NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja publikuje wideo potwierdzające, że wycelowała pocisk w szpital w Aleppo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Próbując rozwiązać polityczny spór z Armenią, Rosja nieumyślnie przyznaje się do zbombardowania syryjskiego szpitala.

 

Google satellite imagery shows the aftermath of a Russian strike on Azaz National Hospital, north of Aleppo. 

Ministerstwo Obrony Rosji opublikowało w czwartek nagranie wideo, które potwierdza, że zbombardowało szpital w pobliżu Aleppo, co jest jednym z pierwszych konkretnych przyznania się Rosji, że celowała w infrastrukturę cywilną podczas wojny w Syrii.

Ujawnienie informacji przez Rosję było najprawdopodobniej niezamierzone, ponieważ kraj ten konsekwentnie zaprzeczał atakom na ludność cywilną.

Nagranie zostało opublikowane w celu zażegnania sporu politycznego z Armenią, która twierdziła, że broń rosyjskiej produkcji była nieskuteczna podczas walk z Azerbejdżanem.

Na filmie widać, jak rosyjskie pociski Iskander uderzają w różne cele, jednym z nich jest Szpital Narodowy Azaz, na północ od Aleppo.

Użytkownik Twittera @obretix szybko zlokalizował widoczne na filmie uderzenia za pomocą zdjęć satelitarnych.

Odkrył, że podczas gdy Rosja próbowała zaprezentować potęgę swojego arsenału, ujawniła, że stoi za bombardowaniem syryjskiego szpitala.

Do ataku doszło najprawdopodobniej na początku lutego 2016 r., w szczytowym okresie walk o kontrolę nad Azaz.

Aktywista i lekarz powiedzieli Human Rights Watch, że Szpital Narodowy w Azaz był jednym z dwóch szpitali zbombardowanych w lutym 2016 roku, pozostawiając tylko jeden działający szpital w mieście.

W wyniku ataku 15 lutego przeciwko Szpitalowi dla Kobiet i Dzieci w Azaz zginęło 14 osób.

Szpital Narodowy w Azaz widoczny na filmie znajdował się poza centrum miasta i w pobliżu linii frontu ówczesnych walk. Został ewakuowany 10 dni przed strajkiem, powiedział aktywista.

Raport Human Rights Watch z 2016 roku mówił, że 12 lutego kurdyjskie Ludowe Jednostki Ochrony, wspierane przez rosyjskie ataki lotnicze, zdobyły bazę lotniczą Minnigh, na południe od Azaz, z rąk sił opozycji. Turcja podobno rozpoczęła ostrzał pozycji YPG wokół Azaz ze swojej granicy w dniu 13 lutego.

Po doniesieniach, że celem ataków były szpitale w Azaz, Rosja szybko odrzuciła winę i wskazała palcem na Turcję.

Jednak czwartkowe nagranie wideo pokazuje, że Rosja zbombardowała co najmniej jeden ze szpitali.

Rozgniewana skargami premiera Armenii Nikola Pashinyana na rosyjską broń używaną podczas niedawnego konfliktu z Azerbejdżanem, Rosja wykorzystała media społecznościowe, aby pochwalić się sukcesami swojej broni w Syrii.

Pashinyan twierdził, że tylko 10 procent dostarczonych przez Rosję pocisków Iskander, użytych przez armeńskie siły w konflikcie, eksplodowało przy uderzeniu.

To twierdzenie było iskrą dla tego, co pan Pashinyan opisał jako próbę zamachu stanu w Armenii w czwartek.

Pan Pashinyan zwolniony zastępca szefa sztabu generalnego, Lt Gen Tiran Khachatryan, który nie zgodził się z jego twierdzeń na temat rosyjskiej broni.

Jego zwolnienie zapoczątkowało powstanie w armii ormiańskiej, która zażądała rezygnacji Pashinyana.

W dążeniu Rosji do obalenia twierdzenia pana Pashinyan, Ministerstwo Obrony wydała wideo pokazujące sukces miał z rakiet w Syrii.

„Rosyjskie Ministerstwo Obrony powiedziało, że doświadczenie z ich użyciem w Syrii pokazało, że te pociski są najlepsze w swojej klasie,” podały media państwowe.

Ale wideo ujawnia więcej niż tylko siłę rakiety Iskander. Bombardowanie szpitali, które są uważane za miejsca chronione, jest zbrodnią wojenną zgodnie z konwencjami genewskimi.

Zaktualizowano: Luty 26, 2021 06:50 PM

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: