NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Australia uchwala prawo zmuszające Facebooka i Google do płacenia za wiadomości.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niedawno uchwalone przepisy zostały złagodzone po sporze między rządem a Facebookiem

Australia’s law forcing Google and Facebook to pay for news is ready to be implemented, though the law’s architect says it will take time for the digital giants to strike media deals. EPA

Australijski parlament uchwalił w czwartek nowe prawo, które ma zmusić Facebooka i Google’a do płacenia firmom medialnym za treści wykorzystywane na ich platformach w ramach reform, które mogą być powielane w innych krajach.

Australia będzie pierwszym krajem, w którym rządowy arbiter będzie decydował o cenie, jaką mają zapłacić giganci technologiczni, jeśli negocjacje handlowe z lokalnymi mediami zakończą się fiaskiem.

Ustawodawstwo zostało złagodzone, jednak w ostatniej chwili po impasie między rządem a Facebookiem, który doprowadził do zablokowania przez firmę wszystkich wiadomości dla australijskich użytkowników.

Późniejsze poprawki do ustawy zawierały danie rządowi prawa do zwolnienia Facebooka lub Google z procesu arbitrażowego, jeśli udowodnią one, że wniosły „znaczący wkład” do australijskiego przemysłu informacyjnego.

Niektórzy ustawodawcy i wydawcy ostrzegali, że może niesprawiedliwie zostawić mniejsze firmy medialne na zimno, ale zarówno rząd, jak i Facebook twierdził, że zmienione przepisy jako zwycięstwo.

„Kod zapewni, że media informacyjne są sprawiedliwie wynagradzane za treści, które generują, pomagając utrzymać dziennikarstwo publiczne w Australii”, minister skarbu Josh Frydenberg i minister komunikacji Paul Fletcher powiedział we wspólnym oświadczeniu w czwartek.

Rod Sims, regulator konkurencji, który opracował kodeks, powiedział, że jest zadowolony, że zmienione przepisy będą rozwiązywać nierównowagę rynkową między australijskich wydawców wiadomości i dwóch bram do Internetu.

„Wszystkie znaki są dobre”, powiedział pan Sims.

 

„Celem kodeksu jest odniesienie się do siły rynkowej, że wyraźnie Google i Facebook mają. Google i Facebook potrzebują mediów” – dodał przewodniczący australijskiej komisji ds. konkurencji i konsumentów.

Przepisy zostały zaprojektowane w celu ograniczenia nadmiernej siły przetargowej Facebooka i Google w ich negocjacjach z australijskimi dostawcami wiadomości.

Chris Moos, wykładowca na Oxford University’s Business School, powiedział, że przepisy prawdopodobnie spowodują małe wypłaty dla większości australijskich wydawców wiadomości. Ale ostrzegł Facebook może ponownie zablokować australijskie wiadomości, jeśli negocjacje załamał.

W przypadku impasu między firmami technologicznymi i wydawców wiadomości, panel arbitrażowy podejmie wiążącą decyzję w sprawie zwycięskiej oferty.

Postęp ustawodawstwa był uważnie obserwowany na całym świecie, jak kraje, w tym Kanada i Wielka Brytania rozważa podobne kroki w celu powstrzymania dominujących platform technologicznych.

Zmieniony kodeks, który obejmuje również dłuższy okres dla firm technologicznych do strajku umów z firmami medialnymi przed interwencją państwa, zostanie poddany przeglądowi w ciągu jednego roku od jego rozpoczęcia, oświadczenie powiedział. To nie podał datę rozpoczęcia.

Ustawodawstwo nie wymienia konkretnie Facebook lub Google.

Pan Frydenberg powiedział wcześniej w tym tygodniu będzie czekać na gigantów technologicznych do strajku komercyjnych umów z firmami medialnymi przed podjęciem decyzji, czy zmusić obu do tego w ramach nowego prawa.

Google zawarł serię umów z wydawcami, w tym globalną umowę o treści z News Corp, po wcześniejszym zagrożeniu wycofania swojej wyszukiwarki z Australii z powodu przepisów.

Kilka firm medialnych, w tym Seven West Media, Nine Entertainment i Australian Broadcasting Corp powiedział, że są w rozmowach z Facebook.

Zaktualizowano: 25 lutego, 2021 08:54 AM

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: