NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy chcą spalić pół miliarda ubrań. Inne rozwiązania są zbyt kosztowne ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemcy chcą zniszczyć niesprzedane ubrania

Pixabay/DigestContent
 28 Lutego 2021

Niemcy chcą spalić pół miliarda ubrań. Inne rozwiązania są zbyt kosztowne

Niemcy mają problem z połową miliarda niesprzedanej odzieży i obuwia. Towary zalegają w sklepowych magazynach i nie ma co z nimi zrobić. Rozsądnym rozwiązaniem byłoby przekazanie ich potrzebującym, jednak okazuje się, że handlowcom bardziej opłaca się ubrania spalić.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego Niemcy chcą zniszczyć niesprzedane ubrania
  • Co uniemożliwia przekazanie odzieży potrzebującym
  • Jakie kroki podjął rząd

Niemcy chcą spalić pół miliarda ubrań

Niemcy mają nie lada zagwozdkę. W sklepowych magazynach zalega pół miliarda niesprzedanych ze względu na epidemię koronawirusa ubrań z zeszłorocznej kolekcji, podaje Deutsche Welle.

Przedstawiciele handlu obuwniczego i artykułów skórzanych już w styczniu bieżącego roku alarmowały, że przez lockdown i fakt, że od połowy grudnia sklepy pozostały zamknięte, nie można będzie sprzedać 500 milionów sztuk odzieży i obuwia. Greenpeace ostrzegał wówczas przed falą niszczenia ubrań.

W Niemczech na pewno znalazłyby się osoby chętne i potrzebujące, które na nowe ubrania nie mogą sobie pozwolić, jednak jak się okazuje, dla handlowców koszty przekazania ubrań i obuwia potrzebującym są wyższe niż zniszczenie towaru. W związku z tym Zrzeszenie Handlu Niemieckiego (HDE), Parytetowy Związek Socjalny oraz klub parlamentarny Zielonych zawarli koalicję ponad podziałami, która walczy o ulgi podatkowe dla firm, które przekażą niesprzedany towar potrzebującym. Akcja przebiega pod hasłem ”SpendenStattVernichten” – “Ofiarować, zamiast zniszczyć”. Inicjatywa domaga się zniesienia podatku obrotowego od wszystkich darowizn rzeczowych.

Opodatkowana pomoc potrzebującym

Szefowa klubu Zielonych Katrin Goering-Eckardt jest zdania, że w czasach koronakryzysu zupełnie nie ma sensu sytuacja, w której handlowcy muszą dopłacać, jeśli zdecydują się oddać niesprzedany towar organizacjom charytatywnym, zamiast go niszczyć.

Aktualne przepisy zakładają bowiem, że od produktu przekazanego jako darowiznę trzeba zapłacić podatek obrotowy, tak jakby towar został sprzedany. Dlatego właśnie taniej jest niszczyć towar niż go ofiarować.

Twórcy inicjatywy podkreślali w swojej odezwie, że podczas epidemii koronawirusa i związanego z nim lockdownu sprzedawcy odzieży „pozostali z niesprzedanym towarem, którego sprzedaż nawet po ponownym otwarciu gospodarki będzie trudna albo niemożliwa”. Wiosną bowiem na sklepowe półki mają już trafić ubrania z nowej kolekcji.

W związku z powyższym twórcy inicjatywy apelują do ministra finansów Olafa Scholza, aby zostały stworzone przepisy, które permanentnie zniosą obowiązek płacenia podatku obrotowego od odzieży ofiarowanej potrzebującym.

Dążenie do porozumienia

Na tę chwilę istnieje jedynie projekt ustawy, który zakłada częściowe zwolnienie z podatku do 31 grudnia 2021 roku. Wzorem nowej ustawy miały być regulacje dotyczące darowizn żywności na rzecz sieci organizacji charytatywnych Die Tafel, podaje Deutsche Welle.

Szef Parytetowego Związku Socjalnego Ulrich Schneider stwierdził, że „jeśli ten kto niszczy, jest nagradzany, a ten, kto ofiarowuje, ponosi karę, to coś jest nie tak z naszym systemem podatkowym”. Zdaniem Schneidera wspólna inicjatywa jego organizacji, sektora handlu oraz Zielonych jest “sojuszem rozsądku”, zaś masowe niszczenie niesprzedanych towarów nazwał “grzechem”.

– Społeczeństwo marnotrawców osiągnęłoby nowy poziom, jeżeli faktycznie by dopuszczono do zniszczenia odzieży warte miliardów, podczas gdy miliony ludzi potrzebujących czekają na pomoc – stwierdził szef Związku. – Ten akt głupoty nie będzie już wtedy zabawny – dodał.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: