od dzieci w wieku szkolnym, kiedy możemy organizować spotkania w szkołach, aż po emerytów, którzy tak jak ja są podekscytowani przeszłością, to po prostu absolutny dar”.

Liczba początkujących archeologów online potroiła się podczas blokady. Na razie ich działania ograniczają się do wirtualnych poszukiwań w sieci, ale zespół ma nadzieję, że po złagodzeniu restrykcji będzie mógł zaoferować sesje analityczne w terenie. Archeolodzy wierzą, że w ich ogromnej bazie zdjęć jest jeszcze wiele do odkrycia.

Beacons of the Past jest finansowany przez brytyjską National Lottery Heritage Fund i wspierany przez Chilterns Conservation Board.

newseu.cgtn.com

*** Przetłumaczono z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: