NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Światowe wydatki na wojsko rosną, ponieważ dominacja USA jest „kwestionowana” przez Chiny.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Siły zbrojne Pekinu „są na najlepszej drodze do prowadzenia i wygrywania wojen oraz globalnej projekcji siły do 2049 r”.

Chiński okręt wojenny biorący udział w ćwiczeniach na Morzu Arabskim w pobliżu Pakistanu. AP
Chiński okręt wojenny biorący udział w ćwiczeniach na Morzu Arabskim w pobliżu Pakistanu. AP

Światowe wydatki na cele wojskowe znacząco wzrosły pomimo globalnej pandemii niszczącej gospodarki, podała wiodąca publikacja z dziedziny obronności.

Obecnie większy nacisk kładzie się na rosnącą rywalizację między USA i Chinami, ponieważ ich budżety obronne stanowiły prawie dwie trzecie wzrostu globalnych wydatków na obronność w 2020 roku.

Chiny są obecnie postrzegane jako znacząca potęga militarna, która szybko rozwija swoje siły zbrojne, aby móc rozszerzyć swój globalny zasięg, zwłaszcza dzięki marynarce wojennej – ujawniła publikacja Military Balance.

Pekin jest na celowniku, aby mieć siły wojskowe zdolne do walki i wygrywania wojen i projekcji władzy globalnie do 2049 roku, autorzy publikacji powiedzieli.

Pomimo spustoszeń spowodowanych przez Covid-19, wydatki na obronę wzrosły o 4 proc. w ciągu roku i osiągnęły 1,83 bln dolarów – podał Międzynarodowy Instytut Studiów Strategicznych w swojej corocznej publikacji.

Stany Zjednoczone są w czołówce pod względem wydatków na wojsko

https://public.flourish.studio/visualisation/5396502/?utm_source=showcase&utm_campaign=visualisation/5396502

Wydatki Chin były większe niż łączny wzrost budżetu obronnego we wszystkich innych krajach azjatyckich. „Chiny rozwijają również zdolności potrzebne do wspierania operacji wojskowych na odległość” – czytamy w raporcie.

W ciągu ostatnich pięciu lat liczba chińskich średnich okrętów wojennych podwoiła się do 55, a liczba dużych okrętów amfibijnych również podwoiła się do sześciu, przy czym wiele kolejnych okrętów wojennych zostało oddanych do użytku.

Co ważniejsze, Chiny rozwijają obecnie wsparcie logistyczne, które pozwoliłoby im na utrzymanie swoich sił w odległości wielu kilometrów od domu. W ciągu pięciu lat liczba okrętów wsparcia floty wzrosła z siedmiu do dwunastu, a liczba ciężkich samolotów Y-20 również się podwoiła.

„Potencjalnie będziemy świadkami dalszego rozwoju rozmieszczenia dalekiego zasięgu, jeśli chodzi o Chiny” – powiedział Henry Boyd, pracownik naukowy IISS.

„Interesujące będzie to, kiedy chińska grupa lotniskowców dokona rozmieszczenia dalekiego zasięgu o znaczeniu, potencjalnie na Oceanie Indyjskim”.

Chociaż stwierdził, że USA nadal posiada „znaczny potencjał ogólny”, jego dominacja jest „kwestionowana”. Chociaż US Navy miała 9000 pocisków pionowego startu na swoich okrętach nawodnych wobec 1000 chińskich, wycofanie starzejących się amerykańskich krążowników bojowych znacznie zmniejszyłoby tę sumę.

„Fakt, że w ostatnich latach chińskie stocznie prześcigają amerykańskie pod względem tonażu wprowadzanych na rynek okrętów wojennych, również stanowi wyzwanie dla US Navy” – powiedział Boyd.

Istnieje sugestia, że z rozmieszczeniem na Bliskim Wschodzie i Europie, że broń Ameryki są „wskazując w złym kierunku”, powiedział. Stany Zjednoczone postrzegają obecnie Chiny jako zagrożenie numer jeden, za nimi plasuje się Rosja, a następnie Iran i Korea Północna, powiedział analityk.

Chociaż europejskie wydatki na obronność wzrosły w 2020 roku o 2 procent, to był to mniejszy wzrost niż w roku poprzednim, który wyniósł 4,1 procent. Ale jeśli zobowiązania rządów do budżetów na 2021 rok będą przestrzegane, „Europa może być regionem o najszybszym wzroście globalnych wydatków na obronność” – napisano w raporcie.

Znaczna część tego wzrostu wynika z proponowanego przez Wielką Brytanię dodatkowego budżetu obronnego w wysokości 16 mld funtów (22,45 mld dolarów), który został przeznaczony na okręty wojenne i potencjalnie pozostawia braki w armii brytyjskiej nierozwiązane, powiedział autor raportu.

„Podczas gdy przyszłość Królewskiej Marynarki Wojennej i Królewskich Sił Powietrznych wydaje się być zapewniona, nie tak jest z Armią Brytyjską, gdzie niedofinansowanie i problemy z zaopatrzeniem oznaczają, że może ona dostarczyć tylko połowę sił zbrojnych, które były pierwotnie planowane na 2025 rok”, powiedział Ben Barry, starszy pracownik IISS.

Przy konsekwentnych doniesieniach o niedoborach czołgów i piechoty pancernej, jak również niedostatecznej rekrutacji, powiedział, że armia może ledwie wystawić jedną dywizję bojową, sugerując, że tylko szybkie inwestycje „odwrócą ten potencjalny spadek zdolności”.

„Istnieje znaczne ryzyko, że pojedyncza dywizja bojowa armii może stracić swoją zdolność wojskową z USA i NATO” – powiedział.

 

http://www.thenationalnews.com

*** Przetłumaczone z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: