NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7290 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Skarbówka jak ABW. Będzie miała jeszcze większe uprawnienia i wiedzę o Twoich ☀Autor Gabi☀ finansach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Skarbówka z dostępem do transkacji

Pexels/Karolina Grabowska
 27 Lutego 2021

Skarbówka znacznie rozszerzy swoje uprawnienia. Już niebawem urzędnicy będą mieli łatwy dostęp do informacji o dużych transakcjach, które obywatele przeprowadzają na swoich kontach. Możliwość ujawniania tych danych to pokłosie nowelizacji ustawy, której celem jest walka z praniem brudnych pieniędzy i zapobieganie finansowania terroryzmu.

Z tego artykułu dowiesz się:

Kto obecnie ma dostęp transakcji ponadprogowych

Jaki organ wejdzie w ich posiadanie

Co będzie mógł zrobić ze zdobytą wiedzą

Skarbówka z nowymi uprawnieniami. Możliwości niczym ABW

Skarbówka dołączy do organów z dostępem do transakcji ponadprogowych, których wartość wynosi co najmniej 15 tys. euro (ok. 68 tys. zł). Obecnie możliwość wglądu w tego typu aktywności ma rzecz jasna bank, który zgłasza je do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Informacje są przekazywane później m.in. do ABW czy CBA w celu wykrywania ewentualnego finansowania terroryzmu lub prania brudnych pieniędzy.

Skala problemu jest realna – z raportu GIF wynika, że transakcji ponadprogowych było w 2018 r. prawie 36 mln. Banki przekazały zawiadomienia, dzięki którym udało się wszcząć 2160 postępowań. Z kolei do prokuratury trafiły 184 sprawy. Wartość wątpliwych transakcji została oszacowana na gigantyczną sumę 6,2 mld zł.

Co więcej, dzięki szybkiemu przepływowi informacji GIF zablokował 302 konta bankowe, zamrażając łącznie ponad 430 mln zł. O 539 sprawach dowiedziała się skarbówka, o 250 – policja i CBŚ, a o 120 – CBA. Nieco mniej zawiadomień skierowano do Straży Granicznej (13) i Agencji Wywiadu (9).

Skarbówka ze swobodnym dostępem do danych o transakcjach

Na mocy nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, którą w czwartek 25 lutego przegłosował Sejm, grono instytucji ze swobodnym dostępem do katalogu transakcji ponadprogowych ulegnie rozszerzeniu. Wśród nich znajdzie się skarbówka, a dokładniej mówiąc Krajowa Administracja Skarbowa.

Co to oznacza w praktyce? Dr Mariusz Rypina, adwokat i partner w Kancelarii prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy, przyznał w rozmowie z portalem money.pl, że dzięki nowym przepisom szef KAS będzie mógł wejść w posiadanie szczegółowych informacji bez konieczności przedkładania pisemnych wniosków do GIF z prośbą o udostępnienie danych.

Skarbówka nie będzie mogła monitorować wszystkich aktywności bankowych obywateli – zdobędzie wgląd wyłącznie w przelewy o wartości minimalnej 15 tys. euro. Mimo tego nowe przepisy mogą stanowić poważne utrudnienie dla niektórych klientów. – Należy mieć jednak uwadze, że przekroczenie progu 15 tys. euro może dotyczyć bardzo wielu transakcji dokonywanych zwłaszcza pomiędzy przedsiębiorcami, ale także z udziałem konsumentów – wyjaśnił adwokat. Chcąc uzyskać zdalny dostęp do informacji bez składania pisemnego wniosku, skarbówka będzie musiała spełnić trzy warunki, które dookreśla ustawa. Wymogi obejmują przede wszystkim transmisję danych i bezpieczeństwo.

Adwokat Katarzyna Ulma-Raszkowska z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy zwróciła uwagę, że każde rozszerzenie uprawnień podmiotów państwowych budzi kontrowersje w społeczeństwie. Tym bardziej, gdy w grę wchodzą osobiste finanse obywateli, do których będzie miała wgląd skarbówka.

Jednak w jej ocenie cel, który przyświeca tym działaniom, jest słuszny. – Z jednej strony mamy do czynienia z ograniczeniem praw jednostki do tajemnicy bankowej. A z drugiej mamy zamiar osiągnięcia istotnego celu, jakim jest przeciwdziałanie przestępstwom. A te w czasach, gdy większość osób wykonuje transakcje bezgotówkowe, stają się coraz bardziej popularne – stwierdziła specjalistka.

Skarbówka na tropie przestępców? Tylko w sposób pośredni

Rozszerzenie uprawnień skarbówki nie będzie oznaczało jej aktywnego zaangażowania w bezpośrednią walkę z praniem brudnych pieniędzy czy finansowaniem terroryzmu. Dzięki nowelizacji ustawy będzie mogła pośrednio wpływać na ograniczanie tych negatywnych zdarzeń.

Wiedzę o dużych przelewach skarbówka będzie mogła wykorzystać np. w postępowaniach podatkowych i karno-skarbowych, które są nastawione na realizację dochodów budżetowych państwa. Tego typu sprawy mogą dotyczyć m.in. ściągania podatku od pożyczki, o której skarbówka wcześniej nie wiedziała.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: