NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PKB Chin wzrósł o 2,3 proc. w 2020 r., co jest jedyną dużą gospodarką, która odnotowała dodatni wzrost

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gospodarka Chin wzrosła o 2,3% rok do roku w 2020 roku, jak podało Narodowe Biuro Statystyczne (NBS) w oświadczeniu w niedzielę.

Pomimo poważnych i złożonych wyzwań, jakie stawia pandemia COVID-19, Chiny zdołały przywrócić wzrost gospodarczy do poziomu sprzed pandemii, będąc jedyną dużą gospodarką na świecie, która odnotowała dodatni wzrost gospodarczy. Całoroczne PKB po raz pierwszy przekroczyło 100 bilionów juanów (15,45 bilionów dolarów).

W pierwszym kwartale PKB spadło o 6,8 proc. rok do roku, po czym w okresie kwiecień-czerwiec powróciło na ścieżkę wzrostu o 3,2 proc. W trzecim kwartale PKB wzrósł o 4,9 procent, a od października do grudnia wzrósł o 6,5 procent.

Chiny zaprezentowały krzywą ożywienia w kształcie litery V i stały się nadrzędną siłą napędzającą ożywienie w gospodarce światowej, powiedział Sheng Laiyun, zastępca szefa NBS.

W oparciu o średnie ważone kursy wymiany na ten rok, chińska gospodarka ma obecnie około 17 procent udziału w gospodarce światowej, powiedział Sheng.

Roczny PKB per capita ma wynieść 72.447 juanów (11.190 dolarów) w 2020 roku, co oznacza wzrost o 2 procent w stosunku do roku poprzedniego. „Ściśle obserwowany wskaźnik przekroczył 10.000 dolarów przez dwa lata z rzędu” – powiedział wysoki urzędnik.

Konsumpcja pozostała głównym motorem wzrostu napędzającym gospodarkę, choć sprzedaż detaliczna dóbr konsumpcyjnych, główny wskaźnik wzrostu konsumpcji, spadła o 3,9 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem.

Indeks cen konsumenckich, kluczowy wskaźnik inflacji detalicznej, wzrósł o 2,5% rok do roku w 2020 roku. Indeks cen producentów, który mierzy koszty dóbr na bramie fabryki, spadł o 1,8 procent w ciągu roku.

Analiza danych wykazała, że produkcja przemysłu pierwotnego wzrosła o 3 proc. w 2020 r., przyćmiewając 2,6-procentowy wzrost w przemyśle wtórnym i 2,1-procentowy wzrost w sektorze usług.

Chiny dodały 11,86 milionów nowych miejsc pracy w miastach w 2020 roku, przekraczając cel stworzenia ponad dziewięciu milionów miejsc pracy w miastach. Do końca 2020 r. badana stopa bezrobocia na obszarach miejskich wyniesie 5,2%, czyli poniżej rocznego celu rządu, wynoszącego około 6%.

Handel zagraniczny Chin wzrósł o 1,5% do 4,65 bln dolarów w 2020 roku, do czego przyczynił się ożywiony sektor produkcyjny. W ubiegłym roku eksport wyniósł 2,59 bln dolarów, co oznacza wzrost o 3,6 proc. rok do roku, podczas gdy import zmniejszył się o 1,1 proc. i wyniósł 2,06 bln dolarów.

Niedzielna porcja oficjalnych chińskich danych gospodarczych pokazała również, że inwestycje w nieruchomości wzrosły o 7 proc. w 2020 r. w porównaniu do roku poprzedniego, przyspieszając z poziomu 6,8 proc. wzrostu w pierwszych 11 miesiącach. W całym roku inwestycje w środki trwałe wzrosły o 2,9 proc. wobec oczekiwań na poziomie 3,2 proc.

Sprzedaż pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii wzrosła w 2020 roku o 17,3% rok do roku i osiągnęła poziom 1,45 mln sztuk, dzięki rządowemu pakietowi stymulacyjnemu i dobrym nastrojom na rynku.

https://news.cgtn.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: