NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7320 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Syria potępia „tchórzliwe” amerykańskie ataki powietrzne na wspierane przez Iran bojówki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

BEIRUT – Syria stwierdziła, że amerykańskie ataki lotnicze na wspierane przez Iran bojówki na wschodzie kraju były tchórzliwym aktem i wezwała prezydenta Joe Bidena, aby nie podążał za „prawem dżungli”.

Urzędnik irackiej milicji bliski Iranowi powiedział, że uderzenia zabiły jednego bojownika i raniły czterech. Amerykańscy urzędnicy powiedzieli, że ich zakres był ograniczony, aby pokazać, że administracja Bidena będzie działać stanowczo, próbując jednocześnie uniknąć dużej regionalnej eskalacji.

 

Waszyngton i Teheran dążą do uzyskania maksymalnej dźwigni w próbach uratowania irańskiego porozumienia nuklearnego osiągniętego ze światowymi mocarstwami w 2015 roku, ale porzuconego w 2018 roku przez ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa, po którym regionalne napięcia gwałtownie wzrosły, a obawy przed konfliktem na pełną skalę wzrosły.

 

„Syria potępia w najostrzejszych słowach tchórzliwy atak USA na obszary w Deir al-Zor w pobliżu granicy syryjsko-irackiej”, powiedziało syryjskie MSZ w oświadczeniu.

„Ono (administracja Bidena) ma trzymać się międzynarodowej legitymacji, a nie prawa dżungli, jak (robiła to) poprzednia administracja”.

Rzecznik irańskiego MSZ Saeed Khatibzadeh potępił uderzenia USA, nazywając je „nielegalną agresją” oraz pogwałceniem praw człowieka i prawa międzynarodowego.

„Nie możecie działać bezkarnie. Bądźcie ostrożni” – powiedział Biden dziennikarzom w Teksasie na pytanie, jaką wiadomość wysyła Iranowi w związku z atakami.

Ataki lotnicze, wczesne w piątek czasu lokalnego, wymierzone były w milicyjne obiekty po syryjskiej stronie granicy iracko-syryjskiej, gdzie grupy wspierane przez Iran kontrolują ważne przejście dla broni, personelu i towarów.

 

Zachodni urzędnicy i niektórzy urzędnicy iraccy oskarżają grupy wspierane przez Iran o udział w śmiertelnych atakach rakietowych na amerykańskie obiekty i personel w Iraku w ciągu ostatniego miesiąca.

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki powiedziała, że ataki lotnicze w Syrii miały być sygnałem, że Biden będzie działał w celu ochrony Amerykanów.

Przyszłe działania USA w regionie będą przemyślane i będą miały na celu deeskalację napięć w Syrii, powiedziała Psaki.

ATAKI NA SIŁY AMERYKAŃSKIE W IRAKU
Urzędnik irackiej milicji zbliżony do Iranu powiedział, że ataki były wymierzone w pozycje grupy paramilitarnej Kataib Hezbollah (KH) wzdłuż granicy.

KH potwierdziła później śmierć jednego ze swoich bojowników i zidentyfikowała go jako Sayyid Rahi Salam Zayid al-Sharifi.

„Amerykański wróg trwa w swojej zbrodniczości i zabija obrońców narodu i honorowych mieszkańców kraju, nie powstrzymując się od przelewania niewinnej krwi tak długo, jak długo wynagrodzenie za morderstwo jest odbierane z Arabii Saudyjskiej i Emiratów” – głosiło oświadczenie KH.

Lokalne źródła i lekarz we wschodniej Syrii powiedziały Reutersowi, że co najmniej 17 osób zostało zabitych, ale nie podały dalszych szczegółów. Nie udało się potwierdzić tej liczby.

Pentagon powiedział, że ma wstępne informacje o ofiarach, ale nie podał żadnych szczegółów.

W ostatnich atakach, 15 lutego w bazie wojskowej USA na międzynarodowym lotnisku w Erbilu w rządzonym przez Kurdów północnym Iraku zginął nieamerykański kontrahent, a w następnych dniach rakiety zostały wystrzelone w kierunku bazy goszczącej siły USA oraz w pobliżu ambasady USA w Bagdadzie.

Decyzja Bidena, by uderzyć tylko w Syrii, a nie w Iraku, daje rządowi irackiemu swobodę działania w trakcie dochodzenia w sprawie ataku w Erbilu, w którym ranni zostali także Amerykanie.

Kataib Hezbollah zaprzeczył udziałowi w ostatnich atakach na amerykańskie interesy. Iran zaprzecza udziałowi w atakach na obiekty amerykańskie.

Do kilku ataków, w tym ataku na lotnisko w Erbilu, przyznały się mało znane grupy, które zdaniem niektórych urzędników irackich i zachodnich są przykrywką dla ugruntowanych grup wspieranych przez Iran, takich jak Kataib Hezbollah.

 

OGRANICZONA REAKCJA

Amerykańscy ustawodawcy z obu partii politycznych z zadowoleniem przyjęli uderzenia, ale kilku Demokratów zakwestionowało prawne uzasadnienie, na podstawie którego zostały one przeprowadzone i kontynuację operacji wojskowych na Bliskim Wschodzie.

„Jestem bardzo zaniepokojony, że wczorajsze uderzenie sił USA w Syrii stawia nasz kraj na drodze do kontynuowania wojny na Bliskim Wschodzie zamiast jej zakończenia” – powiedział senator Bernie Sanders, niezależny, który współdziała z Demokratami.

Rzecznik Pentagonu John Kirby powiedział, że amerykańskie ataki całkowicie zniszczyły dziewięć obiektów i częściowo zniszczyły dwa obiekty w punkcie kontroli granicznej, z którego korzysta wiele wspieranych przez Iran grup bojowników, w tym Kataib Hezbollah i Kataib Sayyid al-Shuhada.

Jeden z amerykańskich urzędników, wypowiadający się pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedział, że decyzja o przeprowadzeniu ataków miała na celu zasygnalizowanie, że choć Stany Zjednoczone chcą ukarać bojówki, to nie chcą, aby sytuacja przerodziła się w większy konflikt.

Irackie wojsko wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że nie wymieniało informacji ze Stanami Zjednoczonymi na temat ostrzału miejsc w Syrii, a współpraca z koalicją pod wodzą USA w Iraku ogranicza się do walki z Państwem Islamskim.

Kirby, rzecznik Pentagonu, powiedział, że Irak był w stanie pomóc Stanom Zjednoczonym w ustaleniu, kto jest odpowiedzialny za ostatnie ataki w Iraku, ale Bagdad nie pomagał w procesie namierzania celów w Syrii.

Minister spraw zagranicznych Iraku odwiedzi w sobotę Iran, aby omówić sytuację w regionie, w tym sposoby uniknięcia napięć i eskalacji – poinformowało w piątek irackie ministerstwo spraw zagranicznych.

Nie było jasne, jak lub czy amerykańskie ataki mogą wpłynąć na wysiłki mające na celu nakłonienie Iranu do powrotu do negocjacji na temat wznowienia przez obie strony przestrzegania porozumienia nuklearnego z 2015 roku

Maha El Dahan, Amina Ismail

Relacja: John Davison, Amina Ismail, newsroom w Bagdadzie, Maha El Dahan w Bejrucie, Kinda Makieh w Damaszku, Idrees Ali, Phil Stewart i Jarrett Renshaw w Waszyngtonie oraz Thomas Balmforth i Gabrielle Tétrault-Farber w Moskwie; redakcja: Timothy Heritage, Mark Heinrich i Daniel Wallis

reuters.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: