NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co najmniej 18 zabitych w Myanmarze w najkrwawszym dniu protestów przeciwko zamachowi stanu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Protesters defend themselves with makeshift shields during clashes with riot police on February 28, 2021 in Yangon, Myanmar.

(Reuters) – Policja w Myanmarze strzelała do protestujących w całym kraju w niedzielę, w najkrwawszym dniu od tygodni demonstracji przeciwko wojskowemu zamachowi stanu. Co najmniej 18 osób zostało zabitych, jak podało biuro ONZ ds. praw człowieka.

Policja wcześnie wyszła w pełnym rynsztunku i otworzyła ogień w różnych częściach największego miasta Yangon, po tym jak granaty ogłuszające, gaz łzawiący i strzały w powietrze nie zdołały rozbić tłumów. Żołnierze również wzmocnili policję.

Kilka rannych osób zostało wyniesionych przez protestujących, pozostawiając krwawe plamy na chodnikach, jak pokazały media. Jeden mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala z kulą w klatce piersiowej, powiedział lekarz, który prosił o nieujawnianie tożsamości.

„Policja i siły wojskowe starły się z pokojowymi demonstracjami, używając siły śmiercionośnej i mniejszej niż śmiercionośna, która – zgodnie z wiarygodnymi informacjami otrzymanymi przez Biuro Praw Człowieka ONZ – spowodowała śmierć co najmniej 18 osób i ponad 30 rannych” – powiedziało biuro praw człowieka ONZ.

Myanmar jest pogrążony w chaosie od czasu, gdy armia przejęła władzę i zatrzymała przywódczynię rządu Aung San Suu Kyi oraz większość członków jej partii 1 lutego, zarzucając oszustwo w listopadowych wyborach, które jej partia wygrała w ogromnym stylu.

Pucz, który położył kres nieśmiałym krokom w kierunku demokracji po prawie 50 latach rządów wojskowych, przyciągnął na ulice setki tysięcy ludzi i spotkał się z potępieniem krajów zachodnich.

Wśród co najmniej pięciu zabitych w Rangunie był inżynier sieci internetowej Nyi Nyi Aung Htet Naing, który dzień wcześniej zamieścił na Facebooku wpis o swoich obawach związanych z rosnącą rozprawą, powiedzieli lekarze.

Nauczycielka Tin New Yee zmarła po tym, jak policja użyła granatów ogłuszających do rozpędzenia protestu nauczycieli, wysyłając tłum do ucieczki, jak powiedziała jej córka i kolega nauczyciela.

Policja rzuciła również granatami ogłuszającymi przed szkołą medyczną w Rangunie, rozpraszając lekarzy i studentów w białych fartuchach laboratoryjnych. Grupa medyków zwana Whitecoat Alliance (Sojusz Białych Fartuchów) powiedziała, że ponad 50 pracowników medycznych zostało aresztowanych.

A riot police fires rubber bullets at protesters during a violent crackdown on demonstrations against the military coup in Yangon, Myanmar on February 28, 2021.

Trzy osoby zostały zabite w Dawei na południu, polityk Kyaw Min Htike powiedział Reutersowi z tego miasta. Dwie osoby zginęły w drugim mieście Mandalay, powiedziały media Myanmar Now i jeden z mieszkańców. Mieszkaniec Sai Tun powiedział Reutersowi, że jedna kobieta została postrzelona w głowę.

Policja i rzecznik rządzącej rady wojskowej nie odpowiedzieli na telefony z prośbą o komentarz.

Policja rozbiła protesty w innych miastach, w tym Lashio na północnym wschodzie, Myeik na głębokim południu i Hpa-An na wschodzie, mieszkańcy i media powiedziały.

'OBURZAJĄCE'

Przywódca junty, generał Min Aung Hlaing, powiedział w zeszłym tygodniu, że władze używają minimalnej siły, aby poradzić sobie z protestami.

Niemniej jednak, co najmniej 21 protestujących zginęło w zamieszaniu. Wojsko powiedziało, że jeden policjant został zabity.

Stłumienie protestów wydaje się wskazywać na determinację wojska do narzucenia swojej władzy w obliczu oporu, nie tylko na ulicach, ale szerzej w służbie cywilnej, administracji miejskiej, sądownictwie, sektorze edukacji i zdrowia oraz mediach.

„Z bólem serca patrzymy na śmierć tak wielu ludzi w Myanmarze. Ludzie nie powinni spotykać się z przemocą za wyrażanie sprzeciwu wobec wojskowego zamachu stanu. Celowanie w cywilów jest odrażające” – powiedziała ambasada USA.

Protest against the military coup in Yangon

Ambasada Kanady powiedziała, że jest zbulwersowana. Indonezja, która objęła dyplomatyczne przywództwo w Stowarzyszeniu Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) w sprawie kryzysu, wyraziła głębokie zaniepokojenie.

Aktywiści w całej Azji zorganizowali wiece, aby wesprzeć protestujących w Myanmar z okrzykiem „Milk Tea Alliance”, który po raz pierwszy zjednoczył działaczy prodemokratycznych w Tajlandii i Hong Kongu.

Państwowa telewizja MRTV powiedziała, że ponad 470 osób zostało aresztowanych w sobotę. Nie było jasne, ile z nich zostało zatrzymanych w niedzielę.

Aktywistka młodzieżowa Esther Ze Naw powiedziała, że ludzie walczą ze strachem, z którym żyli w czasach rządów wojskowych.

„To oczywiste, że próbują zaszczepić w nas strach, każąc nam uciekać i ukrywać się” – powiedziała. „Nie możemy tego zaakceptować”.

Dzień po tym jak junta ogłosiła, że wysłannik Myanmaru do ONZ został zwolniony za sprzeciwianie się jej rządom poprzez wzywanie do działań ze strony ONZ, ministerstwo spraw zagranicznych ogłosiło, że dyplomaci w kilku innych ambasadach zostali odwołani.

Nie podano powodu, ale niektórzy dyplomaci byli wśród urzędników państwowych, którzy przyłączyli się do Ruchu Obywatelskiego Nieposłuszeństwa, który sparaliżował wiele oficjalnych spraw.

Podczas gdy kraje zachodnie potępiły zamach stanu, a niektóre nałożyły ograniczone sankcje, generałowie tradycyjnie odrzucili dyplomatyczne naciski. Obiecali przeprowadzenie nowych wyborów, ale nie ustalili ich daty.

Partia Suu Kyi i jej zwolennicy powiedzieli, że wynik listopadowego głosowania musi zostać uszanowany.

75-letnia Suu Kyi, która spędziła prawie 15 lat w areszcie domowym, jest oskarżona o nielegalny import sześciu krótkofalówek oraz o naruszenie prawa dotyczącego klęsk żywiołowych poprzez złamanie protokołów dotyczących koronawirusów. Kolejne przesłuchanie w jej sprawie odbędzie się w poniedziałek.

 

Reporting by Reuters Staff; Writing by Robert Birsel; Editing by William Mallard, Clarence Fernandez, Frances Kerry, Philippa Fletcher
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE1KBNMZ&jwsource=em

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: