NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zaległości w szczepieniach w Niemczech: 1,2 mln dawek Astrazeneca niewykorzystane

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

Zaległości w szczepieniach w Niemczech: 1,2 mln dawek Astrazeneca niewykorzystane

BERLIN – Przez tygodnie głównym problemem był brak szczepionek – teraz dawki szczepionek leżą w magazynach w dużych ilościach. Teraz pojawia się drażliwe etycznie pytanie: kogo należy zaszczepić w następnej kolejności? Setki tysięcy dawek z Astrazeneca pozostają na razie niewykorzystane.
Z setkami tysięcy niewykorzystanych dawek szczepionki Corona w kraju, debata o tym, kogo zaszczepić w następnej kolejności, wrze. W środę weszło w życie rozporządzenie federalnego ministra zdrowia Jensa Spahna (CDU), na mocy którego pracownicy szkół podstawowych, świetlic i opieki nad młodzieżą mogą zostać zaszczepieni. Początkowo pod znakiem zapytania stoi ponad milion dawek producenta Astrazeneca przechowywanych na terenie stanów federalnych. Spahn i niemieccy lekarze panelowi naciskają na szybsze tempo szczepień. Kanclerz Angela Merkel (CDU) odrzuca priorytetowe otwarcie poszczególnych dziedzin życia dla osób zaszczepionych.
Według Instytutu Roberta Kocha, do wtorku wstrzyknięto tylko około 239 000 dawek od producenta Astrazeneca. Według ministerstwa zdrowia do 16 niemieckich krajów związkowych dostarczono już jednak ponad 1,4 mln takich dawek. Gazeta Bild-Zeitung donosi również, że około 1,2 miliona dawek przechowywano do tej pory niewykorzystane w lodówkach. W Bawarii zaszczepionych zostało tylko 18,6 procent z 223.000 dostarczonych do tej pory dawek, jak podaje raport.

KTO POWINIEN DOSTAĆ ASTRAZENECA:
Sytuacja w poszczególnych stanach jest różna. W Badenii-Wirtembergii, na przykład, do tej pory dostarczono 194 000 dawek produktów firmy Astrazeneca, a zaszczepiono 12 000 osób. Tam od początku tygodnia również pracownicy oświaty w szkołach i świetlicach, wielu pracowników medycznych i osoby niepełnosprawne umysłowo mogą teraz umawiać się na wizyty w punktach szczepień – ale nie pacjenci z nowotworami lub innymi chorobami.

Od środy, zgodnie z przepisami o szczepieniach, w całym kraju zaszczepić się mogą także osoby, „które pracują w placówkach opieki nad dziećmi, w dziennej opiece nad dziećmi oraz w szkołach podstawowych.” Dotyczy to również pracowników służb opieki nad dziećmi i młodzieżą.

Przewodniczący Stałej Komisji ds. Szczepień (Stiko), Thomas Mertens, ostrzegł, że nie może dojść do sytuacji, w której ciężko chorzy pacjenci z grupy ryzyka zostaną z pustymi rękami, ponieważ preferowane są całe grupy zawodowe z silnym lobby. „We wszystkich ośrodkach szczepień powinny być listy, które określałyby, czyja to kolej, kiedy dawki zostają,” powiedział Mertens grupie medialnej Funke.

Przewodniczący Niemieckiej Fundacji Ochrony Pacjentów, Eugen Brysch, powiedział Deutsche Presse-Agentur: „Dlaczego politycy nadal ignorują fakt, że istnieją miliony troskliwych krewnych i bliskich kobiet w ciąży, którym w pierwszej kolejności należy zaoferować szczepienia po ich przepisaniu?” Berliński wirusolog Christian Drosten napisał na Twitterze: „Grupy priorytetowe potrzebują priorytetu. Ale potrzebujemy również szybkiej opieki dla tych, którzy są gotowi do natychmiastowego szczepienia.” Wiceszef Krajowego Związku Lekarzy Ustawowych Kasy Chorych (KBV) Stephan Hofmeister skrytykował, że kraje związkowe w różny sposób rozpoczęły akcję szczepień dla poszczególnych grup. „Jedni chcą szczepić nauczycieli, inni policjantów”.

Berlińska senator ds. społecznych Elke Breitenbach (Linke) chce wykorzystać część pozostałych dawek z firmy Astrazeneca do zaszczepienia około 3.000 bezdomnych w schroniskach, powiedziała gazecie Funke.

SZCZEPIONKA:
Spahn powiedział w Bundestagu, że kraje związkowe ze zrozumiałych względów poprosiły o szczepionkę. „Teraz są tam dawki szczepionek”. Tempo szczepień będzie rosło, powiedział. Oczekuje się, że w sobotę ponad 650 000 nowych dawek leku Astrazeneca zostanie dostarczonych w całym kraju.

Szczepionka Astrazeneca ma nieco niższą skuteczność niż Biontech/Pfizer i Moderna, ale z 70 do 80 procent skuteczności według ekspertów nadal dobry. Jest ona przyznawana tylko osobom do 65 roku życia. Istnieją jednak doniesienia, że wielu lekarzy i pielęgniarek nie chce się na nią szczepić.

 

Zrodlo : http://www.nordbayern.de

tlumaczenie : https://www.deepl.com/de/translator

 

 

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: