NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden odnosi zwycięstwo legislacyjne – Izba przyjmuje plan pomocy dla COVID o wartości 1,9 biliona dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Prezydent Joe Biden zaliczył swoje pierwsze zwycięstwo legislacyjne, gdy Izba Reprezentantów uchwaliła w sobotę jego pakiet pomocy w walce z koronawirusem o wartości 1,9 biliona dolarów, choć Demokraci muszą zmierzyć się z nadziejami na wykorzystanie ustawy do podniesienia płacy minimalnej.

Demokraci, którzy kontrolują Izbę, uchwalili ustawę stosunkiem głosów 219 do 212 i wysłali ją do Senatu, gdzie Demokraci zaplanowali manewr legislacyjny, który pozwoli im ją uchwalić bez poparcia Republikanów.

Amerykański Plan Ratunkowy zapłaciłby za szczepionki i środki medyczne oraz wysłałby nową rundę awaryjnej pomocy finansowej do gospodarstw domowych, małych firm oraz stanowych i lokalnych rządów. Do najważniejszych elementów ustawy należą bezpośrednie wypłaty dla osób indywidualnych w wysokości 1400 dolarów, federalny zasiłek dla bezrobotnych w wysokości 400 dolarów tygodniowo przez 29 sierpnia oraz pomoc dla osób mających trudności z opłacaniem czynszów i kredytów hipotecznych w czasie pandemii.

W krótkich uwagach w sobotę z Sali Roosevelta Białego Domu, Biden powiedział, że zadzwonił do House Speaker Nancy Pelosi, aby podziękować jej za wsparcie i wezwał Senat do szybkiego podjęcia ustawy.

„Mam nadzieję, że ustawa zostanie szybko przyjęta. Nie mamy czasu do stracenia”, powiedział Biden, nie przyjmując pytań. „Mieszkańcy tego kraju cierpieli o wiele za dużo przez o wiele za długo”.

Demokraci powiedzieli, że pakiet jest potrzebny do walki z pandemią, która zabiła ponad 500.000 Amerykanów i wyrzuciła miliony z pracy.

„Amerykanie muszą wiedzieć, że ich rząd jest tam dla nich”, powiedziała Pelosi w debacie na podłodze Izby.

Republikanie, którzy szeroko poparli poprzednie wydatki na COVID-19, powiedzieli, że wiele z obecnego pakietu nie jest konieczne, podkreślając takie elementy jak metro w pobliżu dzielnicy Pelosi w San Francisco. Tylko 9% całości pójdzie bezpośrednio na walkę z wirusem, powiedzieli.

„To po prostu wyrzuca pieniądze bez odpowiedzialności” – powiedział lider republikanów Kevin McCarthy.

 

Demokraci zwrócili uwagę na ostatnie badanie Quinnipiac University, które pokazało, że 68% Amerykanów poparło pakiet, w tym 47% Republikanów, a tylko 37% Republikanów jest mu przeciwnych.

„Ta krytyczna ustawa ma poparcie Amerykanów w całym kraju i w całym spektrum politycznym, a jednak republikanie w Kongresie próbują stanąć jej na drodze” – powiedział Jamie Harrison, przewodniczący Narodowego Komitetu Demokratów.

Głosowanie w Izbie było udanym pierwszym testem dla Demokratów, którzy posiadają niewielką większość 221-211 w Izbie. Postępowców i umiarkowanych w partii, którzy często są skłóceni, czekają trudniejsze bitwy w sprawie imigracji i zmian klimatycznych, które Biden chce przeforsować.

Prezydent skoncentrował się w pierwszych tygodniach urzędowania na walce z największym od stulecia kryzysem zdrowia publicznego w USA, który wpłynął na większość aspektów życia Amerykanów.

Demokraci dążą do tego, by ustawa trafiła do niego do podpisu przed połową marca, kiedy to wygasają zwiększone zasiłki dla bezrobotnych i niektóre inne rodzaje pomocy.

Akcja przenosi się teraz do Senatu, gdzie demokratyczna wiceprzewodnicząca Kamala Harris może być zmuszona do oddania głosu decydującego o remisie w izbie, w której Republikanie kontrolują 50 miejsc, a Demokraci i ich sojusznicy kontrolują pozostałe 50.

LOS PODWYŻKI PŁACY MINIMALNEJ NIEJASNY
Demokraci będą musieli zdecydować, jak postąpić z proponowaną podwyżką płacy minimalnej, która być może będzie musiała zostać usunięta z ustawy ze względu na skomplikowane zasady rządzące Senatem.

Ustawa przygotowana przez Izbę podniosłaby minimalną krajową stawkę godzinową po raz pierwszy od 2009 roku, do 15 dolarów z 7,25 dolara. Podwyżka ta jest priorytetem dla postępowych Demokratów.

Jednak senacki ekspert ds. zasad powiedział w czwartek, że podwyżka płac nie kwalifikuje się do specjalnego traktowania, które pozwala na przyjęcie reszty ustawy zwykłą większością głosów, a nie 60 głosami potrzebnymi do uchwalenia większości ustaw w 100-osobowej izbie.

Pelosi przewidziała, że ustawa o ulgach przejdzie przez Kongres z lub bez podwyżki, i powiedziała, że Demokraci nie poddadzą się w tej sprawie.

Nie jest jasne, czy podwyżka płacy minimalnej przetrwałaby w Senacie, nawet jeśli miałaby być zachowana w ustawie. Przynajmniej dwóch senackich Demokratów sprzeciwia się jej, podobnie jak większość Republikanów.

Niektórzy senatorowie opowiadają się za mniejszą podwyżką, w granicach od 10 do 12 dolarów za godzinę, podczas gdy Demokraci rozważają karę dla dużych korporacji, które dobrowolnie nie płacą 15 dolarów, według doradcy Demokratów.

Wysiłki zmierzające do opracowania dwupartyjnego projektu ustawy o pomocy dla koronawirusów zakończyły się niepowodzeniem, krótko po tym, jak Biden został zaprzysiężony na prezydenta 20 stycznia, po serii dwupartyjnych ustaw uchwalonych w 2020 roku.

Raportowanie przez Richarda Cowana i Andy’ego Sullivana; Dodatkowe raportowanie przez Susan Cornwell, Davida Morgana, Erica Beecha i Jarretta Renshawa; Pisanie przez Andy’ego Sullivana i Johna Whitesidesa; Edycja przez Scotta Malone’a, Frances Kerry i Daniela Wallisa
Richard Cowan, Andy Sullivan

Źródło: reuters.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: