NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ludność cywilna odczuwa skutki ofensywy jemeńskich rebeliantów w Marib

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pociski Houthi uderzają w miasto Marib, a rodziny w obozach dla przesiedleńców są zmuszone do ponownej ucieczki

Yemeni children are ride a pickup triuck in a camp for displaced people on the outskirts of the northern city of Marib. AFP
Jemeńskie dzieci jeżdżą pickupem triuck w obozie dla przesiedleńców na obrzeżach północnego miasta Marib. AFP

Pociski wystrzelone przez jemeńskich rebeliantów Houthis uderzyły w weekend w dzielnice mieszkalne w głównym mieście Marib, gdy zacięte walki zmusiły tysiące rodzin przesiedlonych przez wojnę domową do ponownej ucieczki.

Dwa pociski balistyczne spadły w dzielnicy Gas Company w mieście Marib w sobotę wieczorem, podczas gdy cztery pociski uderzyły w dzielnicę Al Rawdha w centrum miasta poprzedniej nocy, mieszkańcy powiedzieli The National.

„Jeden z pocisków wystrzelonych przez Houthis spadł w pobliżu mojego domu. Spowodowała ogromne zniszczenia w sklepie spożywczym i niewielkie szkody w naszych domach” – powiedział mieszkaniec Al Rawdha.

Uderzenia rakietowe nastąpiły po zaciętych starciach wokół góry Al Balaq na zachód od miasta między rebeliantami a plemiennymi bojownikami wspieranymi przez koalicję pod wodzą Saudyjczyków, która wspiera rząd.

Siły prorządowe odzyskały pełną kontrolę nad górą, z której roztacza się widok na miasto i tamę Marib. „Nasi bojownicy wraz z oddziałami sił prorządowych wyparli Houthis z okolic Al Balaq i zabezpieczyli cały łańcuch górski na zachód od miasta” – powiedziało w niedzielę plemienne źródło The National.

„Dziesiątki bojowników Houthi zostało zabitych w starciach, ich ciała są nadal rozrzucone po górach”.

Rebelianci forsują ofensywę rozpoczętą na początku lutego w celu opanowania prowincji Marib, ostatniego dużego terytorium kontrolowanego przez rząd w północnym Jemenie. Atak pogarsza sytuację ponad 2 231 000 ludzi, którzy schronili się w tej prowincji, uciekając z innych obszarów podczas sześcioletniej wojny domowej w tym kraju.

Rodziny uciekają z obozów w dystryktach Sirwah i Raghwan w prowincji oraz z obozów na zachodnich i południowych obrzeżach miasta Marib.

„Odpowiedź humanitarna na potrzeby IDPs jest nadal bardzo słaba, co naraża życie tysięcy osób” – powiedział Khaled Musaed, szef IDPs Executive Unit, rządowej agencji zajmującej się wewnętrznymi przesiedleńcami.

„Setki rodzin przesiedlonych ze swoich obozów w Sirwah do miasta Marib nie może znaleźć schronienia, podczas gdy inne rodziny otrzymały namioty, ale nadal potrzebują podstawowych usług, takich jak czysta woda i toalety” – powiedział dr Musaed w rozmowie z The National.

Według badań przeprowadzonych przez jego agencję, w prowincji Marib znajduje się 139 obozów dla uchodźców wewnętrznych, w których przebywa 31 411 przesiedlonych rodzin.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Jemenu powiedziało, że jest zaskoczone brakiem reakcji ze strony organizacji humanitarnych.

W oświadczeniu wydanym przez ministerstwo w sobotę stwierdzono, że organizacje pozarządowe „obserwowały ryzyko, na jakie narażone są miliony cywilów i przesiedleńców wewnętrznych w wyniku ataku Houthi”, ale ich działania „nie wzniosły się na poziom najmniejszych potrzeb humanitarnych”.

Opublikowano: February 28, 2021 08:19 PM

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: