NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Facebook oskarżony o „zaniedbywanie” swoich obowiązków w obliczu traumatycznych przeżyć moderatorów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Facebook został oskarżony o „zaniedbywanie” swoich obowiązków policyjnych przez czołowe think tanki po tym, jak jego moderatorzy skarżyli się na traumę.

Eksperci ostrzegają więcej wsparcia jest potrzebne dla moderatorów giganta mediów społecznościowych, którzy są zatrudnieni przez firmy outsourcingowe, a zmiana modelu w sposób graficzny treści jest obsługiwany jest „desperacko” potrzebne.

Oskarżenia po dochodzeniu przez Narodowy, który ujawnił niektóre moderatorzy zostały pozostawione traumatyczne przez filmy terroru i czują, że nie otrzymali odpowiedniego szkolenia lub dostępu do specjalistów zdrowia psychicznego, w przeciwieństwie do pracowników wewnętrznych Facebook.

Facebook zatrudnia ponad 15.000 moderatorów na całym świecie poprzez firmy outsourcingowe.

Badacz ekstremizmu w Henry Jackson Society think tank, Eilish O’Gara, który kiedyś pracował jako moderator Facebook, powiedział, że firma „zaniedbał” potrzebę priorytetowego usuwania treści graficznych.

„Jest absolutnie konieczne, aby brutalne i niebezpieczne treści ekstremistyczne zostały zidentyfikowane i usunięte ze wszystkich platform internetowych” – powiedziała.

„Zbyt długo Facebook i inne platformy mediów społecznościowych zaniedbywały swoją odpowiedzialność za ochronę społeczeństwa przed szkodliwymi treściami ekstremistycznymi.

„Aby skutecznie to zrobić teraz, ci, którzy mają za zadanie niewiarygodnie trudną pracę identyfikacji, przeglądania i de-platforming takich treści muszą otrzymać odpowiednie szkolenie i wrap-around, wsparcie psychologiczne, aby wykonywać swoją pracę sensownie, bez szkody dla ich własnego zdrowia psychicznego”.

Facebook, wraz z czterema swoimi firmami outsourcingowymi, jest pozwany przez 30 moderatorów treści z całej Europy, którzy twierdzą, że doznali zespołu stresu pourazowego w wyniku niepokojących obrazów, które oglądali w swojej pracy.

Setki moderatorów obecnie zatrudnionych przez firmę prowadzą również kampanię na rzecz większego wsparcia, szkoleń i lepszych warunków pracy.

Alex Krasodomski-Jones, dyrektor Centrum Analizy Mediów Społecznych w think tanku Demos, uważa, że Facebook musi zmienić swój model pilnowania porządku.

„Od jakiegoś czasu wiadomo, że moderowanie treści to wykańczająca, trudna praca wymagająca od moderatorów zaangażowania z niektórymi z najbardziej przerażających treści, które można znaleźć w sieci” – powiedział.

„Kiedy uprzemysłowimy ten proces i zażądamy od moderatorów przeglądania setek takich treści każdego dnia, wpływ jest jeszcze większy: rośnie liczba zgłoszeń dotyczących stresu i traumy wśród pracowników wykonujących tę pracę.

„Automatyzacja tej pracy jest tylko częściowym rozwiązaniem: algorytmy po prostu nie są wystarczająco wyrafinowane lub przejrzyste, aby można było im powierzyć decyzje dotyczące wolności słowa w sieci.

„Lepsza ochrona i wsparcie dla tych, którzy są na pierwszej linii, są niezbędne, ale zmiana modelu jest również rozpaczliwie potrzebna.

„Mam nadzieję, że stres spowodowany tym podejściem do moderacji spowoduje, że platformy ponownie przemyślą, w jaki sposób podchodzą do pilnowania i kurateli swoich przestrzeni online, inwestując w nowe sposoby wzmacniania społeczności do samodzielnego zarządzania, zamiast przekazywania uprawnień policyjnych pracownikom zewnętrznym”.

Think tank Counter Extremism Project (CEP) monitorował wzrost propagandy ISIS i skrajnie prawicowej propagandy podczas pandemii i powiedział, że musi istnieć standard regulacyjny dla sposobu, w jaki moderacja jest prowadzona.

„Nie ma uzgodnionych minimalnych standardów dla moderacji treści. Każda platforma robi to w sposób, jaki jej się podoba” – powiedział Hans Jakob-Schindler, dyrektor CEP.

„Dlatego moderacja treści nadal jest robiona w większości źle i tanio. Powodem braku standardów, w tym standardów pracy dla moderatorów treści, jest to, że nie ma obecnie regulacji, które ukierunkowywałyby te działania. W konsekwencji, niestety, Facebook wydaje się angażować minimalne zasoby i zlecać to na zewnątrz.

„Przeniesienie moderacji wewnątrz Facebooka może nieco poprawić sytuację, jednak z tego co widzę, nie rozwiąże to problemu w sposób trwały”.

„Bez regulacyjnego obowiązku przejrzystości i możliwości audytu, nie można z całą pewnością stwierdzić, co i jak duży postęp w zakresie poprawy moderacji treści, w tym warunków pracy moderatorów, został lub nie został dokonany.”

Daniel Markuson, ekspert ds. prywatności cyfrowej w NordVPN, powiedział, że organizacje muszą inwestować więcej w lustrację treści i wsparcie psychologiczne.

„Każda organizacja zajmująca się procesem lustracji treści generowanych przez użytkowników powinna skupić się na dalszym rozwoju oprogramowania AI, które pomaga analizować i flagować nieodpowiednie treści” – powiedział.

„Celem jest zminimalizowanie marginesu błędu, tak aby zaangażowanie ludzkich lustratorów było minimalne.

„Niemniej jednak, automatyczna moderacja jest bardzo ważna, aby zminimalizować ludzkie urazy. Moderatorzy mówią, że oczekuje się od nich 98-procentowej dokładności, a to wtedy, gdy mają do czynienia z nawet 1000 biletów na noc – jeśli to prawda, to technologia lustracji musi się znacznie poprawić.”

Facebook powiedział The National, że nieustannie analizuje swoje praktyki pracy.

„Zespoły, które recenzują treści, sprawiają, że nasze platformy są bezpieczniejsze i jesteśmy wdzięczni za ważną pracę, którą wykonują” – powiedział przedstawiciel Facebooka.

„Nasze wysiłki w zakresie bezpieczeństwa i ochrony nigdy nie są zakończone, więc zawsze pracujemy nad tym, aby robić to lepiej i zapewnić większe wsparcie dla recenzentów treści na całym świecie.

„Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wsparcia dla tych, którzy recenzują treści dla Facebooka, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że przeglądanie niektórych rodzajów treści może być czasami trudne.

„Każdy, kto recenzuje treści na Facebooku, przechodzi dogłębny, wielotygodniowy program szkoleniowy na temat naszych Standardów Społecznościowych i ma dostęp do szerokiego wsparcia psychologicznego, aby zapewnić im dobre samopoczucie.

„Jest to ważna kwestia i jesteśmy zobowiązani do uzyskania tego prawa”.

W zeszłym roku Facebook zgodził się zapłacić 52 miliony dolarów 11 250 obecnym i byłym moderatorom z USA, aby zrekompensować im problemy ze zdrowiem psychicznym rozwinięte w pracy.

W czwartek Facebook ujawnił, że wdroży zmiany w zakresie moderacji treści zalecane przez własną radę nadzorczą.

Nick Clegg, wiceprezes firmy spraw globalnych, powiedział 11 obszary zostaną zmienione w wyniku raportu rady, który został wydany w styczniu.

Obejmują one większą przejrzystość wokół polityk dotyczących dezinformacji zdrowotnej i nagości, a także poprawę zdolności wykrywania automatyzacji.

zrodlo : http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: