NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny „przypadkowo” stosują testy wymazów analnych na amerykańskich dyplomatach ? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chiny przekazały amerykańskim dyplomatom analne testy COVID „są w błędzie”, mówią amerykańscy urzędnicy Departament Stanu USA jesli twierdzą, że nie będziemy zaangażowany w ochronę „naszej godności” amerykańskich dyplomatów.

Chiny wstrzymują testy wymazów z odbytu dla amerykańskich dyplomatów

CHINY STWIERDZIŁY, ŻE SONDY ANALNE MOGĄ POPRAWIĆ DOKŁADNOŚĆ TESTÓW COVID-19

Rząd chiński obiecał zaprzestać używania wymazów z odbytu amerykańskich dyplomatów w celu zbadania na obecność COVID-19 po tym, jak Waszyngton skarżył się, że praktyka ta jest niegodna, powiedział Departament Stanu USA.

„Departament Stanu nigdy nie zgodził się na tego rodzaju testy i zaprotestował bezpośrednio do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, gdy dowiedzieliśmy się, że niektórzy pracownicy są nim objęci” – powiedział w środę rzecznik Departamentu Stanu w wywiadzie dla VICE World News .

Rzecznik powiedział, że Pekin zapewnił Waszyngton, że test został przeprowadzony „omyłkowo” i że personel dyplomatyczny został zwolniony z testu, który był obowiązkowy dla przyjeżdżających podróżnych w niektórych częściach Chin.

„Poinstruowaliśmy pracowników, aby odrzucili ten test, jeśli zostanie o to poproszony, tak jak to miało miejsce w przeszłości”

W czwartek po południu rzecznik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Zhao Lijian zaprzeczył, że Pekin poprosił amerykańskich dyplomatów w Chinach o poddanie się testom wymazów z odbytu.

Niektóre chińskie regiony zamawiają wymazy z odbytu dla osób poddanych kwarantannie, w tym tych, którzy przyjechali z zagranicy. Władze twierdzą, że testy pozwalają uniknąć brakujących infekcji.

Nie jest jasne, ilu amerykańskich dyplomatów lub członków ich rodzin przeszło testy.

Rzecznik Departamentu Stanu powiedział, że zobowiązuje się do zachowania „godności” amerykańskich dyplomatów i ich rodzin, zgodnie z Konwencją wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych i innymi przepisami prawa dyplomatycznego.

W poście internetowym na początku lutego chińska Narodowa Komisja Zdrowia stwierdziła, że ​​w niektórych przypadkach koronawirusa można łatwiej wykryć w próbkach odbytu niż w próbkach z gardła i nosa. Ale uznano, że wymazy z odbytu nie nadają się do użytku masowego, ponieważ są niewygodne i niepopularne.

Zgodnie z instrukcjami komisji, próbki odbytu są pobierane przez włożenie wacika na głębokość od trzech do pięciu centymetrów (około jednego do dwóch cali) w odbyt.

Doniesienia o analnych testach COVID-19 wywołały falę paniki w chińskich mediach społecznościowych w zeszłym miesiącu. Podróżnik z Australii do Chin, któremu we wrześniu podano wymazy z odbytu, powiedział VICE World News, że czuje się jak biegunka .

Chiny w dużej mierze powstrzymały pandemię; tylko kilka przypadków jest zgłaszanych w całym kraju na 1,4 miliarda ludzi. Jego stosunkowo wczesne ożywienie pomogło przemysłowi filmowemu pobić rekordy na początku tego miesiąca, podczas święta Nowego Roku Księżycowego, ale władze są ostrożne wobec zagranicznych gości, którzy mogliby przynieść nowe ogniska.

Ta historia została uzupełniona komentarzami chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

http://www.vice.com

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: