NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Inne podejście do naszego stanu wyjątkowego z dr Davidem Martinem

PRZEZ HILDA LABRADA GORE
WestonPrice.org

Wokół wszystkiego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, związanych z COVID-19 jest wiele frustracji i zamieszania. Zamknięcia, zamknięte biznesy, godziny policyjne i wiele innych sprawiły, że wielu z nas drapie się po głowach… i zadaje ważne pytania. Dr David Martin , założyciel i prezes M-CAM Inc., jest autorem, mówcą publicznym i innowatorem, który przeprowadził wiele badań dotyczących naszego obecnego stanu rzeczy.

Dzisiaj David przedstawia kluczowe fakty, które pomagają nam zrozumieć ten stan wyjątkowy z innej perspektywy. Wyjaśnia, jak CDC złożyło wniosek patentowy na SARS-CoV na początku XXI wieku i wyjaśnia, dlaczego jest to ważne. Omawia dowody, które wskazują, że SARS-CoV2 został zmanipulowany, aby ograniczyć wolność i zagrozić naszemu zdrowiu. Rozpakowuje prawne i zdrowotne sprzeczności nowych metod leczenia COVID, takich jak maska ​​i szczepionki. I oferuje wgląd w to, co każdy z nas może zrobić, aby walczyć o wolność zdrowia.

Transkrypcja odcinka

W poniższym transkrypcie pogrubionym tekstem jest Hilda 

Wszystko, co wydarzyło się w związku z COVID-19, jest frustracji i zamieszania. Zamknięcia, zamknięte biznesy, godziny policyjne i wiele innych sprawiły, że wielu z nas drapie się po głowach i zadaje ważne pytania. To odcinek 294, a naszym gościem jest dr David Martin. Jest założycielem i prezesem M · CAM Inc , międzynarodowego lidera w dziedzinie innowacji, finansowania handlu i finansowania aktywów. Jest autorem, mówcą i człowiekiem, który przeprowadził wiele badań dotyczących bieżących wydarzeń.

W tym odcinku David przedstawia kluczowe fakty, które pomagają nam zrozumieć nasz stan wyjątkowy z zupełnie innej perspektywy. Wyjawia, jak CDC złożyło wniosek patentowy na SARS-CoV na początku XXI wieku. Wyjaśnia, dlaczego jest to ważne. Omawia dowody, które wskazują, że SARS-CoV-2 został zmanipulowany, aby ograniczyć wolność i zagrozić naszemu zdrowiu. Rozpoznaje prawne i zdrowotne sprzeczności nowych metod leczenia COVID, takich jak maski i szczepionki, i oferuje wgląd w to, co każdy z nas może zrobić, aby walczyć o wolność zdrowia.

Witaj w programie, David .

Dziękuję bardzo. Świetnie jest tu być

Nie jesteś facetem od zdrowia, jesteś prawnikiem, prawda?

Nie, moje szkolenie dotyczyło medycyny. Byłem na wydziale Radiology Orthopaedic Surgery, University of Virginia Medical School. Przez dekadę prowadziłem program badań klinicznych FDA dla urządzeń medycznych do UVA. Mam wiele środowisk, ale mam również wykształcenie prawnicze, ale moja pozycja profesora była na wydziale medycznym Uniwersytetu Wirginii.

Jakie jest Twoje zdanie na temat tego, co dzieje się teraz z wirusem?

Zacznijmy od tego, że nie sądzę, żeby coś się teraz działo z wirusem. Myślę, że jest to bardzo ważna operacja przestępcza, będąca aktem terroryzmu. Myślę, że to jest to. Myślę, że to dlatego, że prowadzę monitoring od 1999 roku. W 1999 roku zauważyliśmy, że Stany Zjednoczone po raz pierwszy oficjalnie rozpoczęły finansowanie prac nad tym, co skutecznie wzmacniało toksyny biologiczne. W tym celu wykorzystali model koronawirusa. W latach 1999-2002 istniał wyraźny program, aby dowiedzieć się, jak zdobyć koronawirusa, który historycznie był uciążliwy dla ludzi, ale nie był dużym problemem. To był duży problem dla zwierząt.

W rzeczywistości podstawowe badania na dziesięć lat przed latami 90. dotyczyły miopatii serca u królików, a nie ludzi. Facet, który prowadził ten program w ramach finansowania NIAID z Anthonym Fauci, zdobył pieniądze na wzmocnienie patogenności części koronawirusa. Sprawił, że był bardziej toksyczny. Nic dziwnego, że miejsca, w których prowadził badania i miejsca, w których współpracował, to miejsca, w których wybuch epidemii koronawirusa rzekomo rozpoczął się wraz z wybuchem SARS w 2002 r., Przechodząc w 2003 r. Zawsze mówiłem, uważam za interesujące, że oficjalna historia, o której myślimy wierzyć jest, że w jakiś tajemniczy sposób pojawiło się to niespodziewanie i zdarzyło się to niespodziewanie w miejscu, w którym odbywały się również laboratoria broni biologicznej.

To niesamowite, jak natura wróciła do tego: „Jest laboratorium broni. Dlaczego nie pójdziemy dalej i nie wybuchniemy tam epidemii? ” Faktem jest, że my, ludzie, manipulowaliśmy koronawirusem, a potem mieliśmy SARS. Oto zabawna rzecz. Po 2003 roku problem polegał na tym, że koronawirus sam się rozwiązał. Przeszedł przez populację, wywarł wpływ i sam się rozwiązał. Zamiast świętować: „Przeżyliśmy to”, niektórzy zachorowali, niektórzy zginęli, to tragedia, ale nie była to pandemia, o której wszyscy myśleli.

Przeżyliśmy to bez szczepionki.

WT 294 | Stan wyjątkowyStan wyjątkowy: szczepionki są prawnie zdefiniowane jako coś, co przerywa proces odpornościowy w twoim systemie i zapobiega transmisji.

Żadnej szczepionki, żadnej interwencji i poważnie publicznie lamentowali nad faktem, że nie była wystarczająco zjadliwa. Począwszy od 2005 roku, z DARPA i NIAID prowadzony był aktywny program mający na celu rozpoczęcie prac nad znalezieniem sposobów wzmocnienia patogeniczności tej substancji biologicznej. Specjalnie skupili się na dwóch elementach. Jednym z nich było białko wypustowe S1, a drugim receptor ACE2. Receptor ACE2 jest ważny, ponieważ to on sprawia, że ​​tkanka płuc jest na to wrażliwa. To był tajemniczy kawałek, ponieważ kiedyś nie był to problem z płucami. Kiedyś był to problem naczyniowy, ale wzmocnili składnik receptora ACE2 i wzmocnili białko wypustkowe S1, które jest bardzo toksycznym składnikiem.

Te dwie amplifikacje zaczęły być wzmacniane i finansowane przez NIAID w 2005 r. W 2012 r., Przechodząc w 2013 r., Kiedy wybuchła epidemia MERS na Bliskim Wschodzie, National Science Foundation, National Academy of Science, NIAID i inni zaczęli mówić: „Może my” robisz coś, czego nie powinniśmy robić ”. Pojawiła się kwestia etyki i moralności prowadzenia tego badania nad zyskiem funkcji, co doprowadziło do decyzji w 2013 i 2014 r. O zaprzestaniu badań nad zyskiem funkcji, co powiedziano opinii publicznej. Społeczeństwu nie powiedziano, że ludzie, którzy byli zaangażowani w laboratoria obronne BSL-4, mogli dalej wzmacniać ten wirusowy patogen.

Pozwól, że ci przeszkodzę, żeby zadać pytanie. Jakie uzasadnienie podawali za namnażanie tego wirusa?

Oto historia z okładki. Broń biologiczna może zostać opracowana przez jakiś zbuntowany naród lub przez złych aktorów. Gdyby tak się stało, powinniśmy być przygotowani do opracowania szczepionek. Tak nam powiedziano. Już w marcu 2005 roku napisałem w publicznym briefingu dla agencji wywiadowczych, że nie jest to problem na wszelki wypadek. W rzeczywistości był to program obejmujący rozproszenie wybuchowego materiału biologicznego, tak aby można było umieścić toksyny w granatach rakietowych. Nie wiem jak ty, ale kiedy to słyszę, nie brzmi to jak program zdrowia publicznego. Opublikowałem tę książkę w marcu 2005 roku.

Nie brzmi obronnie. Brzmi obraźliwie.

Kiedy ludzie mówią mi: „To wszystko w interesie zdrowia publicznego. Chodziło o to, abyśmy byli bezpieczni przed potencjalnie nieuczciwymi państwami-aktorami ”. Siedzę tam i mówię: „To pachnie jak BS”, ponieważ tak jest. Mamy dowody, że w rzeczywistości programy te były programami podwójnego zastosowania. Były to programy, które faktycznie miały program leczenia rozwoju szczepionek dla zdrowia publicznego. To prawda, ale mieli też ofensywne zastosowanie wojskowe. Śledzimy to wszystko i śledzimy to od 1999 roku. No i oto, zaczęliśmy przyglądać się temu, że nadejdzie wiosna 2019 roku.

Minęło dziewięć miesięcy, zanim miały się stać, zaczynamy widzieć wiele dokumentów, które pojawiają się w języku o przypadkowym lub celowym uwolnieniu patogenu układu oddechowego. Jeśli to wyszło w jednym dokumencie i powiemy: „Ktoś się tym martwił”, kiedy zaczyna się pojawiać w wielu dokumentach, pojawia się w marcu 2019 r., Pojawia się ponownie w maju 2019 r., Pojawia się ponownie w We wrześniu 2019 r. W programie Światowej Rady ds. Monitorowania Gotowości Światowej Organizacji Zdrowia zaczynasz mówić: „Zaczekaj chwilę, powiedziano nam, że coś się dzieje”.

To tak, jakby w jakiś sposób sugerowali.

Tyle że nie są zbyt sugestywne. Oni mówią: „Ciągle powtarzasz przypadkowe lub celowe uwolnienie patogenu układu oddechowego”. Nie byliśmy zaskoczeni, gdy spodziewaliśmy się, że coś się wydarzy w Wuhan, we Włoszech, w Północnej Karolinie lub w dowolnym miejscu, w którym wiemy, że laboratoria BSL manipulowały koronawirusem. Dla mnie cała idea, że ​​była to w jakiś sposób przypadkowa rzecz, zawodzi, ponieważ nie można mieć wypadku z planowaniem z premedytacją, a potem natura przychodzi i mówi: „Nawiasem mówiąc, ludzie mówią o zrobieniu czegoś. Dlaczego nie przelecę nietoperzem nad targiem mokrej żywności w Wuhan i nie sprawię, by wydarzyło się to w tajemniczy sposób? Ilość nieprawdopodobieństw wylądowania w wypadku natury w miejscu, w którym masz również laboratorium broni biologicznej, wynosi zero.

Jakie są konsekwencje tego, że coś zostało zrobione celowo?

To jest akt wojny. To wojna w nowy sposób, w jaki prowadzimy wojnę, ponieważ nowy sposób, w jaki robimy więcej, dotyczy standardów finansowych, biologicznych, zdrowotnych, życiowych i wszystkiego innego. Wojna w starym składzie muszkietów i strzelanie do ludzi, to już nie jest sposób, w jaki prowadzimy wojnę. Prowadzimy wojnę, pozbawiając ludzi wolności, środków do życia, dostępu do medycyny, zdrowia, życia i wszystkiego, co robią. To jest nowa wojna.

Kto idzie przeciwko nam na wojnie?

To ogromne przejście między tym, co kiedyś nazywam westfalskim modelem państwa-narodu, w którym kiedyś braliście mapę i rysowaliście linie na mapie i mówiliście: „To jest Francja. To jest Wielka Brytania ”. Ta era dobiegła końca dość dawno temu, prawdopodobnie mniej więcej wtedy, gdy Nixon zdjął nas ze standardu złota. To, co się stało, to powolne wkraczanie korporacji i interesów korporacyjnych oraz interesów finansowych, co czyni różnicę. To jest wojna z westfalskim modelem państwa-narodu. To zamach tego modelu, w którym korporacje i interesy finansowe powiedziały: „To my decydujemy”.

Teraz wiemy, że jest wielu ludzi, którzy manipulują wyborami, kupują polityków i kupują wszystkich. Wiemy, że te organizacje oficjalnie nie mają statusu państw narodowych. Kiedy wiesz, że osoba taka jak Bill Gates, Jeff Bezos lub Anthony Fauci nigdy nie została wybrana, nigdy nie została mianowana, nigdy nic, co ma wokół siebie legalny proces demokratyczny. Kiedy masz ludzi, którzy pojawiają się na każdej scenie głowy państwa, szepcząc do ucha każdej głowie państwa i mówiąc: „Tak będziesz się zachowywać”, to nie oni doradzają i dają najlepszy wkład . Prowadzą przedstawienie.

To, czego teraz doświadczamy, jest najbardziej podstępną formą tego, co jest faktycznie wojną domową, w której demokratyczne państwa narodowe są wymazywane przez interesy korporacyjne i interesy finansowe, które zdecydowały, że zajmą stanowisko, które już zajęły. zapłacić za. Kupili Kongres i parlamenty. Kupili biura gubernatora w całym kraju. Kupili głowy państw na całym świecie, a teraz wprowadzają się i zabierają to, co kupili.

To nie choroba jest elementem wojny, ale także upadek gospodarki i szerzy się strach. Widzę to również jako narzędzia.

To bardziej kryzys finansowy niż kryzys zdrowotny. Teraz moglibyśmy się zgodzić, że nasza definicja zdrowia została wypaczona dawno temu. Zdrowie jako konstrukt prawdopodobnie zostało porwane gdzieś około 1770 roku, kiedy zaczęliśmy manipulować i to jest Thomas Jefferson i inni zaczęli manipulować patogenami, aby spróbować dowiedzieć się, jak kontrolować doświadczenia typu epidemicznego i dżumy. Niezależnie od tego, czy chodzi o ospy, które przybyły z Europy, czy to przenoszenie zwierząt na ludzi było problemem pod koniec XVIII wieku, to co się stało, to zdecydowaliśmy, że w jakiś sposób chemia jest podstawą zdrowia. Przestaliśmy patrzeć na witalność, jakbyśmy stali na mrozie.

Nasze ciała przystosowały się do zimna. Co się stało? Nie mamy dopływu krwi do twarzy. Wchodzi w nasz rdzeń, ponieważ tak zaprojektowano ciała do radzenia sobie z zimnem. To nie jest złe. To jest zdrowie. W rzeczywistości bylibyśmy niezdrowi, gdyby tak się nie stało, ale to nie jest kwestia chemii. To jest neurologiczne. To jest fizjologiczne. To wszystkie rodzaje zaangażowanych systemów. Problem w tym, że nie możesz mierzyć tych systemów. Nie możesz dozować tych systemów, co oznacza, że ​​nie możesz na nich zarabiać. Stało się tak, że zaczęliśmy mówić, że zdrowie dotyczy rzeczy, na których można zarabiać, ponieważ jeśli mogę ci coś dozować, mogę ci coś obciążyć. Jeśli twoje ciało pracuje, moje ciało pracuje, to nikt nie może na tym zarobić.

WT 294 | Stan wyjątkowyStan wyjątkowy: Prowadzimy wojnę, pozbawiając ludzi wolności, środków do życia, dostępu do medycyny i zdrowia, dostępu do życia i do wszystkiego, co robią. To jest nowa wojna.

Myślałem o tym wcześniej. Szpitale zarabiają tylko wtedy, gdy są pełne chorych.

Nawiasem mówiąc, wszystkie bzdury na temat dobrego samopoczucia i wszystkich innych rzeczy, o których słyszysz, to historia przykrywkowa. To ułamek procenta tego, co wydaje się na tak zwaną opiekę zdrowotną. Opieka zdrowotna dotyczy przedłużania okresu życia. Nie chodzi o życie, nie chodzi o zdrowie. Chodzi o zarządzanie chorobami. Nie chodzi o życie w zdrowiu. Mam 53 lata, prawie 54 w 2021 roku. Mam witalność, jaką miałem, gdy miałem dwudziestkę. Dlaczego? To dlatego, że dbam o swoje zdrowie i witalność. Jak często chodzę do lekarza? Z wyjątkiem operacji urazowych, które miałem kilka razy, podczas których jestem bardzo wdzięczny, że byli lekarze, po prostu nie idę. Dlaczego? To dlatego, że nie konsumuję uzależnienia od chemii ani nie konsumuję uzależnienia od odmierzonej wersji tego, czym jest zdrowie.

Właściwie żyję zdrowo, co oznacza, że ​​chodzę, jeżdżę na rowerze i uprawiam jogę. Ćwiczę. Dobrze się odżywiam. Robię wszystko, co robię, bo to zdrowie. Problem w tym, że nie możesz mierzyć ludzi takich jak ja. Nie możesz nałożyć na mnie podatku, ponieważ nie dostaję codziennie strzykawki na cukrzycę. Nie biorę codziennie pigułki na moją inną przewlekłą chorobę iz tego powodu nie można mnie kontrolować. To, co teraz robimy pod pozorem zdrowia, to mówimy: „Jeśli nie masz czegoś, co wymaga pomiaru, nie jesteś zdrowy i będziesz musiał dostać coś, co wymaga pomiaru”.

Pomoże mi to zrozumieć bezobjawową BS przewoźnika, jeśli wolisz. Mówię: „Jak ktoś, kto nie ma objawów, może chorować?” To jak mentalna gra, w którą nas grają.

Jeśli pomyślisz o kobietach, które mają rozmaz cytologiczny i mają nieprawidłową komórkę. Przez długi czas miałeś po prostu hiperplastyczną komórkę lub możesz mieć nietypową komórkę, ale jak teraz to nazwiesz? To jest przedrakowe. To nie jest rak. To nie jest coś wstępnego. Nie o to chodzi. Co się stanie, jak bezobjawowy nosiciel. Co to jest bezobjawowy nośnik? Co za szalony pomysł. Nie mam nic. Nie mam raka. Nie mam nic i jestem bezobjawowa, wkrótce coś cierpliwego. Jestem zdrową osobą. Mój układ odpornościowy działa, a moje ciało działa.

Cała ta idea bezobjawowego wektora patogenu, którym jest teraz każdy z nas, jest podobno tak bezsensowna, ale jest tak, że musimy teraz być konsumentem masek na twarz, dystansu społecznego, środka do dezynfekcji rąk lub czegokolwiek innego. Nawet jeśli jesteśmy całkowicie zdrowi, nadal musimy coś kupić, co jest miarową definicją zdrowia. To jest wielki przełom i musimy to nazwać. To jest manipulacja zdrowiem w celu pomiaru handlu wokół iluzji zbudowanej na chemii.

Teraz, kiedy jesteśmy tego świadomi lub przynajmniej zaczynamy sobie zdawać sprawę, faktu, że jesteśmy teraz w stanie wojny, jak mamy z tym walczyć, David?

To, co robię tutaj w Waszyngtonie, to, co robimy teraz na całym świecie, to ujawnianie wszystkich dowodów, które są wymagane, aby ludzie mogli podjąć kroki prawne zarówno na podstawie przepisów prawa karnego, jak i cywilnego. Większość, nawet prawników, nie rozumie złożoności tych przepisów po prostu dlatego, że przeciętny człowiek nie ma doświadczenia z przepisami antymonopolowymi, terroryzmem, finansami terroryzmu i wszystkimi rodzajami praw, które mają związek z tym, co się tutaj dzieje. Ogromna część naszych wysiłków w tej chwili polega na edukowaniu ludzi na temat tego, jakie prawo ma pomóc im wspierać ich sprawy, które wnoszą. Stopniowo staramy się uzyskać prawną stronę tej rozmowy, zgodnie z tym, dokąd ona musi iść. Po drugie, musimy poprosić ludzi, aby zaczęli mówić o zdrowiu we właściwy sposób.

Nie robimy tego. Nadal jesteśmy w tej politycznie poprawnej erze, w której niemodne jest być dobrze. Podobno powinniśmy być: „Nie możemy już mówić o otyłości. Nie możemy powiedzieć, że jest to zaburzenie stylu życia, ponieważ jest to niewrażliwe ”. To kompletna bzdura. Musimy modelować, czym jest zdrowie. Musimy żyć tym, czym jest zdrowie. Musimy doświadczyć, czym jest zdrowie, a następnie musimy iść naprzód z żywym doświadczeniem tego, czym jest dobre zdrowie i witalność. Jest indywidualna rola, którą każdy z nas odgrywa i jest rola społeczności, którą staramy się teraz przewodzić, co oznacza, że ​​ludzie, którzy naruszyli prawo, muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za to, co zrobili, aby porwać twoje i moje doświadczenie życiowe.

W The Weston Price Foundation zawsze rozmawiamy o zdrowiu io tym, jak wziąć zdrowie z powrotem w swoje ręce. Jak mówisz, żyj silnym, zdrowym życiem, które jest tętniące życiem, nie tylko wolne od chorób, ale także optymalne. Porozmawiaj z nami trochę o tym artykule prawnym, ponieważ nasi rodzice nie wiedzą, jakie są konsekwencje prawne tego, co się teraz dzieje.

Jest kilka rzeczy. Przede wszystkim Centrum Kontroli Chorób w 2003 roku naruszyło prawo. Opatentowali koronawirusa izolowanego od ludzi. Wiele osób miało ze mną problemy, mówiąc to, ale tutaj jest problem. Problem dotyczy sekcji 101 US Code 35, nie możesz opatentować natury. To jest stwierdzenie. To jest fakt. Nie możesz zmienić tego faktu. Zdarzyła się jedna z dwóch rzeczy, albo koronawirus SARS został wyprodukowany w laboratorium, w którym to przypadku naruszył przepisy dotyczące broni biologicznej i chemicznej, albo był naturalny i CDC nigdy nie powinno było go opatentować. Rzeczywisty identyfikator sekwencji, w którym patent obejmuje nie tylko cały genom, ale także wszystkie sekwencje kwasu nukleinowego związane z SARS.

To jest sytuacja, w której wydarzyła się jedna z dwóch rzeczy i obie są nielegalne. Albo opatentowałeś genom, a jeśli to zrobiłeś, jest to naruszenie prawa, albo dokonałeś tego, w takim przypadku naruszyłeś również prawo. Żaden sposób nie jest akceptowalny. Dlaczego CDC miałoby chcieć patentu na genom wirusa? Okazuje się, że jeśli kontrolujesz genom, kontrolujesz zdolność do testowania go. Masz kontrolę nad możliwością handlu. Kontrolujesz zdolność do opracowywania dla niego szczepionek. Wszystko to, w zmowie z NIAID, kontrolowało przez osiemnaście lat. Przez osiemnaście lat manipulowali i kontrolowali 100% całej kampanii, co oznacza, że ​​docieramy do 2020 r., Powiedziano nam, jak będziemy mierzyć koronawirusa. Okazuje się,

Kiedy Alexander Azar w styczniu 2020 roku ogłosił stan wyjątkowy w kraju, w pierwszym tygodniu lutego nagle pojawia się FDA i mówi: „Czego nigdy nie można było używać jako metody diagnostycznej RT-PCR? sytuacji awaryjnej, teraz stało się to legalne ”. To najbardziej rażące naruszenie prawa, na jakie można liczyć. Faktem jest, że tak się stało. Gdybyśmy chcieli zakończyć tę epidemię, nawiasem mówiąc, w tej chwili, znieść stan wyjątkowy, ponieważ w chwili zniesienia stanu wyjątkowego nie można użyć testu RT-PCR. Nie możesz użyć szczepionki. Nie możesz użyć żadnej z tych rzeczy, ponieważ są one legalnie używane tylko wtedy, gdy obowiązuje stan wyjątkowy. Jeśli ktoś chciałby to zmienić teraz, jak dosłownie teraz, znieść stan wyjątkowy, a teraz używanie RT-PCR jest nielegalne. Używanie tak zwanych szczepionek, które nie są szczepionkami, które są genetycznie modyfikowanymi toksynami, które dostają się do komórek, jest nielegalne. To nielegalne. Jest do rozwiązania i nikt tego nie rozwiązuje.

Wydaje mi się, że lekarze i urzędnicy państwowi zostali przekonani, że jest to legalny wirus. Mogą blokować i wprowadzać wszystkie te ograniczenia w stanie wyjątkowym, ponieważ myślą, że w ten sposób chronią społeczeństwo.

Nie wierzę w to. Mogę zaakceptować kilka osób tutaj, a tam może przypadkowo zrobić coś złego, ponieważ próbują zrobić najlepszą rzecz. Myślę, że to zmowa przestępcza i mam wszystkie dowody na to, że tak jest. Zacznijmy od Federalnej Komisji Handlu. Federalna Komisja Handlu zakazuje twierdzenia, że ​​można leczyć lub diagnozować chorobę za pomocą niesprawdzonych technologii medycznych. Nigdy nie udowodniono, że maski na twarz zatrzymują pojedynczą transmisję wirusa. To się nigdy nie wydarzyło. Każdy gubernator mówi ci, że twoja maska ​​na twarz w jakiś sposób powstrzyma transmisję wirusa. Okazuje się, że jest to empirycznie fałszywe i narusza ustawę Federalnej Komisji Handlu, która mówi, że nie wolno mówić o leczeniu, które w rzeczywistości nie jest medyczne,

Czuję, że żyję teraz w odwróconym świecie.

Ty jesteś i my jesteśmy. Fajne jest to, że przekręcimy go na prawą stronę.

Mówiłeś, że masz wszystkie te dowody. Muszę zapytać, czy prowadzisz jakieś pozwy w celu naprawienia rzeczy?

Jesteśmy zaangażowani w kilka procesów sądowych i obecnie pracujemy nad stworzeniem sprawy, która w rzeczywistości jest federalną sprawą karną, która będzie federalną sprawą karną przeciwko Anthony’emu Fauci, Robertowi Redfieldowi, Aleksandrowi Azarowi, sekretarzowi Zdrowia i Opieki Społecznej. Tworzymy teraz tę sprawę.

Kim jest to „my”, o którym ciągle mówisz?

Ja i zespół prawników, którzy to robią. Ja to prowadzę.

WT 294 | Stan wyjątkowyStan wyjątkowy: to bardziej kryzys finansowy niż kryzys zdrowotny.

Będziemy tego szukać. Czy jest coś jeszcze, Davidzie, co możesz teraz powiedzieć zwykłemu obywatelowi, który mówi: „Jak mogę teraz walczyć o swoje wolności i prawo do zdrowego życia?”

Dwie rzeczy. Należy przestać mówić o szczepionkach, które nie są szczepionkami. To, co jest sprzedawane przez Pfizer i Moderna, nie jest szczepionką. To patogen, który jest wstrzykiwany do Twojej komórki, aby wywołać tworzenie toksyny. To jest to. Szczepionki są prawnie zdefiniowane jako coś, co przerywa proces odpornościowy w twoim systemie i zapobiega przenoszeniu. Żadna z tych rzeczy się nie dzieje. To, co nazywają szczepionką, nie jest i musimy przestać nazywać to szczepionką. To numer jeden. Po drugie, jeśli chodzi o własne życie, to, czego potrzebujesz, to zabrać dokumenty prawne, w tym rzeczy, które opublikowałem na Odwróconej Alchemii , czyli miejscu, w którym opublikowałem działania prawne.

Każda osoba w Ameryce może pobrać i używać tego, co mówi, że nie możesz naruszać ustawy o Federalnej Komisji Handlu, mówiąc, że moja maska ​​działa, moje działanie na dystans społeczny, każda z tych rzeczy działa, ponieważ narusza prawo. 21 Code of Federal Regulations, 18 US Code, 8 US Code, tony kodów USA, 15 kodów USA, wszystkie są naruszane i wszystkie są wyszczególnione. Jeśli ktoś chce coś zrobić, zrób to. Podejmij wysiłek. Odwrócona Alchemia nie jest trudna do wpisania w przeglądarce. To wszystko tam jest. Ludzie mogą robić różne rzeczy. Muszą to robić, a nie czekać na kogoś innego.

Na zakończenie chcę zadać pytanie, które zawsze zadaję moim gościom. Gdyby czytelnik mógł zrobić jedną rzecz, aby poprawić swoje zdrowie, a ty mówiłeś o medytacji i rzeczach, które robisz, co byś mu zalecił?

Nie ma wątpliwości. Zdejmij buty i ponownie postaw stopy na ziemi. Znajdź miejsce, w którym możesz postawić stopy na ziemi. Pamiętaj, jak to jest być człowiekiem. Poczuj Ziemię, poczuj swój ekosystem. Kiedy już to zrobisz, pozwól sobie na oddychanie, ponieważ w chwili, gdy to zrobisz, zdasz sobie sprawę, że jesteś wspaniałą istotą ludzką. Jesteś na pięknej planecie i możesz to najlepiej wykorzystać.

Dziękuję za Twój czas. Doceniam to.

Nie ma za co. Dziękuję bardzo.

___
https://www.westonaprice.org/podcast/a-different-take-on-our-state-of-emergency/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: