NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7298 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Shurygin podzielił się tajnymi informacjami o najbliższych planach wojskowych USA na Ukrainie
Polacy mieszkający za granicą, którzy wymeldowali się w Polsce z pobytu stałego są zwolnieni  z obowiązku uczestniczenia w Narodowym Spisie Powszechnym - JAK SIĘ WYMELDOWAĆ Z POLSKI PRZEZ INTERNET - PORADA
Projekt  ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego - procedowany 14.04.2021r już w Sejmie !! Złamanie 13 naruszeń Konstytucji RP w tym jednym projekcie Ustawy !!
„Otwieranie konającym dzieciom czaszek bez znieczulenia”: Poseł opuszcza PiS w atmosferze skandalu
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ludzkie świnki morskie dla Big Pharma i zepsutych stanów. Obrzydliwe eksperymenty.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ludzkie świnki morskie dla Big Pharma i zepsutych stanów. Obrzydliwe eksperymenty podsycające sceptycyzm wobec szczepionek wśród osób kolorowych

Andrew Dickens
Andrew Dickens

Andrew Dickens jest wielokrotnie nagradzanym pisarzem poświęconym kulturze, społeczeństwu, polityce, zdrowiu i podróżom, pracującym dla głównych tytułów, takich jak Guardian, The Telegraph, The Independent, The Daily Mail i Empire.

Ludzkie świnki morskie dla Big Pharma i zepsutych stanów. Obrzydliwe eksperymenty podsycające sceptycyzm wobec szczepionek wśród osób kolorowych
W wiadomościach wiele mówi się o niskim poparciu szczepień Covid wśród osób kolorowych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Afryce i nie tylko. Ale jest to sceptycyzm zrodzony z przerażających i haniebnych czynów rządów i Wielkiej Farmacji.

Dobra robota, świecie. W ciągu niecałego roku od wybuchu globalnej pandemii mamy teraz spory wybór szczepionek do wyboru, z setkami milionów już podanych dawek (aczkolwiek około 75 procent tych szczepionek w zaledwie 10 krajach).

Szybki rozwój leków został okrzyknięty jednym z nielicznych sukcesów skądinąd – bądźmy łaskaw – niezdarnej globalnej odpowiedzi na koronawirusa. Rządy pod ostrzałem, które wspierały ten rozwój, zwykle za pośrednictwem dużych firm farmaceutycznych lub „Wielkiej Farmacji”, z radością przyjęły takie rzadkie pochwały.

Ale nadal jest problem. Aby szczepionki zadziałały, wystarczy je przyjąć, a pomijając niesprawiedliwą dystrybucję, największą przeszkodą jest tutaj sceptycyzm.

Racjonalni odmawianie

Sceptycyzm to szeroki kościół. Oczywiście masz zagorzałych przeciwników szczepień, dla których wszystkie szczepienia wahają się od bezcelowych lub niebezpiecznych po naczynia zmieniające DNA dla urządzeń śledzących miliarderów. Bardziej racjonalni sceptycy martwią się szybkością, z jaką te konkretne szczepionki zostały opracowane i zatwierdzone. Niektórzy ludzie po prostu nie lubią igieł.

Większość z tych grup jest tak mała, że ​​ich niechęć nie ma znaczenia dla większej walki z wirusem. Ale sceptycyzm wśród wielu osób kolorowych z pewnością nie jest.

W Stanach Zjednoczonych ankiety konsekwentnie pokazują, że czarni Amerykanie są grupą rasową lub etniczną najmniej skłonną do szczepień. Również populacje czarnoskórych Afrykanów są wysoce podejrzane . 

W Wielkiej Brytanii, gdzie ponad jedna czwarta populacji otrzymała już pierwszą dawkę szczepionek, istnieją obawy związane z pojawieniem się „ ubóstwa szczepień ” , ponieważ obszary z dużą populacją BAME mają znacznie mniejszą absorpcję szczepionki – czołowi politycy i znane osobistości z tych społeczności, aby zachęcić ludzi do szczepień.

Jednak być może najpotężniejszym wyjaśnieniem jest to, że po prostu nie ufają tym chwalonym rządom i Wielkiej Farmie. I nie bez powodu: makabryczna historia często śmiertelnych eksperymentów na ludziach kolorowych.  Podano kilka wyjaśnień tego sceptycyzmu. Jedni powołują się na przekonania religijne, inni na brak dostępu do informacji (lub zbyt duży dostęp do dezinformacji), a jeszcze inni tacy, dla których istnieje bariera językowa, szczególnie wśród starszych imigrantów.

To my i oni

Najbardziej niesławnym amerykańskim przykładem jest badanie Tuskegee nad nieleczoną kiłą u murzyńskiego mężczyzny. W 1932 roku amerykańska służba zdrowia oszukała ponad 600 biednych czarnych mężczyzn, aby wzięli udział w badaniu, które, jak twierdzi, potrwa sześć miesięcy, ale które rozciągnęło się na 40 lat. Badanie, które trwało nawet po wstrzymaniu finansowania.

Naukowcy powiedzieli badanym, że otrzymają bezpłatną opiekę zdrowotną, ale 399 „ochotników”, którzy mieli utajoną kiłę, nigdy nie zostało poinformowanych o ich diagnozie ani leczonych. Badanie doprowadziło do śmierci 128 mężczyzn.

grupie fokusowej prowadzonej w zeszłym roku przez fundację, która wspiera Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), wielu czarnych uczestników wymieniło Tuskegee jako powód swojej niechęci do przyjęcia szczepionki Covid-19.

„Jestem głęboko przekonany, że to kolejny Eksperyment Tuskegee” – powiedział jeden z nich.

Tuskegee to zaledwie wierzchołek koszmarnej góry lodowej.

„Tuskegee nie powinno być pierwszą rzeczą, o której ludzie myślą” – powiedziała magazynowi TIME w 2017 roku Harriet A. Washington, autorka książki „Medical Apartheid” . „To przykład, do którego przyznał się i który przyznał rząd. Jest tak sławny, że ludzie myślą, że był najgorszy, ale był stosunkowo łagodny w porównaniu z innymi rzeczami ”.

Książka Waszyngtona omawia prace Jamesa Mariona Simsa , „ojca ginekologii”, który wykorzystywał niewolnice i dzieci w dziewiętnastowiecznej Wirginii jako ludzkie świnki morskie do opracowywania terapii medycznych – metod, które były wtedy oczywiście stosowane tylko w celu pomocy białym kobietom. Pozwala także ludziom myśleć, że było to jednorazowe i że czarni nie powinni na tym fiksować. Prawda jest taka, że ​​dzieje się to od wieków.

Stany Zjednoczone wyeksportowały nawet swoje eksperymenty na ludziach na grupach rasowych i etnicznych.

W latach 1946–1948 zarażał kiłą więźniów, pacjentów szpitali psychiatrycznych i żołnierzy w Gwatemali w celu przetestowania skuteczności penicyliny.

W 1954 r. Rozpoczął Projekt 4.1 – medyczne badanie wpływu opadu radioaktywnego na mieszkańców Wysp Marshalla, którzy byli na tyle „niefortunni”, że byli zbyt blisko amerykańskiego testu broni jądrowej „Bravo”.

Wielu Marshallerów uważa, że ​​nie miało to nic wspólnego ze szczęściem, a ich niski status na świecie i odległe położenie na Pacyfiku czyniły wyspy idealnymi do bardzo przemyślanego eksperymentu.

Afryka: żywe laboratorium

Oczywiście amerykańscy naukowcy i rząd USA nie są w tym osamotnieni. Na przykład Afryka od dawna jest wykorzystywana jako żywe laboratorium przez różne rządy, naukowców i firmy farmaceutyczne.

Na przełomie XIX i XX wieku niemiecki „naukowiec” Eugen Fischer przeprowadzał eksperymenty sterylizacyjne na tubylczych kobietach w Namibii. Będziesz zszokowany, gdy dowiesz się, że Fischer dołączył później do partii nazistowskiej, ostatecznie kontynuując swoją pracę nad żydowskimi kobietami w obozach koncentracyjnych.

W latach 70. czarnoskóre kobiety w Zimbabwe (kiedy jeszcze nazywano go Rodezja), które pracowały na białych farmach, były zmuszane do wzięcia udziału w badaniach nad lekiem antykoncepcyjnym Depo-Provera . W kraju tym w latach 90. XX w. Przeprowadzono nieetyczne próby na ludziach dotyczące leku HIV AZT , w ramach amerykańskich projektów finansowanych przez Centers for Disease Control (CDC), Światową Organizację Zdrowia (WHO) i National Institutes of Health (NIH).

HIV-pozytywni mieszkańcy Zimbabwe zostali rekrutowani przez amerykańskich lekarzy i Uniwersytet Zimbabwe bez świadomej zgody do badania nad przenoszeniem HIV i AIDS z matki na dziecko. Kobiety, których to dotyczyło, nie były świadome potencjalnego ryzyka, działania placebo ani nawet tego, że może je otrzymać, co doprowadziło do zarażenia HIV / AIDS około 1000 dzieci.

Następnie masz test antybiotyku Trovan w Kano w Nigerii, aby ocenić jego skuteczność przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Jedenaście dzieci zmarło w badaniu – pięć po zażyciu Trovana, sześć po zażyciu starszego antybiotyku używanego jako lek porównawczy.

Inni cierpieli na ślepotę, głuchotę i uszkodzenie mózgu, które mogło być spowodowane próbami lub nie. Nigdy się nie dowiemy, ponieważ odpowiedzialna firma Big Pharma rozwiązała się poza sądem, gdy została pozwana przez rząd Nigerii (zaprzeczając nam całej prawdy, ale emanując bardzo winnymi wibracjami), oskarżając ją o przeprowadzenie nielegalnego badania bez zgody dzieci. lub ich rodziców.

Nazwa firmy? Pfizer. Zastanawiasz się, dlaczego czarni Afrykanie mogą obawiać się szczepionki z takim nazwiskiem.

Przemawiając we francuskim kanale telewizyjnym LCI , Jean-Paul Mira, kierownik oddziału intensywnej terapii w szpitalu Cochin w Paryżu, powiedział: „Czy nie powinniśmy przeprowadzać tego badania w Afryce, gdzie nie ma masek, leczenia ani intensywnej opieki? trochę tak, jak zostało to zrobione w niektórych badaniach nad AIDS, gdzie wśród prostytutek próbujemy różnych rzeczy, ponieważ wiemy, że są one bardzo narażone i nie chronią się? ” Ale na pewno nikt nie rozważałby zrobienia afrykańskich świnek morskich na szczepionkę przeciwko Covid, prawda? Nie w dzisiejszych czasach. Cóż, w kwietniu ubiegłego roku dwóch francuskich lekarzy właśnie to zasugerowało.

Zamiast zostać zestrzelonym, Mira była wspierana przez Camille Locht, dyrektora ds. Badań we francuskim instytucie zdrowia Inserm, który odpowiedział: „Masz rację. A tak przy okazji, myślimy równolegle o badaniu przeprowadzonym w Afryce przy użyciu tego samego podejścia ”.

Okrucieństwo i okrutna ironia

To zdumiewająco kolonialne podejście, ale problem nie ogranicza się do poprzednich stuleci. W Indiach ponad dwa i pół tysiąca osób zmarło w latach 2005-2012 w wyniku wątpliwych testów niezarejestrowanych leków. Doprowadziło to do tego, że w 2003 roku Sąd Najwyższy tego kraju oskarżył rząd o „zaniedbanie w ograniczaniu nielegalnych badań klinicznych”.

To również pokazuje, że nadużycia nie zawsze są białe na czarnym. Jednak związek – potężni posługujący się bezsilnymi jak szczury laboratoryjne – ma dokładnie taki sam niszczący wpływ na zaufanie ludzi.

Przykłady tutaj nie dotyczą jednego złego reżimu, takiego jak naziści przeprowadzający eksperymenty przez ograniczony czas. Istnieje długi i konsekwentny wzorzec nieludzkości, wyzysku i rasizmu. Wyższy poziom nieufności wśród osób kolorowych w szczepionkach Covid może być niewłaściwie ulokowany – jeśli już, chciwość przeważnie białych krajów na szczepionki oznacza, że ​​są one poligonem doświadczalnym dla długoterminowej skuteczności i efektów – ale nie jest to całkowicie irracjonalny.

I chociaż nie jest to coś, co przydarzyło się wyłącznie tym grupom – biali ludzie też byli ofiarami eksperymentów na ludziach – zdarza się im to znacznie częściej i często z powodu ich rasy lub pochodzenia etnicznego.

Jest w tym oczywiście okrutna ironia. Statystyki mówią nam w bardzo bezpośredni sposób, że osoby z BAME są już znacznie bardziej narażone na hospitalizację i zabicie przez Covid-19, co oznacza, że ​​to oni będą najbardziej cierpieć z powodu zaszczepionego w nich strachu i sceptycyzmu.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: